Значення імені Діана: походження, характер та доля

У давнину ні в кого не виникало сумнівів, що ім'я людини має величезний вплив на її життя. Існує спеціальна наука – антропоніміка, яка вивчає інформацію, яку несуть у собі імена. Навіть зараз, у ХХІ столітті, інтерес до цієї науки не згасає, адже батьки досі хочуть знати, як вибір імені для дитини вплине на її долю. У цьому матеріалі ви дізнаєтеся про походження та значення імені Діана.

Ім'я Діана негаразд поширене нашій країні. Проте батьки дівчат все частіше звертають на нього увагу. Тому мамам та татам буде цікаво знати, яка доля чекає власниць цього імені.

Значення імені Діана: походження, характер та доля

Походження та значення імені Діана

Більшість дослідників стверджує, що воно походить з грецької міфології та має значення «божественна». Діана – богиня полювання, покровителька лісів. У Стародавній Греції зватись цим ім'ям могли лише особи царських кровей. Так тривало до наших днів. Однак це ім'я набуло широкої популярності та поширення завдяки всім відомій британській принцесі Леді Ді.

Є й друга, не визнана версія походження імені Діана. Вважається, що в нього арабське коріння. І з давньоперсидського воно перекладається як «несуча добробут та здоров'я».

Характер

Це дуже життєрадісна та весела дівчина, яка до глибокої старості зберігає в собі дитячу безпосередність. При цьому вона зовсім не інфантильна, а її дитячі якості допомагають їй знаходити спільну мову з кожною людиною. Діана завжди має багато друзів, заради них вона готова на все. І для володарки цього імені немає нічого неможливого, якщо потрібна допомога близьким людям.

Діана – справжня аристократка: вона завжди культурна, акуратна, ніхто ніколи не почує від неї брутального слова. І також для неї не характерна працьовитість. Діана може впоратися з будь-якою роботою, але для неї це порівняти з каторгою. Вона завжди виконає завдання, причому зробить це максимально якісно, але ніколи сама не виявить ініціативи.

Значення імені Діана: походження, характер та доля

Лінь чи трудоголізм?

Може здатися, що вона лінива, але це не так. Власниця імені тримає себе у суворій дисципліні, в будинку в неї абсолютний порядок, а сама жінка виглядає завжди чисто та охайно. І навіть у неформальній обстановці Діана завжди бере на себе відповідальність, організовує спільне дозвілля. Просто виконувати чужі доручення – це не для неї.

Що означає ім'я Діана? Вона – природжений лідер, більше того, начальник з неї вийде відмінний: в міру суворий, але завжди добре ставиться до своїх підлеглих. До того ж, у жінки гарні організаторські здібності.

Сильна воля

Значення імені Діана вказує, що дівчина має дуже сильний вольовий характер, який дещо пом'якшений її бажанням подобатися всім без винятку. Тому у звичайному житті він проявляється рідко, але в критичній ситуації може сильно її врятувати.

Значення імені Діана: походження, характер та доля

Яка вона насправді? У глибині душі Діана трохи самолюбна, примхлива і егоїстична, найчастіше вона дуже соромиться цього. Тому всіляко приховує та нікому не показує ці негативні сторони своєї особистості. Але можуть проявитися лише у деякому перебільшенні своїх заслуг. Чи це можна назвати хвастощом. Просто Діані важливо відчувати свою значущість.

У володарки імені дуже добре розвинений самоконтроль. Вона вміло приховує свої емоції, якщо вони недоречні. Саме тому у спілкуванні з Діаною не завжди зрозуміло, чи щира вона, чи лише грає свою роль. Важливо пам'ятати, що вона вкрай чутлива, і навіть якщо на її обличчі «кам'яна гримаса», усередині можуть вирувати дикі емоції.

Діана дуже розумна, має розвинену просторову уяву. Часто навіть малознайомі люди звертаються до неї за порадою. Вони ніколи не підуть без відповіді, адже Діана завжди готова допомогти.

Любить тварин, часто в її однокімнатній квартирі можуть тулитися одразу п'ять кішок. Вона ніколи не проходить повз страждає звірятко. Непоодинокі випадки, коли Діана у другій половині життя стає вегетаріанкою.

Значення імені Діана: походження, характер та доля

Дівчинка на ім'я Діана

Еталон дитини. Усі відзначають її чарівність, товариськість і чуйність. З нею завжди поруч бездомне кошеня, пташка зі зламаним крилом… Вона всіх любить, усіх шкодує, усім співчуває. Її часто ставлять за приклад іншим дітям, через що можуть виникати конфлікти.

Завжди прагне бути в компанії, дружить із усіма дітьми мікрорайону. Але іноді у спілкуванні з однолітками може виявити примхливість. Діана ніколи і ні з ким не поділиться своєю іграшкою, у неї надто розвинене почуття власності. Якщо їй не сподобаються правила або вона не захоче водити, гра просто буде закінчена. Діана часто скаржиться, що її ображають інші діти, до того ж вона щиро так вважає.

Дівчинка не любить вчитися, тому важливо вчасно прищепити їй любов до читання, а також раніше навчити мистецтву письма.

Значення імені Діана: походження, характер та доля

Діана – школярка

У школі навчається добре, здебільшого заради того, щоб догодити батькам. Завжди сумлінно виконує домашні завдання, не спізнюється, щоб сподобатися вчителеві добровільно виконує доручення: миє дошку, підмітає підлогу тощо.

Але оскільки педагог для Діани не є надто серйозним авторитетом, вона може навіть вступити з ним у суперечку, наполегливо наполягаючи на своєму. Тому її можуть визнати зарозумілою і зухвалою.

У старших класах, коли контроль з боку батьків слабшає, її потяг до навчання вмить випаровується. Вчителі дивуються, як із старанної, старанної дівчинки, вона перетворилася на двієчницю. У цей час для неї важливішими стають соціальні контакти. Вона найперше в класі може почати зустрічатися з хлопчиком.

Діана – студент

Хоча школу Діана закінчує не найкращі позначки, при здобутті професійної чи вищої освіти вона починає багато працювати, оскільки розуміє, що від цього залежить її кар'єра.

Найбільше Діані підходять гуманітарні факультети: політологія, юриспруденція, психологія. Технологічні спеціальності також можуть бути отримані, але вони не принесуть їй щастя або морального задоволення.

Дуже добре спілкується із однокурсниками, навіть може стати старостою. Ніколи не відривається від «тусівки», але на першому місці для неї стоїть освіта. Закінчує виш із червоним дипломом.

Може здобути другу чи навіть третю вищу освіту. У цей період вона знаходиться на стадії пошуку самої себе, їй важливо визначитися, ким вона хоче стати у цьому житті.

Значення імені Діана: походження, характер та доля

Доля Діани

Як бачимо, протягом свого життя Діана постійно змінюється. Змінюється її внутрішній світ, звички, переконання. Проте все зводиться до одного підсумку: дівчина домагається всього, чого тільки хоче. Про те, що означає ім'я Діана в роботі, коханні та сімейному житті далі.

Гроші, кар'єра та бізнес

Діана – природжений лідер та начальник. У неї чудово виходить командувати людьми. Найскладніше для неї – піднятися кар'єрними сходами. Адже, щоб це зробити, потрібно підкорятися і виконувати завдання начальників, яких вона терпіти не може. Якщо вона буде досить старанна і наполеглива, то, безумовно, досягне великих успіхів на кар'єрній ниві.

Хороші організаторські здібності, вміння жити з потрібними людьми можуть допомогти Діані у створенні власного бізнесу. В амплуа бізнес-леді вона чудово впишеться.

З жінок із цим ім'ям виходять чудові директори шкіл, керівники великих компаній, політики.

Суть у тому, що для Діани гроші – не головне, влада та амбіції відіграють куди більшу роль.

Здоров'я

Діана з дитинства погано харчується. Тому список можливих захворювань дуже великий: авітаміноз, гастрит, анемія… І також ослаблена дихальна система. Тому їй дуже важливо стежити за своїм здоров'ям, не допускаючи найменших ознак хвороби.

Кохання та сім'я

Варто розповісти і про те, що означає ім'я Діана у коханні. Вона ніколи не буває обділена чоловічою увагою. З чоловіками вона завжди мила, беззахисна і чарівна. Тому на неї чекає безліч романів у першій половині життя.

Якщо ж Діана наважиться одружитися, це буде союз протягом усього життя. Але на такий серйозний крок їй непросто зважитись. До вибору майбутнього чоловіка вона ставиться з усією серйозністю. Її обранець має бути впевненим у собі, самодостатнім, яскравим, але водночас не повинен затьмарювати її саму. Тоді вони з чоловіком стануть гармонійною парою, яка доповнює одне одного.

Якщо все складеться вдало, Діана зі свого боку зробить усе, щоб її коханому було добре у шлюбі.

У сім'ї Діана завжди прагне підтримати атмосферу кохання та гармонії. До згоди на шлюбний союз вона досить тривалий час відчуватиме обранця, щоб зрозуміти, що це за чоловік і чи стане він добрим чоловіком. Найчастіше дівчина підбирає супутника, який гарантує їй добрий рівень існування та достаток, адже Діана з раннього віку тягнеться до заможного способу життя.

Власниця цього імені добре знається на людях. І, як правило, вона щаслива у шлюбі. Дівчина любить класичний поділ ролей у взаєминах. Чоловік повинен забезпечити сім'ю і турбуватися про матеріальний достаток. Діана ж стане музою, надихне і підтримає свого супутника, гарантуватиме йому атмосферу комфорту. Якщо все це дотримано, Діана стане слухняною дружиною і чудовою матір'ю.

У чоловіка володарка імені найчастіше вибирає людину набагато старшу за себе, щоб вона дбала і підтримувала її, майже як батько.

Діана – дбайлива господиня. Любить приймати гостей, але часом їй необхідне спілкування з чоловіком віч-на-віч. Сприйнятливість до робочих негараздів може зробити її суворою та холодною вдома. Але якщо чоловік буде чуйним і добрим, Діана швидко відтає. Вона вірна дружина та гарна мати. Любить своїх дітей та присвячує їм увесь вільний час.

Діанам чоловіки ніколи не зраджують, адже такої сильної та водночас милої дівчини неможливо змінити!

Значення імені Діана: походження, характер та доля

Діти

Виявляється, значення імені Діана дає можливість дізнатися і кількість майбутніх дітей. Власниця цього імені любить дітей, і може стати багатодітною матір'ю. У будь-якому випадку вона матиме як мінімум дві дитини.

Вона дуже прив'язана до дітей і вони відповідають їй взаємністю. Своїх дочок дуже любить, але іноді псує їм життя, тому що бачить у них реалізацію своїх невиконаних бажань.

Ось ми і дізналися про особливості імені Діана, про характер прекрасних власниць цього імені та їх долю.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua