Купівля продуктів через інтернет: на що звернути увагу

З кожним роком все більше господарок воліють купувати продукти безпосередньо через інтернет. Це швидко та зручно, а можливість кур’єрської доставки, яка надається багатьма онлайн-майданчиками, дозволяє отримати все необхідне, не виходячи з власного будинку.

Загалом у Мережі присутня велика кількість інтернет-магазинів, що надають можливість замовляти не тільки товари певної категорії, а й широкий перелік продуктів. Наприклад, онлайн-мультимаркет «Аврора» https://avrora.ua/ дозволяє купити:

  • бакалію та снеки;
  • напої та солодощі;
  • консерви та багато іншого.

Також тут можна замовити побутову хімію, корми для домашніх тварин та масу інших дрібниць. Все це дуже зручно, а головне, максимально вигідно.

Однак до купівлі харчових продуктів через інтернет варто підходити відповідально.

Купівля продуктів через інтернет

Безпека – понад усе

Як правило, за допомогою інтернету сьогодні купують харчові продукти з тривалим терміном зберігання (наприклад, бакалію або консерви). Також дуже часто замовляють напівфабрикати, фрукти та овочі, солодощі та дитяче харчування.

Що стосується продуктів, які швидко псуються, то з ними можуть виникати певні проблеми в разі замовлення через інтернет.

Ковбаси та м’ясо, випічка та риба, молочні та морепродукти – все це варто купувати тільки в надійного (бажано спеціалізованого) та перевіреного постачальника. Така продукція має досить обмежений термін придатності (деякі позиції не більше ніж 2–3 дні), після якого її вживання може стати причиною виникнення досить серйозних захворювань. Саме тому, а також через необхідність створення особливих умов зберігання багато онлайн-супермаркетів відмовляються від реалізації товарів, які швидко псуються.

Ще один важливий аспект при замовленні харчових продуктів в онлайн-режимі – вибір торгових марок. Довіряти варто лише перевіреним виробникам, а до нових брендів треба ставитися обережно.

В останньому випадку важливо уважно ознайомитися зі складом товару, термінами та особливостями його зберігання.

Чому в «Аврорі» вигідно купувати

По-перше, це ціни. Мультимаркет співпрацює безпосередньо з виробниками продукції. Це дозволяє уникнути великих націнок на товарні позиції та в результаті запропонувати покупцям найкращу на ринку вартість.

По-друге, це широкий асортимент. Відвідавши сайт «Аврори», можна придбати найрізноманітніші харчові продукти: від пакетованих напоїв та кави до круп та рибних консервів. При цьому асортимент продукції постійно розширюється та стає різноманітнішим.

По-третє, це власна кур’єрська служба. Внаслідок цього покупцям не варто хвилюватися про те, що їхнє замовлення може бути втрачено стороннім постачальником або доставлене не в зручний час. Оплатити товар можна безпосередньо під час візиту кур’єра за адресою доставки, хоча є можливість здійснення онлайн-платежів.

По-четверте, професійний підхід до логістики та зберігання продукції. Працюючи на ринку з 2011 року, Avrora володіє мережею звичайних магазинів і складів практично в кожному більш-менш великому місті. Це разом зі знанням потреб споживачів дозволяє компанії забезпечувати своїх клієнтів лише свіжою продукцією. Однак при виникненні сумнівів кожен покупець може повернути продавцеві замовлений товар.

Купівля продуктів через інтернет

Крім того, магазин співпрацює виключно з надійними торговими марками, а всі представлені в ньому позиції забезпечені необхідними сертифікатами.

Все, що необхідно для комфортного придбання якісних харчових продуктів, – відвідати відповідний розділ інтернет-магазину, сформувати кошик покупок та замовити доставку товарів додому.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua