Сумісність Олени та Євгена у коханні та шлюбі

Питання сумісності імен розглядалися ще з далеких часів, коли особисте прізвисько могло вирішити долю та життєвий шлях людини. Деякі щасливчики, народжені під щасливою зіркою, могли розраховувати на небувалий успіх лише тому, що батьки подарували їм особливе ім'я. Інші, навпаки, назавжди отримували образливе прізвисько на кшталт Кульгавий або Плешивий. І не менш значущим було питання поєднання власників різних імен. Пропонуємо познайомитися із сумісністю Олени та Євгена на любовному фронті та у шлюбі.

коротка характеристика

Олена – мудра і сильна жінка, не позбавлена деякого марнославства, вона готова багато і наполегливо працювати для досягнення своєї мети. У коханні скупа, наділяє особливим ставленням лише найближчих людей. Креативна, любить вигадувати нестандартні варіанти вирішення проблеми, часто захоплюється творчістю і досягає у цьому чималих успіхів. Власниця імені від природи наділена розумом, талантами, яскравою зовнішністю. Дуже багато Олен не приділяють уваги власному тілу, зовсім не стежать за собою, але до старості зберігають привабливість.

Сумісність Олени та Євгена у коханні та шлюбі

Євген – натура складна, багато в чому суперечлива. Він розумний, часом навіть занадто, лякаючи друзів і знайомих незрозумілими словами, що прослизають у мові, і логічними висновками. При цьому економний, іноді майже жадібний, занурений у себе, не готовий визнавати свої помилки.

У спілкуванні

Цікава сумісність Олени та Євгена у дружбі. Їм цікаво разом. Є про що поговорити. Олена, сильна і горда пані, не чекає, що друг оплатить її кухоль кави в кафе, а скупому Євгенові це дуже на руку. Обидва, як правило, мають нестандартні захоплення, тому діалоги виходять за рамки побутових «про погоду та політику».

Однак, якщо комусь із них буде потрібна допомога, на друга покладатися не доводиться. Євген надто жадібний, причому стосується це не лише грошей, а й особистого часу. Йому є куди витратити кілька годин, наприклад, на саморозвиток, кинути все і примчати на допомогу подрузі він не зможе. Олена ж, як і будь-яка сильна натура, впевнена, що кожен сам може розібратися в труднощах, і її пропозиція про підтримку Євгену буде принизливою.

Один одному вони не допоможуть, але мотиви будуть різними.

Сумісність Олени та Євгена у коханні та шлюбі

У відносинах

Не менш цікава і сумісність імен у шлюбі та любові. Олена та Євген ставляться до пар із сумісністю 50/50, вони можуть створити сім'ю і навіть бути щасливими, але тільки в тому випадку, якщо будуть готові піти на серйозні жертви заради партнера.

Євгену доведеться стати щедрішим, дарувати своїй обраниці подарунки, оскільки та любить дорогі речі. При цьому жінка ніколи не натякне, що чогось потребує, але все запам'ятає і зробить висновки.

Олені ж необхідно бути відкритішою, не думати про те, що партнер сам зможе здогадатися про її бажання і втілити їх у життя. На практиці перший час Євген, вважаючи, що його обраниця невибаглива і «нічого не хоче», перебуває в захваті і готовий прожити з нею життя. Коли ж з'ясовується, що вона тривалий час тримала образу на його неуважність у собі, обидва відчувають палке розчарування.

Сумісність Олени та Євгена у коханні та шлюбі

У шлюбі

Продовжимо розгляд питання про сумісність імен Євгена та Олени. Якщо, незважаючи на розбіжності, їм удалося створити сім'ю, то варіантів життєвого сценарію може бути декілька:

  • Євген проявить свою скупість, дорікатиме обраниці в тому, що «вона живе за його рахунок». Олена довго терпіти подібне не буде, піде з гордо піднятою головою.
  • Жінка вирішить, що варта кращого, ніж цей егоїстичний інтелектуал зі своїми «тарганами в голові». Вона подасть на розлучення, навіть будучи вагітною або з маленькою дитиною на руках. Олени не пасують перед життєвими труднощами, свобода і гордість їм часто важливіше, ніж матеріальні блага.
  • Обидва можуть поступитися партнеру (причому жінці це буде набагато важче), вирішивши зберегти сім'ю. Якщо почуття сильні, все буде добре, проте якщо пристрасть охолоне, то обоє будуть мучитися, тому що віддали чоловікові занадто багато своєї індивідуальності.

Сумісність Олени та Євгена у коханні та шлюбі

Цифри

Пропонується ознайомитися із сумісністю Олени та Євгена у числовому варіанті:

  • Любовна – 50%.
  • Дружня – 70%.
  • Начальник (Олена) – підлеглий (Євген) – 60%.
  • Начальник (Євген) – підлеглий (Олена) – 90%.
  • Розлучення – 70%.

Як видно, все складно і неоднозначно, проте якщо партнери щиро кохають одне одного, то шанси на міцний шлюб мають. Така сумісність Олени та Євгена у коханні та стосунках.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua