Джейн: значення імені, розшифрування, характеристика, доля

Серед жіночих імен кожен може знайти саме те, що припаде йому до душі. Цим ім'ям батьки зможуть назвати немовля. Ця стаття присвячена розшифровці значення імені Джейн, його характеристиці та особливостям долі.

Розшифровка та перші представниці імені

Західний варіант пишеться як Jayn. Розглядаючи значення імені Джейн, слід зазначити, що воно має єврейське походження, а сенс його – Бог милостивий. Спочатку він був жіночим варіантом імені Джон. Давньою популярною дівчиною Джейн була жінка Леді Джейн Грей. Вона жила XVI столітті і мала титул королеви. Це спричинило ситуацію, коли у ХІХ столітті Джейн використовували як ім'я центральної героїні у книзі «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте.

У 1940-х це ім'я, розшифровка якого пропонується в цій статті, мала американська кінозірка Джейн Рассел. Часто використовується на Заході, воно є основою багатьох варіантів імен, таких як:

 • Сара Джейн.
 • Дженні.
 • Джина.
 • Сіна.
 • Сіан.
 • Шіобан.

Серед російських дівчат нечасто можна зустріти Джейн. Західними знаменитими носіями імені є:

 • Письменниця Джейн Остін.
 • Акторка Джейн Фонду.
 • Джейн Сеймур.
 • Джейн Менсфілд.
 • Джейн Уайман.
 • Джейнене Гарофало.
 • Джейн Качмарек.
 • Телеведуча Джейн Паулі.

Характеристика імені

Складаючи характеристику імені Джейн, слід зазначити, що ці жінки мають ідеалістичні нахили. Вони прив'язливі, легко закохуються, прагнуть знайти ідеал у кожній людині. Однак такі дами вимагають від оточуючих відповідати їхнім уявленням про себе, що не здійсненно. Вони схильні вважати, що кожна людина може досягти ідеалу. І цю думку важко змінити, хіба що дочекатися, коли у жінки вичерпаються сили і вона припинить гонку за досконалістю.

Джейн: значення імені, розшифрування, характеристика, доля

Особливості імені

У імені Джейн єврейське походження, це похідна від “Івана”. Колір імені вважається червоний, саме в ньому дівчині буде супроводжувати успіх. Щасливими датами вважатимуться 3 і 6, 9, 21 і 29 числа. Серед планет, що розглядається тут, ім'я заступають Марс і Юпітер. З металів найбільше підходить залізо, а знаками зодіаку для Джейн є Овен і Стрілець. Щасливим днем тижня можна вважати вівторок.

Опис зовнішності

Значення імені Джейн показує, що такі дам досить артистична натура. Вони не одягнуть будь-що, оскільки одяг має для них важливе значення. Причиною цього є та сама схильність до пошуку ідеалів, про яку вже говорилося вище.

Джейн: значення імені, розшифрування, характеристика, доля

Джейн любить носити вишукані помітні прикраси, які привертають увагу. Завдяки дружелюбності та відкритості характеру ця жінка завжди має успіх у людей.

Відносини

Значення імені Джейн, яке розглядається у матеріалі, пояснює, що дівчатам властиво бути ідеалістками. Тому вони й у шлюбі поводяться так, ніби щодня останній, аж до діставання «зірок з неба». Головне, щоб партнер не дозволив собі засумніватися у серйозності намірів та почуттів дівчини.

Джейн: значення імені, розшифрування, характеристика, доля

Мотиватори для Джейн

Розшифровка імені вказує, що в її серці просто безмежно накопичується кохання та співчуття. Ці дівчата прагнуть вберегти своїх близьких від горя та поневірянь, незважаючи на те, чи це впливає на їхні інтереси.

Джейн робить добро, не вимагаючи жодної винагороди. Така поведінка характеризує її протягом усього життя. Незважаючи на те, що ця поведінка гідна поваги, багато людей віддаляються від Джейн, оскільки їх обтяжує те, що їх постійно опікуються, нав'язують пропозиції допомоги.

Якщо за людину все роблять, вона стає безініціативною, пасивною. Отже, надмірна опіка може бути ведмежою послугою. І людина почне дорікати Джейну в такому ставленні до нього.

Прояв самопожертви часто не приносить подяки, якщо володарка імені сама нав'язуватиме свою допомогу. А це принесе Джейн суцільне розчарування.

Джейн: значення імені, розшифрування, характеристика, доля

Розкриваємо таємницю імені

Ні для кого не секрет, що ім'я значною мірою впливає на долю. Ім'я Джейн характеризує дівчат, яким не страшні життєві труднощі. Вони впевнено долають перешкоди і рухаються вперед, отримують допомогу тоді, коли її потребують.

Примітною є вирішальна роль батька в житті дівчат, яких назвали цим ім'ям. Саме з татом Джейн найчастіше конфліктує, але найяскравіші моменти щастя пов'язані з батьком.

Джейн відрізняється витривалістю, у неї зазвичай міцне здоров'я. Але дівчині не можна займатися важкою фізичною працею. Це підриває її здоров'я та позбавляє сил.

Негативні емоції здатні вивести Джейн з рівноваги і надовго порушити спокій, що може призвести до нервових зривів. Дівчина повинна уникати вживання алкоголю та відмовитися від інших згубних звичок, що шкодять її здоров'ю та самопочуттю. Власниця імені швидко впадає у будь-які залежності, і якщо такі звички з'являться, перемогти їх буде дуже непросто.

Літерна характеристика імені

Кожне ім'я можна розшифрувати з огляду на значення його літер. Така можливість стосується і імені Джейн:

 • Д – вперті, горді замкнуті люди, з масою комплексів та обмежень.
 • Ж – скромні, боязкі, імпульсивні.
 • Е – комунікабельні, проникливі, меркантильні, егоїстичні.
 • Й – імпульсивні, що мають вибуховий характер.
 • Н – сила, воля, рішучість, працьовитість за умови різноманітної творчої роботи, що не має монотонного характеру. Дбайливі щодо рідних людей.

Джейн: значення імені, розшифрування, характеристика, доля

Підведемо підсумки

Ім'я Джейн поширене у країнах. Серед російських дівчат воно непопулярне. Це ім'я означає «Бог милостивий».

Для дівчини Джейн характерною є наявність внутрішнього стрижня, вміння йти на компроміс. Вона не терпітиме, якщо виникають конфліктні ситуації. Докладе всіх зусиль, щоб такого не сталося. Власниця цього імені вважає, що сваркам властиво руйнівно впливатиме на відносини між людьми. Вона ідеалістка, яка шукає в людях лише найкращі прояви. Тому часто розчаровується, якщо оточуючі не відповідають її ідеалам.

Максималізм проявляється і в любовних стосунках. Джейн готова заради свого обранця практично на все. І якщо він дозволить собі поставити під сумнів серйозність намірів партнерки, то розіб'є серце дівчини.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua