Як за датою народження дізнатися, скільки в тебе буде дітей (розрахунок та розшифровка)

Методика, за якою вибудовано розрахунки, розроблено міжнародною академією тибетської нумерології та філософської вітоматематики.

Як за датою народження дізнатися, скільки в тебе буде дітей (розрахунок та розшифровка)Як за датою народження дізнатися, скільки в тебе буде дітей (розрахунок та розшифровка)

Одна з найбільших таємниць нашого буття – народження дитини. Багато сімейних пар чекають цього моменту не один рік. З нашої статті ти дізнаєшся, як за допомогою нумерології прорахувати сприятливий період для зачаття дитини та дізнатися, скільки дітей тобі написано на роду.

Як дізнатися сприятливий час для вагітності

Найсприятливіші показники — це цифри 1,7 або 10. Якщо один із партнерів отримає їх при особистому розрахунку, то пара може зачати дитину найближчим часом. Імовірність вагітності у цьому випадку висока. Якщо обидва партнери отримають такий показник, шанси стати батьками подвоюються.

Інші результати не означають, що подружжям не вдасться завести дітей. Вони лише мають меншу енергію. Покажемо алгоритм розрахунку з прикладу дати народження 15.12 1989 року. Для умовної героїні, якій повних 32 роки.

Що потрібно зробити з цими даними:

 • Множимо всі числа 15 * 12 * 1989 = 358020;
 • Ділимо 358 020 на кількість повних років. У разі на 32. 358 020/32=11 188 ,125;
 • З отриманого числа беремо лише перші чотири цифри – 1118.
 • Далі розбиваємо їх на дві групи – 11 та 18 – і підсумовуємо кожну окремо.
  1+1=2
  1+8=9.
 • Тепер віднімаємо з другої суми першу – 9-2 = 7 .

Такий результат означає, що з 90% ймовірністю подружжя може незабаром стати батьками.

Як дізнатися, скільки дітей у тебе буде

Якщо хочеш дізнатися, скільки дітей тобі наказано долею, потрібно зробити трохи інший нумерологічний розрахунок. Для нього потрібен лише день народження — це твій універсальний код, в якому зашифровано багато цікавої інформації.

Отже, що потрібно зробити (приклад залишимо той самий):

 • склади кожну цифру в даті народження – 1 +5 +1 +2 +1 +9 +8 +9 = 36;
 • якщо вийшло двозначне число, склади першу та другу цифру між собою – 3+6=9.

Не лякайся 9 — це не кількість дітей, а лише число, яке визначає цей показник. Щоб дізнатися, скільки разів ти можеш стати мамою, дивись розшифрування нижче.

Розшифровка

Як за датою народження дізнатися, скільки в тебе буде дітей (розрахунок та розшифровка) Джерело: Unsplash (@kellysikkema)

Одиниця

Одиниця в нумерології – неоднозначне значення. З одного боку, вона каже, що жінка може мати велику сім'ю з 3 і більше дітьми, але з іншого — одиниця іноді символізує проблеми із зачаттям і виношуванням.

Двійка

Такий результат символ людей, захоплених самореалізацією. Можливо, що жінка, яка зробила розрахунок, багато часу приділяє кар'єрі та саморозвитку. Якщо вона і думає про дітей, то не найближчим часом. Але за такого показника, швидше за все, вона матиме відповідну кількість спадкоємців.

Трійка

Число три для жінки може означати проблеми або з перебігом вагітності або з зачаттям. Особливо якщо відносини з батьком дитини не стабільні. Найчастіше такий результат говорить про 1-2 дітей у житті жінки, кожен із них буде запланованим та довгоочікуваним.

Четвірка

Це ознака того, що у жінки можуть народитися близнюки або двійнята, або взагалі трійнята. Така ось енергія у числа-близнюка. Також такий результат пророкує легку вагітність та пологи.

П'ятірка

Число п'ять говорить про якусь невизначеність. У жінки, яка отримала такий показник, буде від 2 до 4 дітей. Причому можливо, що народить вона деяких із них від різних чоловіків.

Шістка

У цьому випадку у сім'ї буде більше двох дітей, вагітність буде проходити легко. Але з профілактичною метою під час вагітності жінці краще приділяти більше уваги своєму емоційному стану.

Сімка

Як за датою народження дізнатися, скільки в тебе буде дітей (розрахунок та розшифровка) Джерело: Unsplash (@katieemslie)

Жінки-сімки часто мріють, щоб мали багато дітей. І саме число дуже вподобає цьому, особливо, якщо майбутня мама ретельно стежить за своїм здоров'ям. Така жінка здатна дати життя щонайменше 5 дітям. При цьому під фразою «дати життя» маються на увазі не лише пологи, а й порятунок малюків із будинку малюка чи дитячого будинку.

Вісімка

Перевернута нескінченність – іронічність щодо нумерології. Вісімка в цьому випадку, звичайно ж, не означає нескінченну кількість вагітностей. Навпаки, швидше за все, така жінка матиме одну дитину. Але його народження вона буквально вимолить. Це буде дуже довгоочікуване маля.

Дев'ятка

Перевернута цифра шість означає, що у сім'ї, ймовірно, з'явиться двоє різностатевих дітей. Також є ймовірність народження близнюків або двійнят.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua