Сертифіковані дитячі іграшки оптом

Адаптація дитини до навколишнього світу починається саме з іграшок. Оскільки продукція користується попитом, вона є вдалим вибором для відкриття власного бізнесу. Щоб наповнити магазин якісною продукцією та гарним асортиментом, варто завітати на сайт https://kalibri.top/ua/, на якому представлений великий вибір сертифікованих іграшок для дітей різного віку. Тут є класичні позиції, а також найбільш популярні тренди, цікаві новинки, пов’язані з улюбленими мультфільмами, серіалами чи комп’ютерними іграми.

Сертифіковані дитячі іграшки оптом

Розвиваючі іграшки — які вони

Є багато варіантів іграшок, що впливають на виховання маленької особистості та розвиток логічного мислення. Батькам інколи важко визначитися, що потрібно купити малюкові в першу чергу, а що доцільніше відкласти на більш дорослий вік.

Психологи дійшли висновку, що серед найбільш поширених та корисних знаходяться наступні позиції:

  1. Інтерактивні іграшки. Вони добре розвивають сприйняття та розуміння звуків, слів, тому їх варто вводити в ігри з раннього віку.
  2. Пірамідки. Базова річ для розвитку логічного мислення. Оптимальні для діток від 1 до 3 років, бо саме в цей час формуються уявлення про форму та колір.
  3. Сортери. Розвивають логічне мислення, допомагають розрізняти розміри та орієнтуватися в просторі.
  4. Пазли. Дитина вчиться бути усидливою, доводити роботу до завершення. Чудовий спосіб розвитку творчого, абстрактного та логічного мислення.
  5. Кубики. Підходять як для найменших, так і для тих, хто готується до школи. Вибір залежить від поставленої мети та розвитку певного навику.
  6. М’які іграшки. Чудовий спосіб для розвитку тактильного відчуття та дрібної моторики.

Важливо формувати у дитини базові поняття “чоловічого” та “жіночого”. У дівчинки повинні бути ляльки та додаткові аксесуари. А краще придбати цілий ляльковий будинок або румбокс. Зазвичай це викликає захоплення у маленьких принцес. Хлопчикам потрібні машинки різних форм та розмірів, в тому числі й гоночні, важка техніка — крани, бульдозери, вантажівки та ін. Завдяки таким іграшкам формуються правильні чоловічі цінності.

Сертифіковані дитячі іграшки оптом

Вибір іграшок за віком

Вчені стверджують, що в період від 9 місяців до 5 років у всіх дітей спостерігається феноменальна пам‘ять. Здатність засвоювати нову інформацію унікальна, а бажання дізнатися про щось нове просто величезне. Але це не означає, що до 9 місяців дитина залишається байдужою до оточуючого світу. Навпаки, з перших днів народження треба розмовляти з малюком, привертати його увагу і викликати інтерес різноманітними іграшками для найменших.

Сучасні люди знаходяться в інтенсивному інформаційному просторі, до якого потрапляють й діти з перших днів свого життя. Їм потрібно навчитися засвоювати багато тем, володіти знаннями із багатьох сфер, отож, питання всебічного розвитку дитини повинно стати одним із головних для батьків одразу після народження малюка.

Сертифіковані дитячі іграшки оптом

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua