Де не можна зберігати гроші, згідно з прикметами

Чому не можна зберігати гроші скрученими чи під матрацом і що буде, якщо покласти їх у книгу. Усі відповіді – у нашій статті.

Де не можна зберігати гроші, згідно з прикметами

1 Жодних трилітрових банок

Зберігати гроші у скляних банках — погано. Такий спосіб, згідно з прикметами, не дає грошам «дихати». Крім того, у закритій ємності купюри мнуться та накопичують негативну енергію. Тому, коли людина витягує такі гроші, вони навряд чи матимуть силу, яка зможе притягнути нові фінансові потоки.

2 Біля дверей – не варіант

Де не можна зберігати гроші, згідно з прикметами

Гроші не можна зберігати біля дверей. Наприклад, у шафах та тумбах, близько розташованих до виходу. При такому обігу купюри, як то кажуть, йдуть відразу, як тільки прийшли. Нічого до ладу накопичити не вийде. Плюс гроші, які зберігають зневажливо, можуть принести негатив. Наприклад, стати причиною сварок.

3 Під матрацом — теж

Зберігання грошей під спальними матрацами або поруч із ліжком теж не найкращий варіант. Якщо вірити прикметам, у місцях, де мешканці будинку відпочивають, гроші теж будуть наповнюватися енергією лінощів і сну. «Розслаблені» фінанси не зможуть приносити великого доходу. Наприклад, якщо їх вкласти у нову справу чи акції, швидше за все, прогрес доведеться чекати довго.

4 Ніяких драм та трагедій

Де не можна зберігати гроші, згідно з прикметами

Багато хто часто ховає свої накопичення у книгах. Цей варіант допустимо, але потрібно враховувати жанр книжка. Якщо це драма, то гроші там не приживуться. Краще вибирати позитивну книгу, а ще краще історії успіху чи книгу, присвячену фінансам — вони мають енергію, яка допоможе збільшити достаток.

5 Тіснота

Гроші не можна тримати скрученими та затиснутими гумкою. У такому стані, за забобонами, їм стає тісно. Тому замість позитивного посилу купюри починають закидати хазяїна негативом. Можна сказати, гроші влаштовують страйк і відвертаються від людини, яка буквально не дає їм розвернутися.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua