Місячний гороскоп для всіх знаків з 20 до 26 лютого

Будуємо плани, налагоджуємо любовні стосунки, вкладаємо гроші — Місяць, що росте, дасть не тільки сили для важливих справ, а й кураж, який допоможе приймати сміливі рішення.

Місячний гороскоп для всіх знаків з 20 до 26 лютого

Понеділок, 20.02

У тебе з'явиться можливість краще зрозуміти тих, хто поруч. Але насамперед себе. Тож роздуми зараз підуть лише на користь. Можна продумувати етапи реалізації якогось проекту, планувати свої дії на найближче майбутнє. Активніше залучай до обговорення свого партнера, не замикайся у собі.

Вівторок, 21.02

Місячний гороскоп для всіх знаків з 20 до 26 лютого

Цього дня знайди час, щоб допомогти іншим людям або, наприклад, бездомним тваринам. І не лише матеріально. Деколи навіть добре слово виявляється необхідним як повітря. Може виникнути непереборне бажання відвідати храм, почитати молитви. Піди в нього на поводі — зараз можливі найтонші душевні статки.

Середа, 22.02

Підійди до дзеркала і чесно дай відповідь на запитання: ти собі подобаєшся? Можливо, настав день, коли можна і потрібно починати творення гарного тіла. Так що вирушай у спортзал або починай самостійні тренування в домашніх умовах – звичайно, попередньо вивчивши як слід всі правила та протипоказання.

Місячний гороскоп для всіх знаків з 20 до 26 лютого

Хоча попереду вихідні, розслаблятись ще рано. Цього дня потрібно займатися речами матеріальними, практичними, у тебе це виходитиме найкраще. Вивчи, куди найкраще зараз вкладати накопичені кошти. Можна купувати предмети першої необхідності, продукти про запас. Хороша ідея – відвідати кулінарний майстер-клас.

Субота, 25.02

Навіть не намагайся триматися незворушно та спокійно — свою імпульсивність ти перемогти зараз не зможеш. Твої рішення будуть несподіваними, різкими та швидкими. Однак не завжди є вірними. Намагайся хоча б у побуті дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо у поводженні з електроприладами та небезпечними предметами.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua