Аплікатори Кузнєцова і Ляпко від целюліту: як використовувати, фото до і після, відгуки

Для позбавлення від «апельсинової кірки» існує безліч антицелюлітних кремів і апаратних методів. Але вони часто виявляються або не такими ефективними, як розписує реклама, або надзвичайно дорогими. З цієї причини все більшою популярністю починають користуватися прилади для домашнього лікування целюліту. До них відносяться доступні кожній жінці аплікатори Кузнєцова і Ляпко, чудовим чином зарекомендували себе в справі боротьби з целюлітом.

Історія створення і застосування аплікатора Кузнєцова

Спочатку аплікатор Кузнєцова був винайдений для ослаблення суглобових і м’язових болів, лікування остеохондрозу, радикуліту та плоскостопості. В основі дії цього приладу лежить той же принцип, що й у давній китайській методикою голковколювання. Стародавнє мистецтво голковколювання відноситься до рефлексотерапії і ґрунтується на тому, що активне стимулювання певних точок на людському тілі дозволяє ефективно позбавлятися від цілого ряду серйозних захворювань.

Творцем цього дивного аплікатора є Іван Кузнєцов, розробив прилад і методику його використання для того, щоб позбутися від важкого нездужання.

Китайська голкорефлексотерапія зародилася приблизно п’ять тисяч років тому. Стародавні лікарі вірили, що людина захворює лише тоді, коли на шляху його енергетичних потоків виникає якась перешкода. Гострі голки відновлюють потік енергії, впливаючи на точки, що знаходяться на енергетичних меридіанах, і пацієнт знову знаходить здоров’я.

Через кілька років з’ясувалося, що аплікатор Кузнєцова надзвичайно ефективний і для корекції ваги, лікування деяких стадій ожиріння і позбавлення від целюліту. Вплив на нервові закінчення, яке надає регулярне застосування аплікатора Кузнєцова, за своєю силою можна порівняти хіба що з дорогими процедурами точкового масажу. Крім того, використання аплікатора призводить до дивних результатів і у хворих на цукровий діабет та ожиріння, які виникли на грунті порушень в роботі ендокринної системи.

Універсальний масажер має невелику вартість і доступний кожній жінці, яка стежить за своїм здоров’ям і хоче довгий час залишатися молодою та привабливою. Зовні він являє собою невеликий плаский килимок, на поверхні якого в шаховому порядку розміщені круглі пластинки з гострими голочками. Пізніше з’явилися аплікатори Кузнєцова у вигляді роликів із зручною рукояткою, поясів на еластичній стрічці і збірних пластин з магнітними вставками.

Застосування аплікатора Кузнецова для позбавлення від целюліту

Всі різновиди аплікаторів в обов’язковому порядку оснащені голчастими модулями з пластмаси, які і здійснюють лікувальний вплив на організм людини.

Слід пам’ятати, що для того, щоб виключити можливість потрапляння інфекції в організм через шкірні покриви, кожній людині необхідно мати індивідуальний прилад для точкового масажу.

Фізіотерапевтичне пристрій Ляпко

Якщо аплікатор Кузнєцова був винайдений самоучкою, то фізіотерапевтичне пристрій Ляпко створив лікар-рефлексотерапевт вищої категорії. На відміну від аплікатора Кузнєцова, при виготовленні якого використовувалося текстильне полотно і пластмасові пластини, масажний прилад Ляпко виконаний з гуми та металу. Голки аплікатори Ляпко виготовлені з нікелю, міді та срібла, що забезпечує не тільки механічна дія на нервові закінчення, але і акупунктурні роздратування енергетичних точок для стимуляції організму.

Аплікатор Ляпко

Застосування фізіотерапевтичного пристрою Ляпко показано при захворюваннях опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, неврозів, безсоння, порушення в роботі ендокринної системи, а також під час годування грудьми в якості методу нормалізації вироблення грудного молока.

Під час лікування за допомогою аплікатори Ляпко було помічено, що відбувається насичення тканин і шкірних покривів іонами корисних мікроелементів за рахунок інтенсивного гальванічного впливу. Було зафіксовано, що навіть хімічний склад фізіологічних рідин організму здатний змінюватися після проведення процедур з унікальним масажним приладом.

Регулярне використання аплікатори Ляпко повертає шкірі тонус і здоровий вигляд, знижує виражену набряклість тканин, підвищує тургор. Найпотужнішу електрофізіологічне вплив активізує також механізм імунного захисту, оздоровлюючи організм в цілому і благотворно впливаючи на окремі зони, уражені целюлітом.

Цікаво, що ще в Стародавній Індії лікарі використовували килимки з срібними голками для лікування припадків, істерії і хронічної меланхолії. Увядающим красуням слуги робили особливий масаж за допомогою дерев’яних пластин з стирчать голками з срібла. Такі маніпуляції, на думку лікарів, допомагали продовжити молодість і відновлювали тонус шкіри.

Різновиди аплікаторів

Масажні пристрої Кузнєцова і Ляпко виконані в декількох модифікаціях, що зумовлено їхнім призначенням для більш вираженого терапевтичного впливу на різні зони людського організму.

Види аплікатора Кузнєцова:

 • голчастий. Виконаний у вигляді пояса з голчастими модулями. Призначений для профілактики та лікування порушень у роботі ендокринної системи і зняття м’язового і суглобового напруги. Його можна ефективно використовувати в якості масажного приладу для боротьби з целюлітом на сідницях, стегнах і животі;
 • тибетська аплікатор. Являє собою плоский килимок з великою кількістю модулів, ніж у голчастого масажера. Процедури з використанням тибетського аплікатора надзвичайно ефективні для поліпшення кровотоку і зняття м’язових болів після травм і екстремальних навантажень. Вплив тибетського аплікатора Кузнєцова на зони, уражені целюлітом, дозволяє природним шляхом підвищити тургор шкірних покривів і зробити фігуру більш підтягнутою;
 • валик з зручною ергономічною рукояткою. Є однією з різновидів тибетського аплікатора і застосовується для ліквідації больових відчуттів в області шиї і лікування шийного остеохондрозу. Завдяки зручній формі валика, з його допомогою можна робити антицелюлітний масаж всіх зон, схильних до виникнення «апельсинової кірки»;
 • аплікатор Кузнєцова з магнітами. Удосконалена версія масажного пристрої також виконана у вигляді килимка, але ефективність приладу багаторазово збільшена магнітним полем, сприятливо впливає на захворювання нервової системи. Крім того, магнітний аплікатор Кузнєцова благотворно впливає на підшкірно-жировий прошарок, виводячи з жирових клітин зайву вологу і стимулюючи лімфатичний струм.

Фотогалерея: масажні пристрої для боротьби з целюлітом

Фізіотерапевтичні пристрої Ляпко мають однаковий принцип дії і відрізняються лише формою, розмірами і відстанню між голками. Використання декількох масажерів дозволяє найбільш ефективно пропрацювати зони організму, які потребують лікувальному впливі.

Антицелюлітні маніпуляції з застосуванням валиків і килимків Ляпко з великим успіхом можуть замінити дорогі процедури апаратної косметології, які пропонуються салонами краси.

Різновиди аплікаторів Ляпко:

 • килимок з голчастими шипами. Успішно застосовується для лікування остеохондрозу, усунення больового синдрому у м’язах спини, попереку і плечового поясу, а також для позбавлення від набряків і ефективної боротьби з целюлітом;
 • валики. Таким аплікатором чудово опрацьовуються ноги, стегна, сідниці і живіт. При регулярному застосуванні можливо позбутися не тільки від «апельсинової кірки», але і від негарних провисань шкіри, її неоднорідного кольору і зниженого тонусу. Крім того, валиком дуже зручно опрацьовувати низ грудного відділу хребетного, плечі, передпліччя, гомілки та стопи.
 • пояс. Завдяки такій формі використання фізіотерапевтичного пристрою, такий вид аплікатора зазвичай рекомендується застосовувати для поперекової зони або в області черевної стінки. Але пояс можна використовувати і для антицелюлітного масажу сідниць і стегон, що сприяє боротьбі зі структурними змінами підшкірно-жирового прошарку;
 • аплікатор Ляпко у вигляді стрічки. Виконаний із спеціального еластичного матеріалу, що забезпечує щадне дію на шкіру. Плюс використання подібного аплікатора в тому, що з його допомогою можна піддати процедурі більшу за площею охоплення зону, при цьому під час масажу пацієнт може вільно рухатися і не перебувати у статичному стані. Стрічка Ляпко абсолютно незамінна для боротьби з целюлітом на верхніх і нижніх кінцівках тіла;
 • устілки з акупунктурні впливом на особливі точки, розташовані на стопі. Така різновид знаменитого аплікатора дозволяє не тільки запустити в організмі процеси нормалізації обміну речовин та імунного вдосконалення, але і благотворно впливати на перебіг ряду хронічних захворювань, у тому числі як заміна специфічної медичної техніки або деяких ліків.

Фотогалерея: різні види фізіотерапевтичного пристрою Ляпко

Протипоказання

Незважаючи на довгий перелік плюсів застосування масажних пристроїв Кузнєцова і Ляпко, слід також звернути увагу і на доведений медиками шкоду від впливу аплікаторів в деяких випадках.

Захворювання, при яких не можна використовувати терапію голчастими аплікаторами:

 • психосоматичні розлади;
 • інфекційне зараження;
 • наявність запалених родимок і папілом;
 • онкологія;
 • тромбофлебіт;
 • дерматит;
 • садна і гематоми на шкірних покривах;
 • порушення цілісності шкірних покривів;
 • відновний період після серйозних хірургічних втручань;
 • ГРВІ.

У рідкісних випадках під час використання масажних аплікаторів спостерігаються сильні больові відчуття, поява на шкірних покривах невеликих синців, набряків і почервоніння.

Застосування аплікаторів в боротьбі з целюлітом

Кузнєцовим та Ляпко були розроблені кілька видів масажних пристроїв, з допомогою яких можна успішно позбавлятися від целюліту і оздоровлювати організм. Використання кожного з них має деякі нюанси.

Антицелюлітні процедури з використанням аплікатора у вигляді килимка

Килимок з голчастими модулями потрібно розкласти на рівній твердій поверхні, переважно на підлозі або на спеціальному масажному столі. Після цього слід лягти на аплікатор животом або сідницями, а потім розслабити м’язи.

Надзвичайно ефективно використовувати аплікатор Кузнєцова або Ляпко спільно із застосуванням антицелюлітних кремів і гелів, так як вплив голчастих модулів масажного пристрою нормалізують кровообіг і полегшує проникнення лікувальних складів в більш глибокі шари шкіри.

Маніпуляції з застосуванням еластичного пояса

Така різновид аплікатора дозволяє успішно боротися не тільки з проявами целюліту, але і з зайвою вагою. Причина цього процесу полягає в тому, що голчастий аплікатор впливає на активні точки, стимулює їх і багаторазово підсилює кровообіг. Разом з кровотоком тканини починають отримувати більше поживних речовин і кисню, чому зайва рідина залишає організм разом з токсинами і баластними речовинами з шлунково-кишкового тракту. Як наслідок, зайва вага починає знижуватися, а значно зменшуються прояви целюліту.

Пояс з шипами необхідно зафіксувати за допомогою еластичного бинта на проблемних зонах, якими найчастіше є живіт, стегна і сідниці. Перед фіксацією пояси можна нанести на ділянку шкіри, схильну до целюліту, аптечне або домашнє засіб для збільшення еластичності шкіри.

Масаж з використанням валика Ляпко

Щоб досягти більшого ефекту від масажу, фахівці радять проводити процедуру після теплого душу і нанесення на уражені зони антицелюлітних засобів з високим ступенем проникнення. Після цього валиком з голчастими виступами необхідно опрацювати всі ділянки тіла, схильні до структурних змін.

Перед проведенням процедури валик рекомендується обробити дезинфікуючим засобом, що не містить хлор. Чудово підходить для цієї мети підходить лізоформін, який відпускається в аптеках без рецептурної виписки.

Вплив аплікатора на початку процедури повинен бути дуже легким, щоб шкіра звикла до відчуттям поколювання. Потім слід посилити натиск, відстежуючи власні відчуття і уважно спостерігаючи за реакцією шкірних покривів. Невелике почервоніння є нормальною відповіддю шкіри на фізіологічний вплив і гальванічні процеси.

Застосування еластичної стрічки Ляпко

Воістину чарівна стрічка Ляпко здатна позбавити від целюліту і зайвих обсягів в тих місцях, де найскладніше позбутися від в’ялості шкіри і структурних змін в підшкірно-жирової прошарку. Верхні і нижні кінцівки тіла, на жаль, теж схильні до виникнення «апельсинової кірки», в боротьбі з якою чудово зарекомендував себе масажний аплікатор у вигляді стрічки.

Еластичну стрічку слід використовувати тільки на чистій шкірі, на яку можна нанести живильний крем або антицелюлітний засіб, розігріваючу тканини і стимулює обмінні процеси в тканинах. Аплікатор необхідно міцно зафіксувати на обраній кінцівки, відстежуючи власні відчуття і регулюючи рівень натягу еластичної стрічки. Поколювання є нормальною реакцією на терапевтичний вплив аплікатора.

Необхідні дії перед початком сеансу терапії антицелюлітної

 1. Запам’ятайте, що проводити масажні процедури із застосуванням рефлексотерапевтических аплікаторів не можна відразу ж після прийняття їжі. Після прийому їжі повинно пройти не менше двох годин.
 2. Перед масажними процедурами надзвичайно корисно спорожнити сечовий міхур і кишечник.
 3. Після здійснення масажних антицелюлітних маніпуляцій в організмі багаторазово посилюється кровотік. Кровоносна система у підвищеній кількості постачає кисень до всіх органів і тканин, за рахунок цього організм позбавляється від шлаків і токсинів. Тому медики наполегливо рекомендують не приймати їжу протягом години після закінчення лікувального сеансу.
 4. Дотримуйтесь температурний режим у приміщенні, де маєте намір проводити сеанс рефлексотерапії. У кімнаті не повинно бути занадто жарко, так як це може знизити ефект від процедури. У тому ж випадку, якщо в приміщенні буде занадто низька температура, організму доведеться відволікатися на підтримання оптимальної роботи органів і систем, що також нівелює очікуваний ефект.
 5. Постарайтеся забезпечити в кімнаті постійний приплив свіжого повітря.

Загальні правила проведення масажних маніпуляцій

В день початку лікувальних процедур вплив аплікатора не повинно тривати довше 10 хвилин. На другий день потрібно збільшити час процедури на 5 хвилин. У наступні дні слід додавати по 5 хвилин до кожного сеансу антицелюлітного масажу, поступово домігшись тривалості процедури не менше 40 хвилин.

З кожним сеансом антицелюлітного масажу вплив на проблемні зони буде збільшуватися і з часом досягне максимальних показників. Процедури необхідно здійснювати кожен день протягом місяця, потім слід зробити двотижневу перерву.

Ефект від процедур багаторазово збільшиться, якщо робити їх у комплексі з корекцією харчування і підвищенням фізичної активності. В якості занять фізкультурою чудово підходить плавання або аквааеробіка. Комплексний вплив на зайву вагу і прояви целюліту значно скоротить час лікування.

Недорогі і доступні кожній жінці аплікатори Кузнєцова і Ляпко виручають вже не перше покоління жінок, забезпечуючи антицелюлітний ефект, порівнянний хіба що з дорогими салонними процедурами або сложнодоступным точковим масажем.

Відео: огляд тибетського иппликатора на м’якій підкладці

Відгуки

Я використовую аплікатор Кузнєцова наступним чином: Приймаю теплий душик або ванну, мажу спинку маззю, а попу кремом яким-небудь (іноді ефірною олією) і по черзі лягаю різними частинами тіла на пластину, утикається ось такими шипиками. Дуууже добре стимулює кровообіг, за рахунок чого, до речі, целлюлитик не з’являється на попі, а спинці стає добре-добре! Щоб повірити мені, варто спробувати! А якщо вже пробували, але відмовилися, то варто спробувати ще раз.

elektraforyou

http://otzovik.com/review_562036.html

Використовувала різні засоби у боротьбі з целюлітом, але вони давали слабкий ефект, поки я не купила килимок Ляпко — один великий килимок і два маленьких. Мої проблемні зони на сідницях і стегнах нижче сідниць, тому я використовую три килимка — великий під спину і сідниці, а маленькі під праву і ліву сідничні складки або, якщо точніше сказати, нижче лінії сідничних складок. використовуючи цей аплікатор, я отримала чудові результати — шкіра на проблемних зонах вирівнялася і стала гладкою і пружною і навіть я помітила, що пішли обсяги в стегнах так, як недавно пішла в магазин за джинсами і виявила, що влізла в джинси на два розміри менше, ніж зазвичай я носила.

Галина78

http://otzovik.com/review_386560.html

Аплікатор — річ від Бога!)Всі ми знаємо, що масаж, голковколювання, ваккум, обгортання, що застосовуються у боротьбі з целюлітом, і нерідко стоять великі гроші — роблять позитивний вплив на кровообіг, що в свою чергу призводить до зменшення ненависного целюліту! Так ось! Диво дивнеє, яке дозволить вам уникнути дорогих процедур — Аплікатор Кузнєцова! Зрозуміло, що створений він для усунення болю в спині, з чим, до речі, справляється так само успішно! Але! Адже «голочки» дуже добре стимулюють кровообіг, так чому ж не використовувати їх задля краси попок і животиків?)

caprise4you

http://irecommend.ru/content/protiv-tsellyulita-i-bolei-v-poyasnitse

Наочне підтвердження ефективності антицелюлітних процедур з використанням аплікаторів Кузнєцова і Ляпко

Гладка пружна шкіра і струнка фігура демонструють не тільки молодість і красу жінки, але і стан її здоров’я. Гальванічні струми на кінчиках металевих голок аплікатори Ляпко і пластикові голчасті модулі масажного приладу Кузнєцова сприяють підтримці здоров’я та збереження молодості шкіри. За допомогою домашньої нелекарственной терапії можна позбутися не тільки від целюліту і зайвої ваги, але і суттєво оздоровити організм у цілому.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: