«Ворожіння завжди збігається»: історії жінок, яким карти Таро реально пророкували долю

Люди приходять за магічною допомогою Таро з цікавості, розпачу або просто заради веселощів. Наші героїні якраз відповідають усім цим причинам, і кожна вийшла від карт несподіваний правдивий ефект.

«Ворожіння завжди збігається»: історії жінок, яким карти Таро реально пророкували долю

Зараз прогнозами на картах Таро захоплюються багато хто — хтось заробляє на це гроші, хтось робить розклади собі та знайомим як хобі. Незалежно від професіоналізму таролога слід усвідомлювати, що карти не дають жодних конкретних відповідей та не закликають до певних дій. Це інструмент, який допомагає людині, яка порушила питання, зрозуміти, в якому напрямку їй рухатися або що може її чекати. Зібрали чек-лист гарного таролога на випадок, якщо вирішиш звернутися до такого фахівця.

У цій статті розповідаємо про жінок, які колись звернулися до карт Таро і отримали передбачення, що здійснилися на 100%.

1 Оксана: «Все збулося – слово в слово»

«Ворожіння завжди збігається»: історії жінок, яким карти Таро реально пророкували долю Джерело: freepik.com

Кілька років тому ходили до жінки, яку мені порекомендували як гарну ворожку. Вона не брала ні з кого грошей, та й колода Таро в неї була саморобна — із картону. Прийом вела вдома, жодних окультних предметів довкола не було. У мене тоді склалося враження, що я просто до подруги зайшла побалакати, а не із серйозною тривогою звернулася. У той період я переживала складний період – дізналася, що чоловік зраджує, але не хотіла руйнувати шлюб. У нас була дочка, я ні дня ніде не працювала і не уявляла, як справлятимуся без нього.

Про все це я сказала ворожці, вона розклала карти і сказала, що жодного розлучення не бачить. Що, навпаки, сім'я стане міцнішою, але згуртуватися через тягар. Ще сказала, що, можливо, у нас буде ще дитина і вона буде повною протилежністю першій. Я тоді здивувалася, бо не планувала народжувати, але за півроку дізналася, що вагітна. Чоловік на той момент жив на два будинки, і ми вдавали, що нічого не відбувається.

Коли я народила, з'ясувалося, що має доньку ДЦП. Пам'ятаю, що я мав відчуття, ніби земля з-під ніг іде. Думала, що тепер точно залишусь сама. Але чоловік не тільки не залишив нас, він поринув у сім'ю з головою. Я ніколи не відчувала стільки підтримки від чоловіка, як після народження другої дочки. Він робив усе, щоб забезпечити дитині належний догляд і до цього дня в ній душі не чує. Дівчинку, до речі, ми назвали Яна, дзеркально імені старшої доньки Ані.

Через всі зміни у житті я забула про той похід до ворожки, згадала, коли зібралися з подругами. І в мене мурашки по тілу табуном промчали. Адже все збулося — слово в слово.

2 Христина: «Ворожіння завжди збігається»

«Ворожіння завжди збігається»: історії жінок, яким карти Таро реально пророкували долю Джерело: freepik.com

Чотири роки тому купила у звичайному кіоску карти Таро — збиралася на піжамну вечірку до подруги, подумала, що буде весело зробити розклади. На той момент я тільки почала захоплюватися ворожіннями по Таро, робила це абияк, якщо чесно — вигадувала всяке, дивлячись на картинки. По-справжньому трактування не занурювалася. Але в мене й не було такої потреби, я не збиралася на цьому заробляти.

Загалом з таким настроєм я розкинула карти для своїх подруг. Однією нагадала, що вона незабаром зустріне іноземця, поїде від нас за бугор і там розкриє себе з нового боку, іншою — що в неї з'явиться власна квартира, і вона розбагатіє. Погадали та забули. У результаті минає рік і подруга, якій нагадала іноземця, справді закохується у хлопця з іншої країни. Та кого там – з іншого континенту. Коротше, вона поїхала до Гани. Там почала вести блог про своє життя, який швидко набрав популярності.

Друга подруга влаштувалася на роботу в ІТ-компанію, разом із колегами вони вигадали якийсь стартап, знайшли для нього інвесторів і за 1,5 роки змогли виправдати всі вкладені кошти та добре заробити на ньому. З цих грошей вона купила собі квартиру.

В шоці від того, як у них все справдилося, я вирішила погадати собі. У розкладі побачила, що в мене з'явиться якась пристрасть, яка виведе мене до чогось нового. Але всі добрі зміни прийдуть через тяжкі випробування. Тоді я нічого не зрозуміла, але десь через 8 місяців, коли була в Індії, у мене дуже захворів живіт. Біль був пекельний. У лікарні діагностували кісту яєчника. У результаті довелося оперувати – зробили три порожнинні операції. Я думала не виживу. Період реабілітації був складним, дуже допомогла йога. Я їй так захопилася, що почала розвиватися в цьому напрямі. Зараз я викладач йоги і маю свою невелику студію. Та колода карт у мене досі із собою. Я переконана, що ворожіння по ній завжди збігається.

3 Діана: «У результаті все так і вийшло»

Мій найкращий друг захоплюється ворожіннями на Таро. Ну як, захоплюється, правильно буде сказати професійно ворожить. Просто в мене до його справи завжди було скептичне ставлення — і коли він тільки починав, і коли до нього на сеанси почали приїжджати люди з різних міст. Я не розуміла, як можна довірити свою долю людині, яка просто розкладає карти і щось у них нібито бачить.

Але одного разу він переконав мене спробувати. Я погодилася без особливої віри в те, що все це призведе до чогось серйозного. На той момент я вже довгий час була одна – після смерті чоловіка не могла набратися сміливості розпочати нові стосунки – тому спитала про особисте життя. Коли друг почав робити розклад, він раптом здався мені вже не моїм добрим товаришем, якого я знаю як облупленого. Не знаю як пояснити.

Загалом сказав, що я вийду заміж через чотири роки, а чоловіком моїм буде якась важлива людина, якось пов'язана з потойбічним світом. Я після його слів почала сміятися, майже істерично. Але зрештою все так і вийшло. Я познайомилася з чоловіком, який має великий похоронний бізнес у нашому місті. За місяць збираємося розписатися. Тепер я анітрохи не сумніваюся в таланті мого друга-таролога.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua