Секрет розкритий: як є все і не товстіти – ці поради дієтологів реально працюють

Секрет розкритий: як є все і не товстіти - ці поради дієтологів реально працюють

Фахівці відповіли на найпопулярніше питання людства про те, як є абсолютно все, що хочеться, і не погладшати ні на один грам. Відповідь вас не розчарує. 

Всі ми знаємо, що харчуватися потрібно правильно, збалансовано і 3 рази на день, а між їдою можна влаштовувати собі перекушування, які повинні бути корисні. Але якщо чесно говорити, відсоток людей, які живуть за цими правилами, дуже малий. Максимум у нас є два повноцінні прийоми їжі і багато перекусів, які навряд чи назвеш здоровими: то колега принесе піцу на честь дня народження, то подружка почастує мафінами — хіба можна встояти? А у вихідні з друзями чи родиною, після велопробігу чи прогулянки всі люблять насолодитися соковитим бургером.

Як у такій великій кількості всього корисного можна залишатися у формі, бути худою і підтягнутою? Ми вирішили запитати у дієтологів, чи можливо все і не товстіти.

На щастя, деяких людей природа наділила прискореним метаболізмом або вони страждають на гіперфункцію щитовидної залози (що є патологією, хоча хворий може про це не знати). Таким не страшна зайва вага, але це не означає, що добрий метаболізм допоможе уникнути багатьох проблем, які можуть виникнути від споживання нездорової їжі.

Якщо ви не входите в групу цих людей, то вам не так пощастило і від занадто жирної їжі або від солодкого ви набиратимете зайві кілограми, і це абсолютно нормально.  Є все і не товстіти можна, якщо ви враховуєте калорійність продуктів . Навіть бургер з картоплею можна з’їсти, якщо за калоріями він проходить у денний раціон. Головне питання — чи це корисно буде організму?

Такої ж думки дотримується Оксана Володимирова, лікар-дієтолог Інституту пластичної хірургії та косметології, і радить витрачати більше калорій, ніж ви споживаєте, незалежно від того, що саме ви з’їли.

« Активні заняття спортом допоможуть вам не одужувати від з’їденого, ось тільки споживання корисної їжі може призвести до проблем зі шлунково-кишковим трактом, зі шкірою та ендокринною системою », – коментує Оксана Володимирова.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua