Прогноз на 2023 рік: що Чорний Кролик принесе твоєму знаку зодіаку

Розповідаємо, які плани на тебе будуть у символу наступного року. Розглянули три сфери — гроші, кар'єра та стосунки.

Прогноз на 2023 рік: що Чорний Кролик принесе твоєму знаку зодіаку

Покровителька цього символу Венера. Вона сприяє приємним змінам у особистому житті. Для багатьох знаків цей період стане сприятливим для створення сім'ї та народження дітей. У нашій статті розповімо, що обіцяє Чорний Кролик представникам різних знаків.

Овен

Прогноз на 2023 рік: що Чорний Кролик принесе твоєму знаку зодіаку Джерело: freepik.com

Овнам слід розпочати активно розширювати свої горизонти. Якщо були думки змінити своє життя, то настав час. Це стосується всіх сфер життя: кар'єри, дружби, любові, здоров'я або хобі. Усі зміни принесуть сприятливий результат, хоч би яким шляхом Овни не пішли. Але є одна умова — не зупинятися на півдорозі.

Особливу увагу представникам знака слід звернути на сферу кар'єри — 2023 буде сприятливим для рішучих кроків. Наприклад, для здобуття додаткової освіти, підвищення кваліфікації, початку роботи над новим проектом чи кардинальних професійних змін. Який би напрямок Овни не вибрали, енергія Чорного Кролика допоможе їм. Люди, які народилися під цим сузір'ям, отримають щедрі плоди від виконаної роботи. Причому результати прийдуть у різному вигляді — грошима, корисними зв'язками, цікавими пропозиціями.

На особистому фронті Овнів чекають любовні відкриття та приємні серцеві переживання. А от сімейним парам доведеться пережити мінливість стосунків. Припливи любові та ніжності змінюватимуться почуттям роздратування та сварками. Тут Овнам важливо не пускати все на самоплив, а навчитися мирно вирішувати сімейні проблеми. Особливо потрібно зосередитись на цих завданнях у першому півріччі — у цей час представники знака будуть найбільш емоційно вразливими. Також рік обіцяє Овнам поповнення у сімействі.

Телець

Тільці у 2023 році зможуть довести до фіналу всі свої задуми та будуть задоволені результатами. Більше того, вдасться досягти успіху у справах, які спочатку не входили в плани. Причому без особливих зусиль. Представники знака почнуть більше заробляти. Цьому сприятиме вигідні підробітки чи захоплення, які вдасться монетизувати. У тих, хто працює в наймі, з роботою все буде чудово – з'явиться можливість отримати підвищення, якою вони скористаються.

Якщо хтось позичав гроші, і Тельці вже розпрощалися з цією сумою, 2023 здивує їх поверненням позик. Але, незважаючи на хороше матеріальне становище, людям цього знака все ж таки не варто розкидатися грошима. У тому числі не робити дорогих покупок, яких немає потреби. Також бажано уникати ризикованих вкладень та інших сумнівних фінансових авантюр.

Що на рахунок особистого життя, то в першому півріччі воно буде особливо умиротвореним. У цей час навіть найвпевненіші холостяки зрозуміють, що самота — не найкраща витівка — і почнуть пошук справжнього кохання. Своє завдання самотні Тільці в активному пошуку вирішать досить швидко. Сімейні представники знака у першому півріччі насолоджуватимуться ідилією всередині сім'ї. Цей стан укріплять спільні інтереси та подорожі.

Близнюки

Прогноз на 2023 рік: що Чорний Кролик принесе твоєму знаку зодіаку Джерело: freepik.com

Рік Чорного Кролика відкриє для Близнюків, які поки що нічого не підозрюють, фінансові крани достатку. Розбагатіють навіть ті представники знаку, що зараз сидять без роботи. Гроші прийдуть до них через рідних, друзів чи навіть коханців. Близнюків з активною позицією в житті чекають стабільність та захоплюючі відрядження. Пік успішності припаде на серпень-вересень 2023 року. У грудні є ймовірність, що Близнюки отримають спадок чи виграш.

У любовному аспекті у насіннєвих Близнюків буде досить складний період. Проблеми виникнуть через побутові питання. Вони поневолять романтику у стосунках — з'явиться почуття рутини та відчуття, що чоловік віддалився. Щоб не розчинитися в негативних емоціях, доведеться змінити свій світогляд та сприйняття. Наприклад, не сприймати ремонт як покарання, а постаратися перетворити його на захоплюючу гру для двох, у якій можна перемогти, тільки якщо бути згуртованою командою. Такий підхід зміцнить стосунки.

Вільні від стосунків Близнюки у 2023 році закрутять пристрасний роман, який залишить на все життя приємні спогади. Також є шанс вивести швидкоплинні стосунки на новий рівень.

Рак

Раку наступний рік піднесе уроки, які змусять уважніше підбирати своє оточення. Представники знака остаточно переконаються, що це погана звичка — відкривати душу першому зустрічному і розповідати свої таємниці навіть найближчим друзям. Такий невтішний висновок з'явиться, коли чергове необережне одкровення обернеться проти них. У фінансових справах Раку теж доведеться бути дуже обережними. У 2023 році їхня енергія так і залучатиме шахраїв та аферистів.

У коханні представників знаку чекають радісніші прогнози. Раки-одиначки зустрінуть свою другу половинку. Велика ймовірність, що це станеться у середині весни чи наприкінці року. Відносини розвиватимуться швидко — не виключено, що багато Раків уже до Нового року утворюють стабільну та щасливу пару.

Раки, які давно у відносинах, можуть розраховувати на нову хвилю почуттів та емоцій та зміцнення стосунків. Рік Водяного Кролика — сприятливий період для укладення шлюбу, для тих, хто впевнений у своєму виборі, — саме час скріпити союз. Одруженим представникам знака рік принесе багато романтики та оновлення почуттів.

Лев

Прогноз на 2023 рік: що Чорний Кролик принесе твоєму знаку зодіаку Джерело: freepik.com

Левам зірки радять присвятити цей рік духовному зростанню. Без енергетичного наповнення буде складно добиватися нових висот і реалізувати давно задумані плани. Ключ до успіху можна підібрати через медитації, заняття йогою, споглядання красивих та інших практик, які зуміють «приземлити» творчих Львів та відволікти від постійної гонки.

Кар'єра цього року особливо не розвиватиметься, бо загальний настрій Чорного Кролика до Левів — спокійний і сімейний. Тому представникам знака приємніше віддаватиме енергію тим, кого вони люблять. Натомість вони отримають неймовірну теплу реакцію.

Невгамовним Левам, які хочуть продовжити жити у своєму ритмі доведеться багато і наполегливо працювати. Це стосується і роботи, і навчання. Інакше отримати те, що хочеться, не вдасться. Щоб не розтратити сили даремно на початку року Лева треба зрозуміти, чи вони зараз займаються? Чи подобається їм обраний вектор.

У глобальних змінах у житті 2023 Левам теж не помічник. Сміливі пориви проваляться і залишать неприємні спогади. Зате в особистому житті все буде чудово. Побутові сварки та дрібні розбіжності не зможуть зруйнувати справжніх почуттів Львів. Відносини будуть складатися благополучно, особливо, якщо представники знака наголосять на їхній якості — почнуть опрацьовувати проблеми, що давно назріли, наприклад.

Самотні Леви можуть розраховувати на цікаве і навіть незвичайне знайомство у березні-квітні.

Діва

Романтика, стабільність, гармонія – ось що обіцяє Дівам рік Водяного Кролика. Якщо у представників знака є кохана людина, то у 2023 році їхня душевна близькість стане сильнішою, а секс кращим. Діви зміцняться на думці, що і вони, і їхній партнер готові підставити одне одному плече в будь-яких ситуаціях — що вони єдина команда. Тому Дівам, які замислюються про укладення шлюбу, можна не зволікати і йти сміливо до РАГСу. Найсприятливіший час для цього – вересень-жовтень.

Вільним Дівам потрібно приготуватися до незапланованої зустрічі, яка виллється у приємні романтичні стосунки. Зірки радять представникам знаку не боятися нових знайомств, проявляти активність та ініціативу. Навіть легкий флірт, що переріс у бурхливий роман, може виявитися тією доленосною зустріччю.

Також не варто забувати про рідних та друзів. Спілкування з ними буде тендітнішим — найменша холодність і неувага можуть призвести у великій сварці. Щоб уникнути цього, важливо намагатися поєднувати особисте життя та спілкування з сім'єю.

Фінансово вдалим у 2023 році для Дів буде період із квітня по вересень. Решту часу краще не приймати серйозних рішень — міняти роботу, інвестувати великі гроші в проекти, позичати і витрачатися на великі покупки. Є ризик піти у мінус.

Терези

Рік для Терезів пройде в енергійній атмосфері — події швидко змінюватимуть одна одну. Досягнуть успіху представники знака, які зможуть підлаштуватися під таку динаміку — з цікавістю виявлятимуть ініціативу і хапатимуться за представлені шанси. Вкладати гроші в цікаві проекти, інвестувати в нерухомість, відкривати вклади у банку зірки радять напередодні та день Місячного затемнення.

Терезам потрібно тверезо оцінювати свою вдачливість — не ризикувати дарма, в тому числі не змінювати різко роботу, навіть якщо нова пропозиція здасться дуже вигідною. Такі зміни не принесуть задоволення, більше того, може зникнути будь-яке бажання зростати та вдосконалюватися.

На початку літа з'явиться додаткове джерело заробітку, яке дозволить накопичити велику суму. Зростання доходу може спричинити заздрість із боку родичів чи близького оточення. Тому краще не хвалитися досягненнями та не позичати великі суми.

У любовних справах Терезам потрібно виявити обережність — дивитися на вчинки коханої людини, а не на її слова. Те саме стосується і представників знака, які ще не зустріли свою половинку. Важливо виявляти акуратність при знайомствах, якщо є бажання побудувати серйозні стосунки.

Скорпіон

Скорпіонам у 2023 році не буде на кого розраховувати, окрім себе. Але це зробить їх лише сильнішими — події посилять їхню інтуїцію, холоднокровність та вміння швидко приймати правильні рішення. Зірки радять представникам знака не сходити з наміченого шляху, обережно заводити нові знайомства та стримувати негативні пориви. Робоча сфера буде продуктивною, але неспокійною. Іноді Скорпіонам доведеться розрулювати неприємні ситуації, пов'язані з грошима. Зробити це безболісно і навіть з виграшем для себе допоможе здатність концентруватися і не робити поспішних висновків. Загалом у матеріалом плані рік буде сприятливим.

У вересні-жовтні Скорпіонам бажано зробити перерву від роботи, щоб уникнути вигоряння та депресивного стану.

Любовна сфера на рік Кролика переживатиме не найкращі часи. Тому доведеться набратися терпіння — десь пом'якшити, десь виявити співчуття до свого партнера. Одинак рік віщує нові знайомства, але в справжні почуття ці швидкоплинні романи не переростуть.

Стрілець

Фінансовий добробут Стрільців залишиться без змін, що вже непогано. Дохід буде стабільним та дозволить вкладати у саморозвиток. Наприклад, на освоєння нової сфери діяльності. Після цих знань допоможуть просунутися в кар'єрі або знайти більш прибуткову роботу. У квітні-травні не варто відкривати депозити, інвестувати великі суми у бізнес та різні ідеї — це може негативно позначитися на бюджеті.

Якщо є вклади в іноземній валюті, зірки радять бути особливо уважними до стрибків курсу та вчасно приймати рішення. Позичати великі суми у 2023 році Стрільцям також небажано, навіть близьким друзям та родичам. Швидше за все, повернути свої гроші не вийде, а заразом зіпсуються стосунки з боржником.

У любовному аспекті наприкінці зими Стрільцям, що у стосунках, може стати нудно і захочеться вогник, який, на їхню думку, згас. Також бажання може призвести до сварок та навіть розставання. Тому не варто приймати імпульсивних рішень і йти на поводу у своїх хтивих бажань. Самотнім Стрільцям рік обіцяє безліч яскравих та пристрасних романів.

Козеріг

Прогноз на 2023 рік: що Чорний Кролик принесе твоєму знаку зодіаку Джерело: freepik.com

Відносини з грошима у Козерогів у 2023 році будуть у хорошому розумінні передбачуваними — їх буде достатньо, щоб здійснити всі свої бажання та здійснити давні мрії. Така удачливість — чудовий знак використовувати її збільшення прибутку. Козерогам на рік Чорного Кролика можна інвестувати в нерухомість, відкривати депозити та робити великі вкладення.

Весна підійде для посилення професійної діяльності — можна взяти додатковий проект на основній роботі чи погодитись співпрацювати в іншій сфері. Можливо, що нова сфера так зацікавить, що до кінця року Козероги змінять місце роботи.

У сімейних стосунках у Козерогів чекають сварки. На початку року партнер часто викликатиме негатив і змусить сердитися. Щоб зберегти стосунки, доведеться використати весь свій самоконтроль і навчитися спокійно реагувати на суб'єктивну думку коханої людини.

Сімейним представникам знака у лютому-березні зірки радять вирушити у довгу поїздку — без друзів та родичів. Така подорож здорово зміцнить стосунки. Вільні Козерога можуть розраховувати на приємне знайомство наприкінці серпня. Найімовірніше, зустріч відбудеться десь на природі.

Водолій

Прогноз на 2023 рік: що Чорний Кролик принесе твоєму знаку зодіаку Джерело: freepik.com

Представникам знаку Чорний Кролик принесе яскраві події, знайомства та неймовірні подорожі, а також фінансовий достаток. У роботі з'явиться гарна перспектива заробітку. Збільшити бюджет зможуть Водолії, які не злякаються складних завдань та активності. Коло спілкування у 2023 році поповниться новими цікавими знайомими. Але не варто тішитися, деякі з них з часом розкриються не з кращого боку.

У січні зірки радять підготуватися до неприємного повороту у стосунках — можуть виникнути сумніви щодо вірності партнера та захочеться його перевірити. З'ясування правди спричинить великий конфлікт. Уникнути нервування і скандалів допоможе чесні розмова тет-а-тет, без жодних посередників. Самотні Водолії у травні зустрінуть нового знайомого, до нього варто придивитися як до потенційного партнера.

Риби

Прогноз на 2023 рік: що Чорний Кролик принесе твоєму знаку зодіаку Джерело: freepik.com

Загалом Рибам належить сприятливий рік. Але дрібні негаразди все ж зіпсують загальну картину. Щоб звести їх до мінімуму, потрібно зосередити увагу на майбутніх справах і виконувати їх у міру надходження, а не відкладати потім. У березні Риби можуть зустріти у діловій обстановці людину, в якій колись розчарувалися. І тут потрібно дати йому другий шанс. Найімовірніше, він призведе до несподівано приємних результатів.

З грошима у представників знака у 2023 все буде непогано. Дохід буде регулярним і більшим — більше, ніж зараз. Рибам, яким вдасться помітно покращити фінансове здобуття, не можна розслаблятися — значно важливіше сконцентруватися на закріпленні успіху.

Початок року у Риб, що перебувають у відносинах, буде непростим, але кохана людина допоможе впоратися з усіма проблемами — треба лише довіритися і постаратися впоратися з тривогою. Також сімейним Рибам варто знизити відпочинок у галасливих компаніях, інакше це призведе до непорозуміння з партнером. В іншому ж відносини людей цього знака будуть стабільними, без серйозних змін. Самотнім Рибам зірки радять у жовтні зірки зайнятися коханим хобі, воно призведе до знайомства та зближення з людиною, яка вже давно була серед знайомих.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua