Знаки зодіаку, яким треба боятися розлучення

Представники цих знаків можу зруйнувати сімейну ідилію, навіть якщо партнер дуже терплячий і любить тебе до непритомності.

Знаки зодіаку, яким треба боятися розлучення

Легкість і гнучкість Стрільців залучає до них на початку відносин, але згодом ці якості сходять нанівець, і виявляється справжня сутність представників знака. Вони стають уїдливими, починають тиснути і висловлювати претензії на порожньому місці. При цьому критику на свою адресу Стрільці категорично не сприймають. Люди цього знаку також вважають принизливим займатися побутовими моментами, тому вони не стоятимуть біля плити чи прибирати за кимось шкарпетки. На розлучення Стрільці можуть подати першими, але потім довго страждати через це рішення. Особливо в момент, коли зрозуміють, що ніхто інший, крім колишнього партнера, з їхніми заскоками миритися не згоден.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Близнюки

Близнюки прагнуть до сім'ї, шлюбу та дітей, але їм не завжди вдається зберегти стосунки. Все тому, що представники знаку — активні люди, які постійно перебувають у пошуку нових емоцій. Такі захоплені натури іноді втомлюють свого партнера пропозиції кудись сходити, щось зробити. Крім того, представники знаку завжди кудись поспішають, цим вони дуже напружують обранця.

Тому, якщо чоловік Близнюків любить спокій і розміреність, то ритм своєї другої половини він навряд чи витримає. Якщо ж людині цього знака сказати все в обличчя, він, напевно, образиться і розчарується. Така реакція навіть може спричинити розрив. Однак Близнюкам не варто, що обривати всі зв'язки, адже така історія повторюватиметься раз у раз, бо справа не в партнерах, а в них самих. Тому таким людям допоможе не розлучення, а робота над собою.

Діва

Діви завжди подають на розлучення першими, тому що їм складно тривалий час дотримуватись сімейних правил. Їм починає здаватися, що їх затиснули в лещата і позбавили волі. У результаті відносини починають обтяжувати представників знака. Якщо партнер спробує переконати Діву, йому доведеться піти на мільйон умов. Якщо ж, навпаки, захоче ще більше контролювати свою половину, Діва точно піде. Зі шкідливості.

Однак розрив для Діви лише тимчасовий порятунок. Як тільки люди цього знака усвідомлюють, що їм нема кому ставити умови і нема кого повчати, вони шукають шляхи відходу.

Козеріг

Знаки зодіаку, яким треба боятися розлучення Джерело: Unsplash (@jentheodore)

Козеріг – один із найбільш закритих знаків зодіаку. Розлучення у житті людей, народжених під цим сузір'ям, найчастіше відбуваються через зайву категоричність. Представники знака дуже вперті і вважають, що вони розумніші за всіх. Прийняти чужу думку, навіть якщо це думка коханої людини, їм неймовірно складно. Тому вжитися з Козерігами — завдання непросте. Потрібно або потурати всім бажанням, або бігти стрімголов від таких відносин, тому що нічого хорошого з цього не вийде.

Найчастіше партнери Козерогів не витримують емоційного тиску і йдуть. Залишившись одні, представники знаку можуть довго не визнавати поразки і якийсь час нагадувати про себе колись близькій людині.

Рак

Запальні, задирі і вперті Раки любитимуть до останнього, але якщо їх образити, закидають претензіями у відповідь і витягнуть назовні всі старі образи. У запалі сварки вони можуть наговорити багато зайвого, причому на зло – насправді Раки можуть навіть не думати так. У момент агресії їхня головна мета — зробити якомога болючіше. При цьому після конфлікту Раки не соромляться підійти першими і вибачитися. Люди цього знаку вміють визнавати свої помилки та загладжувати їх. Тому шлях від шлюбу до розлучення у тому випадку може бути дуже довгим.

Однак такі гойдалки рано чи пізно призводять до розчарування з боку партнера — нікому не хочеться жити як на вибуховій бочці. Цей факт перекреслює навіть те, що у побуті з Раками дуже комфортно. Вони люблять створювати затишок, готувати смачні вечері та стежити, щоб усі сорочки в будинку були погладжені.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua