Ім'я Георгій: значення імені та доля, характеристика, талісман, іменини

За кожним ім'ям ховається своя історія, яка розповідає про те, що таїть у собі набір літер. На долю та характер людини впливає не тільки виховання, атмосфера в сім'ї тощо. Часто визначальними факторами стають день та рік народження. Але також на людину впливає і її ім'я. Воно супроводжує носія протягом усього життя.

У деяких імен вплив може бути сильнішим або слабшим. Все залежить від «віку» та походження. Іноді їхні таємниці не можуть розкрити й досі. Але це не відноситься до значення імені та долі імені Георгія. Про те, як воно впливає на свого носія, можна знайти багато інформації.

Ім'я Георгій: значення, доля імені та походження

На території України та країн СНД це ім'я має велику популярність. Воно не забувалося вже багато десятиліть. Гарне і сильне – його часто вибирають для новонароджених хлопчиків, оскільки батьки вважають, що воно принесе удачу дитині. Але яка таємниця імені Георгія і що воно приховує?

Вчені давно намагаються визначити походження кожного імені. Але не завжди їм вистачає ресурсів та джерел, щоб зробити це. Однак їм вдалося знайти коріння Георгія. Як і багато імен, воно має давньогрецьке походження. Георгій сформувався від «Георгоса», що у перекладі означає «землероб».

У багатьох іменах є свої форми імені Георгій: Жорж, Джордж, Хорхе і т. д. Навіть на Русі було кілька «Георгіїв» – Гюргі та Дюк. Від нього походить і кілька жіночих імен – Жоржетта, Джорджина тощо.

Але існують не лише різні переклади. Є й скорочене ім'я Георгія. Воно не використовується в офіційних документах та не вимовляється незнайомцями. Такі скорочені імена Георгія, як Гера, Жора, Гоша тощо зазвичай вживаються лише у вузькому колі сім'ї чи друзями.

Значення імені

Ім'я Георгій: значення імені та доля, характеристика, талісман, іменини

Довгі роки вчені витратили те що, щоб з'ясувати походження імені. Але не тільки воно визначає шлях носія. Значення імені та доля імені Георгій надають сильний вплив на людину.

Воно наділяє свого носія унікальним набором якостей та рис характеру, які створюють цікаву суміш. Однак воно дарує людині не найлегшу вдачу. Ім'я впливає на людину таким чином, що в суперечках вона стоятиме на своєму до останнього, навіть знаючи, що її позиція програшна. Георгій – дуже принципова і горда людина, яка часто не слухатиме порад інших. У нього дуже самодостатній характер, через це розквітають такі якості, як самолюбство та егоїзм.

Але навіть найскладніший характер можна змінити на краще. А зайнятися цим мають батьки, з раннього віку привчаючи хлопчика до послуху та поваги.

Характер імені

Життєвий шлях Георгія буде непростим, але яскравим та цікавим. Він подарує носієві безліч добрих спогадів і наділить досвідом, який допоможе справлятися навіть із найскладнішими ситуаціями.

Значення імені та доля імені Георгій наділяють людину безліччю цікавих якостей. Але, як і завжди, воно обдаровує носія і позитивними, і негативними рисами характеру.

Георгій буде доброю і справедливою людиною, яка не змінює своїх принципів. Він буде чесним та відкритим, активним та досить енергійним. Однак у нього будуть серйозні недоліки в характері.

Георгій – це задерикувата, свавільна і трохи егоїстична людина. Принциповість переросте у безкомпромісність, яка не дозволить носію прислухатися до інших людей. Самолюбство та свавілля не дозволять йому жити, спираючись на чужий досвід.

Ім'я Георгій: значення імені та доля, характеристика, талісман, іменини

Хоч характер імені Георгій наділяє свого носія корисливістю, але вплив цієї риси дуже слабкий. Однак деякі з цих характеристик роблять Георгія дуже передбачуваним. Навіть малознайомі люди можуть передбачити, що зробить чи скаже носій імені у тій чи іншій ситуації. Він ніколи не порушить своїх принципів, не змінить звичок і не вийде за певні межі.

Характеристика імені Георгій робить із носія дуже відданої та вірної людини. Він ніколи не відвернеться від друга чи близького, зробить усе заради своєї сім'ї. Георгій ніколи не нашкодить рідним заради досягнення власних цілей чи особистої вигоди.

Однак усі ці якості можуть зазнати значних змін. Ті, чиє ім'я Георгій, можуть набути зовсім іншого характеру. Багато залежить від виховання, яке хлопчик отримає в сім'ї, від віку та місяця народження.

Георгій та пори року

Кожен із сезонів наділяє носію імені унікальним набором якостей, який значно змінює характер. Так, хлопчики, народжені в зимові місяці, ростуть складними та непередбачуваними дітьми. Їх характер дозволяє їм легко заводити нові знайомства та швидко знаходити точки дотику з однолітками. Зимові Георгії ростуть романтичними, але дипломатичними. Вони рідко вступають у суперечки щодо дрібниць. Але, якщо вони і виявилися втягнутими в суперечку, то зможуть легко зберігати спокій і доводити свою думку не криками, а фактами. Однак у цих носіїв дуже швидко змінюється настрій. Навіть найближчі люди не можуть точно передбачити, які емоції відчуватиме носій наступної хвилини.

Ім'я Георгій: значення імені та доля, характеристика, талісман, іменини

Весняні Георгії відрізняються яскравим та життєрадісним характером. Природна чарівність і харизма роблять носія дуже популярним та привабливим. Але він виростає не самозакоханим егоїстом, а приємним джентльменом. Однак є навесні і негативний вплив. Ця пора року наділяє носія невмінням розумітися на людях. Георгія не завжди вдається зрозуміти справжні наміри інших, тому часто їх обманюють і зраджують.

Літні Георгії привабливі та розумні. Вони легко знаходять спільну мову із новими знайомими. Можуть знайти підхід навіть до найскладніших людей. Георгій не має сором'язливості або сором'язливості. Але він обережно промацує малознайомих людей. Його головна вада – невміння стримувати свої емоції.

Осінні Георгії ростуть романтичними та відкритими. Вони добре розвинені фізично та розумово. Носії мають великий набір талантів. Легко вписуються у будь-яку компанію. Однак вони надто незалежні. Це не дозволяє їм прислухатися навіть до слушних порад. Але не лише пори року наділяють своїх носіїв різними рисами характеру. На цей аспект впливає вік.

Георгій у дитинстві

Батькам, які нагородили свою дитину цим ім'ям, доведеться приготуватися до важкого періоду дорослішання їхнього чада. Георгії ростуть розважливими та незалежними не за роками. Вони легко сходяться з ровесниками, їм нічого не варто зав'язати розмову навіть із незнайомою дитиною.

Георгій росте дуже енергійною та активною дитиною. Найголовніше для нього в ранньому віці – це спілкування. Він не любить перебувати на самоті, завжди шукаючи собі співрозмовника. Йому важлива сама розмова, але не її якість. Він може годинами обговорювати щось несуттєве. Георгію навіть не важливо з ким він спілкуватиметься: з ровесниками, батьками, бабусею чи дідусем. Головне – перебувати у компанії.

Георгій часто вступає у конфлікти. Він свариться через будь-які дрібниці. Свою думку відстоює до останнього і не піддається на вмовляння. Сперечатись він може навіть із батьками, розуміючи, що опинився у програшному становищі. Але він не заспокоїться, незважаючи на те, що це може спричинити серйозну сварку.

Однак Георгій з дитинства стає вірним і відданим другом. Він ніколи не зрадить і не обдурить близьку людину. Через це вже змалку він викликає повагу у однолітків.

Підлітковий вік

З роками у Георгія починає змінюватись характер. І це дає йому чимало проблем. У підлітковому віці починає проявлятися егоїзм, самозакоханість, зарозумілість. Самовпевненість Георгія не знає меж. Через це у нього починають виникати проблеми зі спілкуванням.

Ім'я Георгій: значення імені та доля, характеристика, талісман, іменини

Непростий характер не дозволяє Георгію приймати поради та чужу точку зору. Він завжди залишається вірним собі та своїм принципам. Суперечки стають дедалі жорсткішими. Георгій не здається навіть тоді, коли сам розуміє, що неправий. Через це він втрачає багатьох друзів. Часто у підлітковому віці Георгій перетворюється наодинці.

Однак не все так погано у житті Георгія. Яскравий розум дозволяє йому самому знаходити помилки у своїй поведінці. Він добре аналізує та розбирає ситуації на складові, щоб зрозуміти, де було допущено помилку.

Георгій чудово навчається у школі. Доклавши лише трохи зусиль, він може впоратися навіть із найскладнішим предметом. Однак для цього викладачам необхідно пробудити інтерес у хлопчику.

Дорослий Георгій

З роками характер носія змінюється. Георгій стає більш розсудливою і розсудливою людиною. Він також готовий сперечатися до останнього, але тільки в тих ситуаціях, коли повністю впевнений у своїй правоті. Чоловік виростає в доброзичливій і працьовитій людині, яка вірна своїм принципам.

Георгій завжди залишається добрим другом. Він захищатиме своїх близьких до останнього. У будь-якій ситуації він прийме їхній бік і допоможе. Однак навіть вірний Георгій може перетворитися на злопам'ятну і мстиву людину. Він так змінюється у тих випадках, коли друзі його обдурили або зрадили.

Звідси випливає і головний недолік Георгія – невміння розумітися на людях. Навіть із роками йому не вдається навчитися бачити справжні помисли інших. Він усіх свідомо вважає добрими і добрими. Від цього зрада іншими стає лише болючішою.

Ім'я Георгій: значення імені та доля, характеристика, талісман, іменини

Але виростає Георгій добрим чоловіком. Він вірний не лише друзям, а й своїй партнерці. До шлюбу ставиться серйозно. Стає добрим чоловіком і батьком.

Талісмани, іменини, відомі особи

Носії можуть посилити вплив імені кількома способами. Так можна включити в гардероб рубіновий колір. Він приносить удачу всім Георгіям. А статуетки у формі білого орла чи живі конвалії допоможуть притягнути удачу до будинку. Є ім'я Георгій талісман – сапфір. Прикраси з цим каменем допоможуть подолати будь-які труднощі.

Окрім одного дня народження, зазначеного в офіційних документах, свої іменини Георгій святкує ще кілька разів на рік. Завдяки тому, що має святого покровителя Георгія-Побєдоносця, відзначається це свято понад п'ять разів на рік. Іменини Георгій випадають на дати:

 • 11 та 21 січня;
 • 4, 10 та 27 лютого;
 • 6, 17 та 24 березня;
 • 5 та 20 квітня;
 • 6 та 29 травня;
 • 8 та 23 червня;
 • 2 та 21 серпня;
 • 6 та 10 вересня;
 • 2 та 11 жовтня;
 • 10 листопада;
 • 16 та 31 грудня.

Всі ці дати вважаються важливими та щасливими для носіїв імені Георгій. Те, як той чи інший предмет-талісман впливає на людину, точно описати неможливо. Багато залежить від пори року, в яку була народжена людина. А також від сили віри носія у таємничий вплив імені. Але заперечувати те, що дарує людині різні риси характеру не можна.

Давнє ім'я має не лише часті іменини, різні талісмани та символи удачі. Воно має історію, яка відображена в долях інших носіях. Існує безліч відомих людей з ім'ям Георгій. Безперечно, найголовнішим носієм є Георгій-Побєдоносець – це християнин, який був зарахований до лику святих. Також серед відомих особистостей можна знайти Маршала СРСР Георгія Жукова та актора Віцина, який теж носить це ім'я.

Георгій та стосунки

Ім'я Георгій: значення імені та доля, характеристика, талісман, іменини

Характер імені пророкує носію непросте особисте життя. Швидко знайти свою половинку йому не вдасться. Сумісність імені Георгій не дозволяє чоловікові знайти особисте щастя без боротьби. На шляху до ідеальної супутниці він зустріне ще багато жінок. Але все буде закінчуватися розставаннями і досить болючими. Найчастіше винуватцями розриву будуть жінки. Георгій отримає у відповідь на щирі почуття лише брехню, зраду, замкнутість та злість.

Хоча характер дорослого Георгія і робить його трохи потайливим, але він любить веселитися і спілкуватися. Тому шукатиме яскраву та енергійну дівчину. Однак проблема полягає в тому, що багато його пасій будуть надто розкутими. Також Георгій не терпітиме у своєму житті жадібних та корисливих людей.

Така прискіпливість хоч і помітно ускладнить пошук ідеального партнера, але не зробить чоловіка самотнім. У результаті Георгій знайде свою половинку і стане не лише зразковим чоловіком, а й добрим батьком.

Георгій та здоров'я

Носіям імені Георгія необхідно уважно стежити за станом свого організму. Стан носія може дуже швидко змінюватись. Георгій легко підхоплює багато вірусних захворювань, навіть будучи добре одягненим і приймаючи вітаміни.

Носіям імені краще уникати сильних переробок та перевантажень. Організм дуже швидко вимотується і це робить Георгія втомленим та розбитим. Будь-які стимулюючі засоби та алкоголь можуть стати причиною отруєння.

Георгій та професії

Ім'я Георгій: значення імені та доля, характеристика, талісман, іменини

Значення імені наділяє носія якостями, які дозволяють йому досягати поставленої мети. Георгій може добре проявити себе у будь-якому напрямку. Проте найбільше його тягтиме до природи та її таємниць. Найбільш вдалими для Георгія будуть такі професії, як геолог та біолог. Також він може присвятити своє життя географії.

Поруч із Георгія добре розвинені творчі здібності. Багата фантазія та яскрава уява можуть допомогти носієві імені стати письменником, художником, музикантом тощо. Найчастіше такі люди домагаються високого становища.

Дізнатися про те, що таять у собі імена, хочеться і батькам, які уважно обирають його для малюка, і дорослим людям, які хочуть дізнатися про них докладніше. У кожного з імен є своя історія, походження та вплив на долю. Неможливо точно визначити, як саме воно змінюватиме характер носія. Але також не варто сподіватися тільки на силу імені. Воно допоможе досягти висот, але лише за умови, що людина сама докладе зусиль для цього.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua