Депресія, боротьба, ступор: як поводяться різні знаки зодіаку, стикаючись із життєвими труднощами

Розповідаємо, як представники знаків зодіаку поводяться, коли на їхньому шляху виникають проблеми.

Депресія, боротьба, ступор: як поводяться різні знаки зодіаку, стикаючись із життєвими труднощами

Овни схильні зустрічати проблеми віч-на-віч. Хоча представники знака не завжди можуть вирішувати всі проблеми тактично, без тривог і емоцій. Але їхня сильна сторона в наполегливості — вони йдуть назустріч своїм страхам і не дозволяють їм стати на шляху до мети.

Телець

Тільці, коли справа доходить до справді складних ситуацій, віддають перевагу методичному підходу. Вони діють з обережністю і оточують себе про всяк випадок приємними дрібницями для заспокоєння. Це може бути улюблене печиво в сумочці, якась дрібниця з дитинства, подарунок близької людини. Такі, начебто, незначні моменти для Тельцов, як якоря. Не дають потонути у негативних емоціях.

Близнюки

Близнюки мають талант переконання. Вони без вагань використовують його, коли настають важкі часи. Також представники знаку намагаються знайти смішне у будь-якій ситуації і часто підключають самоіронію, щоб розрядити обстановку. Іноді здається, що чим складніша ситуація, тим бадьоріше і веселіше Близнюки поводяться.

Рак

Коли Раки стикаються зі складнощами, перша їхня реакція — сховатися, поринути у свої думки і якийсь час побути наодинці із собою. Іноді таке самітництво закінчується швидко – через 1-2 дні Раки приступають до активних дій. Але також представники знака можуть зануритися у прокручування моментів, коли все пішло не так, і впасти у депресію. Вони просто не бачать сенсу щось робити.

Лев

Депресія, боротьба, ступор: як поводяться різні знаки зодіаку, стикаючись із життєвими труднощами Джерело: Unsplash (@thomasmowe)

Львів невдача можуть ненадовго засмутити, але представники знаку не дають собі розкисати — вони кидаються у запеклу боротьбу гарячими слідами. Леви вперто пручаються будь-яким обставинам, які змушують їх почуватися погано, і не дозволяють собі падати духом.

Діва

Діва, коли справа доходить до стресових ситуацій, люблять добре все обміркувати. Але якщо Раки беруть паузу, щоб привести себе до ладу, Девам тайм-аут потрібен, щоб побудувати план дії. Вони не дають страху перед проблемою похитнути себе. Представники знака можуть навіть медитувати, щоб знайти найправильніші слова та методи.

Терези

Терезам у критичні моменти обов'язково потрібно бути поряд з близькими людьми. В обіймах рідних чи коханої людини вони швидше знаходять втіху. Представникам знака складно спочатку зорієнтуватися, тому вони завжди оцінять руку допомоги. Якщо у них немає можливості бути з близькою людиною фізично, проста телефонна розмова теж здатна повернути бойовий дух. Закиди з боку близьких у тяжкий період можуть загнати Терези в депресивний стан.

Скорпіон

Скорпіони ніколи не показують, що вони зіткнулися з проблемою. Навіть у найскладнішій ситуації вони не лише продемонструють іншим, а й справді відчути себе господарем становища. Такий настрій допомагає їм долати труднощі. Скорпіонам важливо пам'ятати, що це нормально — іноді дозволяти собі переживати похмурі дні і бути слабкими.

Стрілець

Нерідко представники цього знаку пускають все на самоплив і намагаються відволіктися. Але це стосується лише тих ситуацій, коли вони реально не можуть на що вплинути. У Стрільців досить філософське ставлення до життя. Вони впевнені, що будь-яка ситуація, навіть найскладніша, колись вирішиться. Тому необов'язково надриватися та вбиватися через провал.

Козеріг

Депресія, боротьба, ступор: як поводяться різні знаки зодіаку, стикаючись із життєвими труднощами Джерело: Unsplash (@priscilladupreez)

Козерога відразу шукають способи впоратися з проблемою, об'єднавшись з іншими. Вони намагаються придумати щось, що приверне до їхньої ситуації увагу, адже так шанс знайти ефективне рішення чи допомогу зростає. Представників знаку іноді так захоплюються, що не помічають, як посвячують у свої переживання сторонніх людей. Насправді їм достатньо зв'язатися із близькими. Розмова до душі також надихне на боротьбу з поточними проблемами.

Водолій

Для Водоліїв цілком природно переходити в режим альтруїзму та думати про інших, коли щось іде не так. Вони можуть забувати про себе — така захисна реакція на труднощі. Чим сильніше вони намагаються сховатися від проблем, тим активніше намагаються змінити світ довкола себе. Їм простіше сфокусуватись на зовнішньому, ніж на своїх внутрішніх переживаннях.

Риби

Емпатичні за своєю природою Риби справляються з труднощами, спілкуючись із іншими людьми. Але занепокоєння все ж таки може на недовгий час загнати їх у стан ступору. Якщо в оточенні не виявиться людей, які зможуть вивести Риб на діалог, вони можуть надовго застрягти у внутрішньому перемелюванні ситуації. Для представників знака найправильніший початок подолання складнощів — це діалог із близьким другом чи психотерапевтом. Заспокоївшись, вони готові шукати варіанти вирішення проблеми.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua