Місячний календар стрижок на березень 2023: сприятливі та невдалі дні

Розповідаємо, які березневі дні найбільше підходять для стрижки, фарбування або просто догляду за волоссям.

Місячний календар стрижок на березень 2023: сприятливі та невдалі дні

Особливе ставлення до волосся простежувалося з давніх часів. Люди вірили, що вони дарують своєму власнику енергію та здоров'я. Якщо звернутися до біблійних мотивів, то можна згадати історію Самсона, сила якого полягала у волоссі. Досі багато хто з нас вірить у те, що волоски, що випали після розчісування, ніколи не можна викидати на вулицю, адже якщо їх побачить недобра людина, вона скористається такою знахідкою і нашкодить тобі.

Згідно з прикметою, таке волосся, зібране з гребінця, потрібно загортати в непрозорий пакет або папір, і тільки потім відправляти в урну.

В астрології існує переконання, що стан волосся визначає стадія Місяця. Небесне світило може перебувати в чотирьох фазах: молодика, першої чверті, повного місяця та останньої чверті. Залежно від свого положення Місяць впливає на локони — робить їх красивими та здоровими або, навпаки, ламкими та неживими.

Ми склали місячний календар стрижок на березень 2023 року, який допоможе вибрати день для походу в салон краси або для домашнього догляду за волоссям. Загалом якщо плануєш змінити свій стиль, оновити колір волосся орієнтуйся на нього.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Сприятливі дні для стрижки на березень 2023 року

Місячний календар стрижок на березень 2023: сприятливі та невдалі дні Джерело: freepik.com

Місяць, що росте (з 28 лютого по 7 березня)

Хороші дні зміни іміджу починаються зі стадії зростання Місяця. З 28 лютого по 7 березня можна проводити будь-які маніпуляції з волоссям – від зміни кольору і до таких агресивних процедур, як завивка, нарощування або довготривале укладання. У цей час сподівання отримати відмінний результат виправдаються і, можливо, перевершать очікування. Розкажемо докладніше про вдалі дні:

  • 2, 3, 4 березня – календар стрижок на березень 2023 дає добро на будь-які експерименти з волоссям. Можна записатися на хімічну завивку, кератинове випрямлення або салонне полірування, яке зробить зачіску, як з картинки. Також ідеально пройде і будь-яка зміна звичного кольору.
  • 5, 6 березня – якщо хочеш досягти гарного прикореневого обсягу, спробуй карвінг. Так називають щадний варіант хімічного укладання. Не бійся пересушити або зіпсувати волосся, адже в ці дні навіть агресивні б'юті-процедури пройдуть надзвичайно успішно і безболісно для локонів.

Місяць, що зменшується (з 8 березня по 20 березня)

Місячний календар стрижок на березень 2023: сприятливі та невдалі дні Джерело: freepik.com

Коли Місяць у фазі спадання, багато процедур з волоссям наповнюються лікувальними властивостями і стають надзвичайно корисними. У цей період можна змінити стрижку або випробувати нові види фарбування. Також приємно себе виявлять процедури догляду — домашні або в салоні. Розкажемо докладніше:

  • 8 березня – нейтральне та абсолютно безпечне для будь-яких дій число. Приміряй на себе незвичайний образ — наприклад, відріж чубок, зміни виробника фарби або оціни нову професійну косметику. Цього дня можеш сподіватися на добрий результат.
  • 11 березня – лови момент і записуйся, припустимо, на озонотерапію. Після такої процедури волосся стане сильним, покращиться густота. Також догляд, проведений цієї доби, надовго позбавить лупи або сверблячки голови, якщо такі проблеми були.
  • 13, 14, 15 березня – присвяти дні лікуванню ослабленого волосся. Якщо це необхідно, позбався ламких кінчиків, але будь готова до того, що зістрижені локони будуть відростати досить довго. За бажання отримати довгостроковий оздоровчий ефект, вирушай на колагенове відновлення в салон.
  • 16, 17, 18, 19, 20 – вдалі дні для позбавлення від дурної енергетики, що накопичилася. Адже чим ближче молодик, тим ефективнішими стають заходи, покликані оновити тебе душею та тілом. У ці дні можна розлучитися з занадто довгим волоссям або освіжити імідж – наситити волосся професійним засобом догляду або прибрати кінці, що січуться. Такі дії зарядять тебе силою та подарують бадьорість.

Місячний календар стрижок на березень 2023: сприятливі та невдалі дні Джерело: freepik.com

Березень – вдалий місяць для змін у зовнішності, проте доба, коли до волосся краще не торкатися – не стригти, не фарбувати і навіть не пробувати на них маски – все ж таки є. Підозрительно зручно ми зібрали їх нижче та пояснили, до чого може призвести порушення заборони.

  • 1 березня — цієї доби небесним світилом управляють два небезпечні й неоднозначні знаки: Близнюки та Рак. Відклади експерименти на потім, якщо в тебе кучеряве волосся. У цей період локони не будуть готові до активної дії. Якщо вирішиш підстригтися або позбутися відсічених кінчиків, теж готуйся до несподіваних наслідків. Наприклад, після такої стрижки волосся стане неслухняним і ламким. Мінуси фарбування першого дня весни обернуться небажаним результатом — тьмяним кольором або появою лупи.
  • Повня 7 березня – Місяць у знаку консервативної та суворої Діви. Не варто захоплюватися нововведеннями чи будь-якими незвичними для себе рішеннями. Краще побалувати свою шевелюру живильними та зволожуючими масками, які легко організувати навіть удома. Якщо ж ти намітила щось грандіозніше, зверніся за консультацією до майстра. Стрижки та фарбування плануй на інші дні, оскільки в повний місяць краще не робити жодних активних дій.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua