4 знаки зодіаку, з якими Рибам завжди нудно

Так буває, що з кимось ми знаходимо спільну мову швидше, а з кимось — ні. Розповідаємо, спілкування з представниками якихось знаків навіює на романтичних Рибок тугу.

4 знаки зодіаку, з якими Рибам завжди нудно

З нашої статті ти дізнаєшся, поведінка представників яких знаків змушує Риб позіхати від нудьги і чому.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Діва

Діва — один із найпримхливіших і уїдливих знаків у зірковому кільці. Під час цікавих обговорень вони можуть включити свій внутрішній зануд і зіпсувати все враження від дискусії. Причому критичність та засудження будуть ще довго з ними. Через цю рису характеру Риби що неспроможні нормально спілкуватися з Дівами.

На щастя, риби спокійно реагують на конфліктні ситуації. Але якщо щось подібне трапилося, то надалі уникають спілкування з людиною, яка змусила їх поринути у негативні емоції. Однак це не ключовий фактор, що відвертає Риб від Дів. Головний мінус полягає в тому, що народжені під заступництвом стихії Води впевнені, що критичність представників Землі — це ознака невпевненості в собі та вузького кола інтересів, а людей з такими характеристиками Риби не сприймають. Їм нецікаво спілкуватися з ними.

2 Лев

4 знаки зодіаку, з якими Рибам завжди нудно Джерело: freepik.com

Рибам не дуже хочеться дружити з Левами, тому що останні зациклені на собі. Така характерна риса всім, хто народився під сузір'ям хижака-царя, змушує Риб нервувати. Особливо їх стомлює звичка Львів категорично відстоювати свою думку та поблажливо ставитися до людей молодших за себе. Також урозріз з поглядами Риб йде те, як Леви висловлюють свою незгоду — довго й нудно розписують, чому їхня думка вірна, а чужа — ні. Рибам ближче стрімкість у міркуваннях – вони висловлюються коротко і по суті. З цієї причини Рибам не цікаво спілкуватися із самозакоханими вогняними персонами.

3 Козеріг

Цей знак зодіаку відрізняється впертістю та середнім ступенем занудства. Але Козерогам комфортно бути на самоті – вони легко можуть самі піти на прогулянку та провести день без спілкування з друзями. Час віч-на-віч із собою для них немов «перезавантаження». Рибам нудно спілкуватися з такими самітниками. Крім того, Козероги важко переносять навіть незначні невдачі — довго обмірковують подію, намагаються знайти винних, агресія від поразки можуть вивалити на рідних, але не спеціально. Для Риб така поведінка є дивовижною, тому вони воліють не спілкуватися з людьми, які можуть довго бути в стані песиміста.

4 Рак

4 знаки зодіаку, з якими Рибам завжди нудно Джерело: freepik.com

Раки люблять драматизувати через мовчання. Вони намагаються не сильно виявляти емоції, тому складається враження, що вони зовсім не мають реакцію якусь подія. Тому Рибам складно та нудно спілкуватися з цими представниками зодіакального кільця. Закритість заважає будувати діалог, а здогадуватися, що там подумав співрозмовник — це не в характері Риб. Народжені під заступництвом водної стихії не хочуть витрачати час на те, щоб когось розговорити. Також манера спілкування Риб і Раків дуже відрізняється. Останні, наприклад, дуже трепетно сприймають критику — будь-яке необережне слово може їх поранити до глибини душі. Риби часто гострі на мову і не помічають, коли переходять кордони.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua