Кардіотренажер, жироспалювач та інші речі про секс, які ти могла не знати

Ти вже велика дівчинка, і, начебто, про ЦЕ знаєш усе. Але, повір, є ще речі, здатні здивувати будь-кого: адже тема пристрасті невичерпна! Отже, секс – найкращий…

Кардіотренажер, жироспалювач та інші речі про секс, які ти могла не знати

Не любиш крутити педалі велотренажера і виходити потім на біговій доріжці? Вправляйся не в спорті, а в сексі! Якщо робити це не рідше 3 разів на тиждень, ймовірність гіпертонії та хвороб серця знизиться вдвічі. На стадії пестощів воно робить до 120 ударів на хвилину, а на піку пристрасті пульс частішає до 180-200, як у спринтерів на стометрівці.

2 Жироспалювач

Відчуття, що тіло плавиться від пристрасті, виникає недарма: температура тіла справді підвищується на півградуса – адже рівень обміну речовин різко зростає! Клітини починають виробляти більше енергії, спустошуючи запаси жиру. Кожні 10 хвилин, що ти вправляєшся в сексі, організм спалює 100 ккал, а 10 секунд оргазму забирають аж 25 ккал! Адже в деяких жінок він триває кілька хвилин і виникає серіями: уявляєш, яка користь для фігури!

3 Імунностимулятор

Кардіотренажер, жироспалювач та інші речі про секс, які ти могла не знати

У крові заслужених діячів сексу, які займаються ним 4-5 разів на тиждень, міститься на 50% більше антитіл – імуноглобулінів класу А, що захищають слизові оболонки від вірусів респіраторних та кишкових інфекцій.

4 Анальгетик

Заявляючи: «Не сьогодні, любий, у мене голова розколюється!» — ти позбавляєш себе найдієвішого та найдешевшого засобу від мігрені та будь-якого іншого болю, бо під час сексу головний мозок активно виробляє ендорфіни. Ці біологічні аналоги морфіну позбавляють страждань так само ефективно, а залежності не викликають!

5 Аноретик

Секс відбиває апетит, адже мозкові центри статевого і харчового задоволення сусідять: тому громадяни, які активно задовольняють основний інстинкт, бувають ситі любов'ю. А відсутність сексу нас так і тягне заїсти горою тістечок. Тобі вибирати – у якого з центрів йти на поводі!

6 Антидепресант

Кардіотренажер, жироспалювач та інші речі про секс, які ти могла не знати

Комплекс біологічно активних речовин у складі сперми робить жінку щасливою. Це з'ясувалося під час спостереження за 2938 американками. Ті з них, що використовували презерватив, вп'ятеро частіше впадали в депресію. А французькі психологи підрахували, що сексуально активні парижанки 25–30 років усміхаються і сміються у 2,5 рази частіше за жінок, які не мають статевих партнерів.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua