Вивчення англійської мови онлайн

Експерти вважають, що англійську мову потрібно починати вивчати з раннього віку. Багато хто цілком погоджується з цією думкою. Надто важливо вибрати правильний спосіб, адже малюки дуже непосидючі, тому метод повинен бути не тільки сучасним і ефективним, але й здатним викликати у дитини справжній інтерес.

Сьогодні дуже популярним стало навчання в режимі онлайн. Це гарний спосіб не тільки для дорослих, але й для дітей. З особливостями та перевагами такого навчання можна ознайомитися за посиланням https://allright.com/uk, де батьки зможуть знайти відповіді практично на всі питання, пов’язані із вивченням англійської з раннього віку.

Вивчення англійської мови онлайн

Основні критерії вибору онлайн курсів для дитини

Перш за все батьки повинні враховувати, що діти не зможуть опановувати англійську самостійно. Дорослим потрібно контролювати процес, тому онлайн навчання потребуватиме присутності не лише дитини, але й одного з батьків.

Сьогодні є велика кількість пропозицій по вивченню англійської віддалено, через інтернет. Але серед них важливо вибрати ту, яка дасть якісні знання, закладе правильну основу, що слугуватиме міцною базою для подальшого глибокого вивчення мови.

Головне, на що потрібно звертати увагу:

  • репутація школи;
  • досвід роботи;
  • освіта та кваліфікація викладачів;
  • методика та стандарти викладання;
  • тривалість онлайн уроку;
  • вартість навчання.

Дуже добре, коли обрана школа надає можливість пробних занять. Всі діти різні за темпераментом, тому цілком ймовірно, що маленькому учневі не вистачатиме терпіння всидіти протягом усього уроку і якщо це буде повторюватися, то потрібно шукати альтернативні варіанти.

Вивчення англійської мови онлайн

Переваги онлайн навчання

Найпершою перевагою є те, що діти знаходяться у домашній невимушеній обстановці, а батьки можуть раціонально планувати свій час. Уроки проходять в ігровій формі і вже через місяць стають очевидними перші результати.

Окремо слід сказати про вчителів. Зазвичай у професійних онлайн школах вивчення англійської для дітей працюють не просто кваліфіковані спеціалісти, а справжні фахівці, майстри своєї справи. Адже не кожен вчитель може працювати з дітьми. Їх потрібно не просто вчити, а любити, надихати, заохочувати. Словом, проявляти творчість та креативний підхід.

Переваги онлайн навчання у професійній школі:

  • індивідуальні заняття з кожною дитиною;
  • стандарти Cambridge і CEFR;
  • складання міжнародного Кембриджського іспиту;
  • участь у розмовних клубах з англомовним середовищем.

Дуже великою перевагою є наявність мобільного додатку. Зазвичай приділяється увага зручному інтерфейсу, де розміщений розклад уроків, ігрові завдання, спрямовані на засвоєння навчального матеріалу та тренування правильної вимови.

Загалом, якщо порівняти формат традиційного навчання і онлайн, останній має суттєві переваги. Діти знаходяться в домашній обстановці, яка забезпечує психологічний комфорт. Уроки проходять у вигляді гри, що захоплює і викликає інтерес. Є вигода і в бюджетному плані, бо не потрібно витрачати кошти на проїзд до місця навчання.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua