Професійна чистка — здорові зуби та красива посмішка

Зубний камінь утворюється навіть за умови найретельнішого догляду за ротовою порожниною. Цей твердий наліт потрібно обов’язково видаляти, бо він може спричинити різні захворювання зубів. Його неможливо позбутися самостійно, тому потрібна допомога стоматолога.

Завдяки сучасним технологіям процедура є абсолютно безболісною і не займає багато часу. За рекомендаціями лікарів професійна чистка зубів повинна проводитися кожних півроку. Це допоможе завжди мати красиву посмішку, а також захистити зуби від розвитку різних хвороб, насамперед, карієсу.

професійна чистка зубів

Чому чистка зубів є необхідною

Зубний камінь це твердий наліт, який накопичується на поверхневій емалі. Внаслідок цього вона не омивається слиною, не отримує корисних мінеральних елементів і поступово розм’якшується. Недобре, якщо камінь утворюється поблизу ясен, тому що це викликає їх запалення. Професійна чистка зубів ефективна процедура, яка вирішує наступні проблеми:

  • видаляє зубний камінь та інші відкладення;
  • покращує колір емалі, він стає рівним, без плям;
  • полірує поверхню зуба, завдяки чому самостійний догляд стає легшим;
  • емаль стає міцнішою завдяки нанесенню захисного покриття.

Обов’язковою процедурою після чистки є ремінералізація або застосування захисного лаку. Це відновлює структуру твердих тканин, знижує ризик стоматологічних захворювань. Щоб зуби завжди залишалися зоровими, важливо відвідувати стоматолога не тільки тоді, коли вже наявна проблема, але й для профілактики. Робити це варто кожні півроку і саме з такою регулярністю доцільно проводити чистку зубів.

професійна чистка зубів

Професійна чистка зубів Київ у стоматологічній клініці

Протягом одного відвідування лікаря можна зробити всі необхідні процедури: видалення твердого нальоту, профілактику запальних процесів, покращення загального стану всього зубного ряду. На сьогодні в стоматології існує кілька методів чистки. Кожен із них має свої переваги, часто практикується комбінований підхід, який передбачає застосування кількох способів.

Сучасні методики чистки зубів:

  1. Ультразвук. Використовується спеціальний ультразвуковий скалер. Спосіб безболісний, анестезія не потрібна. Ультразвук впливає як антисептик, що зменшує ризик запалення ясен.
  2. Air Flow. Одночасно відбувається чистка і полірується емаль. Суть методики полягає у використанні суміші води, повітря та часток соди. Рівень абразивності розчину визначає лікар, спосіб абсолютно безпечний та універсальний.
  3. Механічна чистка. Традиційний метод, ефективний у випадку, коли наявна велика кількість твердих відкладень.

Професійна чистка зубів ціни на яку доступні кожному пацієнту потрібна абсолютно всім. Якщо вдаватися до неї регулярно,  можна назавжди забути про проблеми із зубами та яснами, захиститися від такого небезпечного захворювання як карієс і завжди мати гарну привабливу посмішку.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua