Як повернути колишню пристрасть у сімейні стосунки з хлопцем і чи можна

Як повернути колишню пристрасть у сімейні стосунки з хлопцем і чи можна

Одне з найчастіших питань, яке ставлять психологу – як повернути пристрасть і любов у шлюбі. Адже не секрет, що, хоч би як людина намагалася зберегти почуття у відносинах, згодом вони тьмяніють. Подружжя втрачає один до одного інтерес, шукає зв'язку на стороні.

Відразу варто обмовитися – жодних магічних та чаклунських способів тут запропоновано не буде. Йдеться про те, як повернути пристрасть у відносини, піде лише з погляду психології.

Бажання кохання

Як повернути колишню пристрасть у сімейні стосунки з хлопцем і чи можна

Фото автора Hugo Martínez: Pexels

Без бажання любити чоловіка неможливо повернути любов і пристрасть. Часто один із партнерів шукає почуття, їхню глибину, прагне відновити стосунки. А іншому на це все одно, йому б горілки чи футбол.

Так ось перша порада. Якщо ти хочеш оживити шлюб, захочу любити свого чоловіка. Цінуй його, захоплюйся ним. Радуйся, що ти маєш можливість бути з ним.

Новизна у відносинах

Коли ти відчуваєш, що пристрасть між тобою та партнером слабшає, подумай, що можна змінити у ваших стосунках.

Зміни ведуть до викиду адреналіну, розкріпачення, розкриття нових рис характеру, особистісних рис, навіть щастя

Незважаючи на таку очевидну кількість плюсів змін, небагато пар прагнуть до них. Одна з причин – страх, що зміни розкриють небажані особливості твого партнера чи тебе самої та зруйнують шлюб.

Інша причина – ліньки. Щоб щось міняти, треба думати, робити, а це так тяжко. Тим більше що чоловік уже є. Нехай немає того вогню, який був раніше, але чоловік при тобі – ось разом на дивані лежить, телефони уткнулися.

Багато хто боїться витрат, пов'язаних із змінами. Коли ти чуєш про них, у голові виникають думки про переїзд у нову квартиру, поїздку на Мальдіви або вечерю у супер дорогому ресторані.

Але це все відмовки. Якщо ти дійсно хочеш повернути пристрасть та любов у шлюбі, подумай про наступні зміни:

  • Періодично створюй собі новий образ. Ходи в салон краси, роби нову зачіску, фарбуй волосся. Купуй одяг у різному стилі. У кожному новому образі ти виглядатимеш свіжіше, яскравіше, бажаніше.
  • Не бійся змін у партнері, навіть мотивуй його зміну зовнішності.
  • Замовляй тематичні фотосесії. Нехай тематика буде різною – трохи брутальний Дикий Захід, романтичні червоні вітрила, місто майбутнього чи навіть Барбі та Кен.
  • Розігруй різні ролі в інтимних стосунках і залучай чоловіка до таких міні-вистав.
  • Періодично спіть у різних ліжках, поодинці. У тому, щоб просто побути на самоті, немає нічого страшного. Дозволяйте собі проводити вихідні, свята окремо, щоб потім зустрітися знову.
  • Готуйте один одному сюрпризи. Це можуть бути подарунки, запрошення до ресторану, кіно, на екскурсію.
  • Змінюйте статус своїх стосунків. Наприклад, якщо ви є віруючими, проведіть обряд вінчання. Просто відзначте річницю весілля.

Зміни можуть торкнутися найменших сторін життя. Але завдяки їм і тому позитиву, який вони дарують, ти зможеш повернути шлюб колишню чуттєвість.

Не відмовляйтеся від близькості

Згодом жінка та чоловік з різних причин починають ухилятися від інтимної близькості. То дитина не може заснути, то голова болить.

Як повернути колишню пристрасть у сімейні стосунки з хлопцем і чи можна

10 лайфхаків як повернути кохання та пристрасть у відносини

Факт у тому, що для того, щоб підтримати пристрасть у шлюбі, зацікавити партнера, потрібно підтримувати регулярні, багаті на інтимні стосунки з ним. Використовуй фантазію, натяки. Розповідай, що тебе збуджує. Запитуй, що подобається чоловікові.

Уникай перетворення інтиму на обов'язок. Щоразу одна поза, в одному місці це нудно. Використовуй час, коли дитина має дідуся з бабусею, або з'явилася можливість з'їздити у відпустку в інше місто, країну.

Інтимна близькість – яскравий бік вашого життя, не забувай про нього, коли захочеш повернути почуття у звичайний шлюб.

Розмовляйте

Регулярно спілкуйтесь один з одним. Увечері ділитесь враженнями про прожитий день, розповідайте про події, зустрічі.

Слухайте одне одного. Задавайте питання. Згадуйте події, що сталися з кимось із вас у минулому. Важливо підтримувати інтерес один одного до життя, показувати, що твій партнер важливий тобі, а ти йому.

Велика помилка, яку часто припускаються дівчата у шлюбі – вдавання. Вони вдають, що чоловік говорить дурниці. Демонструють зневагу, невдоволення. Поводяться по-дитячому. Спочатку все це – показне, всередині вона відчуває кохання.

Але з часом удавання стає частиною тебе. Тобі справді буде нецікаво слухати чоловіка, ти повіриш, що він дурний, некрасивий, не вартий того, щоб ти його слухала, ділилася з ним своїм життям.

Якщо ви перестали робитися своїми думками, почуттями, опинилися в ізоляції один від одного, постарайся зламати стіни, які з'явилися між вами.

Згадай час, коли ви познайомилися, і що тебе цікавило у майбутньому чоловіка. Поступово починай зустрічати його вдома з обіймами. Не питай з ходу, як у нього справи, починай розповідати, що сталося з тобою.

Потім потихеньку став запитання, на які твій чоловік може дати розгорнуті відповіді. Показуй свій інтерес, увагу, перепитуй. Уникай неповаги, презирства.

Торкайтесь один одного

Важлива складова пристрасних стосунків – тактильні відчуття. Вони дозволяють тобі відчувати себе і твого партнера, дізнаватися про щось нове, занурюватися в почуття.

Торкайся чоловіка, дозволяй йому торкатися тебе. Нехай це буде не тільки в ліжку, в той час, коли ви знаходитесь наодинці. Торкайтеся один одного в кафе, на природі, обіймайтеся, ходіть за руку, даруйте один одному поцілунки.

Дотики збагачують життя, дозволяють відновити довіру. З їх допомогою ви руйнуєте кордони, стаєте ближчими один до одного.

Разом дивіться пікантні фільми

Сцени кохання у фільмах збуджують почуття, народжують бажання. Легкі еротичні моменти допомагають перейти через сором, скромність, образи.

З їхньою допомогою можна розповісти, які пози, ситуації ти хотіла б спробувати, повторити.

Перед переглядом кіно, підготуй келих вина, переконайся, що на тобі – гарна спідня білизна. Створи атмосферу комфорту та розслаблення. Виключи приводи для занепокоєння.

Постарайтеся тим часом не гарчати один на одного. Залишіть проблеми за межами світу, в якому ви опинилися. Забудьте про сварки та невдоволення один одним.

Не стій на місці

Можливо, ти помічала, що людей, які ростуть в особистісному плані, розвиваються рідко кидають. Розвиток, який вони отримують, їхня творча жилка викликає у партнерів постійний інтерес, запалює їх, не дає нудьгувати.

Тому наступна порада пов'язана саме з твоїм власним розвитком. Здобуй нові знання, займайся творчістю, став художником, мандрівником, театралом. Це приверне до тебе нових людей, які будуть тобою захоплюватися.

Чоловікові також може стати цікавим твій багатий внутрішній світ. З ревнощів, почуття власності або, дійсно, з інтересу, він захоче проводити з тобою більше часу.

Зі свого боку і ти, побачивши, що твій чоловік не валяється на дивані, а грає в шахи, створює нові образи у фотографії, розробляє проекти розвитку суспільства, швидше за все, відчуєш гордість і вогник пристрасті.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua