Водолій, Близнюки, Терези: чим повітряні знаки зодіаку відрізняються один від одного

Розповідаємо, які слабкі та сильні сторони мають «повітряні» люди.

Водолій, Близнюки, Терези: чим повітряні знаки зодіаку відрізняються один від одного

Окремі характеристики:
– Близнюки
– Терези
– Водолій

В астрологічному циклі є 12 знаків зодіаку, кожен із яких належить до однієї з чотирьох стихій: Вогонь, Вода, Земля та Повітря. Майже завжди представники природного елемента мають схожі риси характеру, але при цьому їх багато що відрізняє.

Повітряна стихія включає такі знаки, як Близнюки, Терези та Водолій. Їх основними якостями астрологи називають легковажність, комунікабельність та легкість на підйом. Також представники цього тригону мобільні, волелюбні та вміють швидко зав'язувати знайомства.

У нашій статті ми докладно розповімо про повітряні знаки зодіаку — які місяці «курують» і які слабкі/сильні сторони мають.

Стихії Повітря: вплив на знаки зодіаку

Повітря — нестабільна та мінлива стихія. Не можна передбачити, чим вона обернеться – легким освіжаючим вітерцем чи ураганом. Тому в характері «повітряних» людей переважає схожа якість. Вони рідко прив'язуються до місця, воліючи шукати себе під час подорожей. І їм цілком комфортно вести напівкочовий спосіб життя, адже на відміну від «земних» знаків представники повітряної стихії:

  • миттєво адаптуються до нових умов,
  • швидко вливаються до колективу,
  • не виводять себе непотрібними переживаннями та сумнівами.

З одного боку, такі якості дозволяють Близнюкам, Терезам та Водоліям ставитися до життя легко, з іншого — іноді «повітряним» людям не вистачає емоційності та співчуття до інших.

Таблиця повітряних знаків: кращі та найгірші якості

Найкращі Найгірші
Люблять нові відкриття, спілкування з людьми. Неорганізовані.
Головне покликання – подорожувати, освоювати незнайому діяльність. Впадають із крайності в крайність.
Вміють поєднувати людей різних поглядів. Застрягають на півдорозі або забувають про свої цілі.
Ефективно взаємодіють у суспільстві. Хапаються за кілька справ одночасно.
Мають допитливий розум. Не прив'язуються до місця та людей.
Швидко пристосовуються до умов, що постійно змінюються. Іноді бувають холодними та розважливими.
Вміють насолоджуватися
приємним моментами життя і не губляться, коли стикаються із проблемою.
Порушують обіцянки заради власної вигоди.
Відрізняються ораторськими здібностями — легко доносять свої думки до інших і мають дар переконання. У характері Близнюків особливо яскраво простежується лицемірство.
Люблять читати та застосовувати знання. Часом занадто мрійливі та несерйозні.
Життєрадісні, артистичні. Важко оцінюють наслідки своїх дій.
Легко захоплюють своїми ідеями іншим, шукають нових пригод. Потребують більш зрілих партнерів, які протвережуватимуть їх.

Тепер розглянемо кожен знак окремо — також наголосимо на його сильних і слабких якостях.

Близнюки – з 21 травня по 21 червня (мінливе Повітря)

Водолій, Близнюки, Терези: чим повітряні знаки зодіаку відрізняються один від одного Джерело: freepik.com

Найактивніший і безпосередній знак у всьому астрологічному циклі – це Близнюки. Народжені під цим сузір'ям що неспроможні всидіти одному місці. Вони, мов потік з холодного і теплого вітру, тому настрій Близнюків змінюється стрімко. Побачити постійних та розмірених представників знака просто неможливо. Куди подіє вітер, туди вони й повертаються. Наприклад, сьогодні Близнюки можуть вподобати певну людину, але завтра можуть навіть не привітатися з нею, оскільки вже переключилися на когось іншого.

Також Близнюки непостійні, чим часто засмучують інших людей. Вони хочуть брати від життя все і ніколи не озиратися назад. Тому, незважаючи на спорідненість стихії, Близнюки складно уживаються з Терезами, адже ті звикли обмірковувати кожен свій крок.

У чому сила

Сила Близнюків — у їхньому вмінні не приймати близько до серця багато речей і не лаяти себе за скоєні раніше помилки. Вони відрізняються легким поглядом життя і не вміють довго накопичувати образи.

У чому слабкість

Близнюки домагаються поставленої мети за допомогою лукавства, маніпуляцій або особистої чарівності. Часто вони використовують людей заради вигоди, а потім без жодного жалю залишають їх.

Водолій, Близнюки, Терези: чим повітряні знаки зодіаку відрізняються один від одного Джерело: freepik.com

Багато хто дивується, чому Водолії — повітряний знак, адже в назві явно простежується зв'язок із водною стихією. Однак дещо глибше, адже хвиль без вітру не буває. Тому візуальне позначення знака – дві паралельні хвилі – говорять про те, що водну гладь стривожив саме вітер.

Водолії відповідно до свого символу — ініціативні люди, які стежать за трендами у різних сферах. Серед таких представників знака багато тих, хто приносить якісь цікаві ідеї, надихає. Також Водолії цінують особисту незалежність, тому навіть будучи в союзі з іншою людиною припинять будь-які спроби «обрізати собі крила».

Люди цього знака не готові повністю дарувати себе коханому, що завжди попереджають заздалегідь. Водолії — творчі натури, що захоплюються, які проявляють себе в різних сферах життя. Серед людей цього сузір'я чимало першовідкривачів чи вчених, які були першовідкривачами у різних галузях.

Ще Водоліїв відрізняють гострий інтелект, пристрасть до підкорення незвіданих вершин. Стабільне, розмірене сімейне життя їх не спокушає, як і покірний партнер. Такі люди люблять виклики, не бояться самотності, а також не відрізняються емпатією.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua