«Зозуля» чи «Восьмикласниця»: яка ти пісня Віктора Цоя за знаком зодіаку

Підібрали найпопулярніші треки рок-музиканта до знаків зодіаку з урахуванням домінуючих якостей.

«Зозуля» або «Восьмикласниця»: яка ти пісня Віктора Цоя за знаком зодіаку

Ми вирішили у своєму стилі згадати про творчість Цоя — шаманка та ясновидецька Кажетта Ахметжанова склала гороскоп на основі пісень гурту «Кіно».

Овен («Зірка на ім'я Сонце»)

Овни — яскраві та цілеспрямовані люди, які докладають безліч зусиль, щоб отримати бажане. Упертість та оптимізм допомагають їм дотягуватися до своїх зірок. Причому, якщо ціль того варта, Овни готові заради неї воювати з навколишнім світом. Також представники знака мають неймовірну харизму, яка дозволяє їм зачаровувати і вести за собою людей.

Телець («Спокійна ніч»)

Тільці цінують спокійне та мирне життя. Представники знаку готові довго терпіти та давати іншим шанси. Але коли терпець Тельців лопається, пощади не варто чекати — вони пригадають усе, що помітили. Тельців неможливо схилити на свій бік, якщо вони не згодні з чиєюсь позицією. Вони можуть дати тверду відсіч усім порушникам їхнього комфорту, а потім знову «впасти в сплячку» і продовжувати поводитися спокійно. Дії людей цього знака найчастіше виправдані, а кроки прораховані до дрібниць.

Близнюки («Перемін»)

Безстрашному серцю Близнюків потрібні зміни у житті, причому сім разів на тиждень. Вони не бояться невідомості, навпаки, із захопленням дивляться наперед. Більше представників знаку лякає не зміни, а нудьга, буденності та стагнація.

Рак («Пісня без слів»)

Іноді Ракам здається, що проти них озброївся весь світ. Через ці думки вони нерідко роблять неправильні висновки і драматизують на порожньому місці. Така чутливість вимотує як самих Раків, так і всіх, з ким вони вступають у суперечку через свою недовірливість. Єдиний спосіб позбутися такої реакції — не йти на поводу у перших думок, а давати більше часу на роздуми.

Лев («Зозуля»)

«Зозуля» або «Восьмикласниця»: яка ти пісня Віктора Цоя за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@irenegiunta)

Таку вольову та сильну натуру, як у Львів, треба ще пошукати. Зціпивши кулаки та стиснувши зуби, представники знаку сміливо долають перешкоди на своєму шляху. «Пороху» в них хоч греблю гати, як і вогню. Ось так!

Діва («Сум»)

Діви часто сумують без причини. Їм увесь час здається, що щось іде не так чи що вони живуть гірше, ніж інші. Хоча насправді все може бути добре. Вічне самокопання заважає Дівам насолоджуватися життям і іноді перетворює їх на тужливих буркунів.

Терези («Пачка цигарок»)

Терези завжди дивляться на цей світ з оптимізмом. Вони вміють помічати приємні дрібниці, які допомагають їм піднімати настрій. Також представники знаку обожнюють творчість у всіх його проявах. Вони буквально уособлення фрази: «все не так вже й погано на сьогоднішній день».

Скорпіон («Зачини за мною двері, я йду»)

Люди цього знаку не вміють довго залишатись на одному місці. Їм завжди цікаво вивчати нове, подорожувати, мати зв'язки. Скорпіони перебувають у постійному пошуку кращого життя. З одного боку, це здорово, але з іншого — те саме потрібно робити і їхнім близьким, адже Скорпіони не залишають їм права вибору.

Стрілець («Група крові»)

«Зозуля» або «Восьмикласниця»: яка ти пісня Віктора Цоя за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@elashv)

Стрільці поводяться мило і дружелюбно рівно доти, доки їх не зачеплять за живе. У цьому випадку вони поводяться безкомпромісно — рвуться в бій, щоби помститися кривдникові. При цьому Стрільцям не приносить ніякого задоволення зухвала та войовнича поведінка. Але іноді обставини їх примушують.

Козеріг («Останній герой»)

Представники знака звалюють на себе багато відповідальності та тягнуть на собі цю непосильну ношу. Також Козероги роблять речі з почуття обов'язку, які їм не дуже подобаються. Саме тому Козерогам ідеально підходить ця пісня, адже вони справжні герої та дуже сильні люди.

Водолій («Мамо, ми всі важко хворі»)

Водолії не бояться здатися дивними і не приховують свій оригінальний підхід до життя. Вони досить емпатичні, щоб підтримати людину, яка переживає не найкращий період у житті, але при цьому намагаються не бути нав'язливими. Ще Водолії вміють протистояти складним обставинам – вони акумулюють усі свої сили та не дають собі розкисати.

Риби («Восьмикласниця»)

Риби часом дивують своєю довірливістю та наївністю. Їхню відкритість приваблює, але не лише добрих людей. Нерідко довкола представників знака крутяться сумнівні особистості. Тому краще б, щоб поряд із Рибами був хтось, здатний їх захистити та захистити.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua