Ім'я Грета: значення, походження, характер та доля

Ім'я Грета – німецьке, яке позначає «перлина».

Скорочена форма: Гритта, Гретта, Грет, Грит. Докладніше про значення та походження імені Грета читайте далі.

Ім'я Грета: значення, походження, характер та доля

Характер

Перш ніж дізнатися, що означає ім'я Грета для дівчинки, необхідно знати, де їм найчастіше називають. Часто використовується у Данії, Швеції та Норвегії. Жінка з ім'ям Грета – м'якосердна і добра, розумна, що допомагає позбавитися корисливих людей, які намагаються користуватися добротою цієї жінки. Крім того, це дуже ревнива особистість, але добре все приховує, щоб ніхто не знав, які у них стосунки з чоловіком. Усі питання намагається вирішити сама, не просить допомоги у сторонніх осіб. Грит не любить конфліктувати, тому якщо починається конфлікт чи скандал, вона намагається усілякими шляхами все це вирішити спокійно та мирно.

Відповідно до значення імені Грета, це відповідальна, чесна та працелюбна особистість, яка може працювати екскурсоводом, музикантом, стоматологом, конструктором. Також їй підійде робота педагога або швачки. На роботі Грету цінують та поважають за її чесність та працьовитість. Вона ніколи не спізнюється на роботу і ніколи не починає сварок, не вислухавши пояснень. Ця дівчина дуже любить готувати і це у неї виходить добре, господарська, у її будинку завжди чистота.

Носійка цього імені любить тварин, у неї зазвичай є і кішки, і папуги, і собаки. Гретта не вірить чужим словам чи пліткам, по дрібницях скандалити не буде. Вона прямолінійна та егоїстична жінка. До свого коханого виявляє терпіння, але іноді може висловити все, що думає. З чоловіками трохи сором'язлива і нерішуча, одружується вже в зрілому віці. Любить спокійний відпочинок у тісній компанії, розважальні заходи – не для неї.

У чоловіки вибирає спокійного, ввічливого і галантного чоловіка, який завжди виявлятиме до неї любов і ніжність. Грит товариська дівчина, але друзів у неї небагато. Для неї головне – які люди поряд з нею, а не їхня кількість.

Свої таємниці та секрети не довіряє нікому. Все тримає в собі або може розповісти дуже близькій людині, але дуже рідко ділиться особистими переживаннями. Якщо ж у неї якісь проблеми чи неприємності, вона ніколи не показуватиме цього чи розповідатиме, на її обличчі завжди присутня посмішка. Грета ніколи не навантажує рідних та близьких своїми труднощами, все вирішує самостійно. Жінка з цим ім'ям м'якосердна та добра. З дитинства ця дівчинка бере участь у спортивних секціях, приблизно поводиться у школі.

Цим ім'ям, швидше за все, назве свою доньку мрійлива інтелігентна жінка, шанувальниця неповторної Грети Гарбо – кінозірки 30-х років. Батьки прагнуть дати дівчинці гарну освіту, всебічно розвинути її здібності: вона і музиці вчиться, і займається спортом, і уроки іноземної мови бере.

Ім'я Грета: значення, походження, характер та доля

Овен

Грета-Овен – наполеглива і рішуча, щира і добра, але водночас уперта жінка, яка не вміє слухати. Вона доброзичлива та енергійна, справжній оптиміст. За вдачею Грета – романтична та ідеалістична жінка. Будує повітряні замки та вірить, що вони справжні. У неї добра і щедра душа, пристрасне та гаряче серце, а дружелюбність та доброта – її відмінні якості.

Ім'я Грета: значення, походження, характер та доля

Телець

Грета-Телець – спокійна та врівноважена жінка, цілеспрямована та працелюбна, яка не вміє висловлювати свої почуття та емоції. Власниця цього імені – надійна, не любить метушню і порожні розмови. Але часом вона повільна, що викликає роздратування в оточуючих її людей. Не підлаштовуватиметься під іншу людину і змінюватиме свої рішення.

Близнюки

Грета-Близнюки – товариська та комунікабельна особистість. Власниця цього імені не вдається досягти певної мети, вона не вміє наполягти на своєму. Носійка цього імені любить подорожувати.

Ім'я Грета: значення, походження, характер та доля

Рак

Грета-Рак має багату уяву. Вона душевна та надійна дівчина, яка любить привертати до себе увагу. Жінка має гарні інтелектуальні дані, але при цьому живе у світі ілюзій. Завжди поспівчує та допоможе у вирішенні проблем. Вона не вміє адаптуватися до нових людей та обставин. Робота в житті цієї людини займає важливе місце, вона завжди віддана своїй справі. У неї яскраво виражені здібності до кулінарії, мистецтва, вона може стати непоганим психологом чи екстрасенсом. Невпевненість у собі може призвести до того, що Грета не зможе повністю реалізувати себе у професії, до того ж вона не вміє обстоювати свої інтереси. Грета-Рак дуже уразлива, болісно приймає навіть найменшу критику на свою адресу. Образи, які накопичилися, можуть увігнати її в депресивний стан. Вона не вміє гідно тримати удар, тому схильна до прояву агресії та частої зміни настрою.

Ім'я Грета: значення, походження, характер та доля

Лев

Грета-Лев – самодостатня жінка, з почуттям власної гідності. Вона буває поблажлива та агресивна до оточуючих людей. Звикла керуватися почуттями, а не розумом. Вона запальна і нетерпляча, відрізняється егоїстичним характером, але при цьому шляхетна та приваблива. У неї золоті руки – будь-яку роботу вона робить спокійно і без напруги, все в її руках сперечається і працює, як годинник. Грета-Лев любить і вміє працювати з людьми, вона завжди озвучує свою точку зору та відстоює її. Вона має гарні риси характеру – це справедливість і вимогливість, тому з неї вийде хороший керівник. Вона завжди щедра, безкорислива, приваблива, добра та розважлива. Заради близьких їй людей готова піти у вогонь та у воду. Вона дуже горда людина, тому краще її не критикувати.

Ім'я Грета: значення, походження, характер та доля

Діва

Грета-Дева – дисциплінована людина, яка завжди все контролює. Проте вона має негативні характеристики – це черствість і холодність. Грета – відкрита і смілива жінка, при цьому трохи наївна, відрізняється особливим шармом та чарівністю. Робота підійде їй, якщо потрібні організаторські здібності. Дуже багато працює, щоб мати якнайбільше грошей, при цьому вміє їх зберегти. Не бачить життя без роботи та збільшення свого фінансового становища. Вона вірна своєму чоловікові і виконує всі його примхи. Прагне забезпечити свою сім'ю, щоб вона нічого не потребувала

Терези

Грета-Терези має розвинене абстрактне мислення. У неї мало друзів, бо вона недружня та відсторонена жінка. Це культурна, витончена, серйозна, інтелігентна, консервативна жінка. Фізична праця протипоказана цій людині, адже вона мислитель, а не робітник. Для неї важливо, що про неї подумають оточуючі, настрій залежить від їхньої думки. Вона романтична та вміє знайти підхід до будь-якого чоловіка.

Ім'я Грета: значення, походження, характер та доля

Скорпіон

Грета-Скорпіон зможе пристосуватися до будь-яких умов. У цієї людини часто змінюється настрій, вона не має твердої своєї думки. Це приваблива, прямолінійна, груба, примхлива та ненадійна жінка. Вона – приваблива та загадкова особистість, яка привертає до себе увагу протилежної статі.

Стрілець

Грета-Стрілець – товариська та весела дівчина, влюблива та вразлива, але невпевнена. Намагається здаватися сильним. На людях поводиться як різка та груба жінка, що не відповідає реальності.

Козеріг

Грета-Козеріг – працелюбна та посидюча жінка, самодостатня, амбітна, самовпевнена. Але вона не вміє відпочивати. У душі мріє про прекрасного принца на білому коні. Ця жінка прагне матеріального благополуччя, до незалежності та щастя.

Водолій

Розумна, з високим інтелектом жінка, але забудька. Любить пригоди та відпочинок на свіжому повітрі. Не створена для сім'ї та дітей. З нею ніколи не буває нудно, вона дуже винахідлива.

Риби

Романтична, із високими помислами особа. Єдиний її мінус у тому, що вона лінива та недобросовісна особистість. Вона недовірлива і нерішуча, має багато комплексів. У чоловіки обирає тільки впевненого у собі чоловіка, який оберігатиме її та захищатиме від реальності життя.

Що означає ім'я Грета у коханні?

Хороша сумісність імені у шлюбі та любові з такими чоловічими іменами, як Петро, Руслан, В'ячеслав, Федір, Єгор, Дмитро, Максим, Соломон, Євген, Дем'ян та Ростислав.

Погана сумісність із чоловічими іменами: Лука, Веніамін, Венедикт, Артемій, Данило, Альберт.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua