Почни рік на позитиві: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 січня

Тельцю доведеться боротися з гнівом та емоціями, Раку потрібно перестати турбуватися про гроші, а Стрільцеві краще відмовитися від чергової подорожі чи перенести поїздку.

Почни рік на позитиві: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 січня

Стриманість . Можливо, цього тижня тобі доведеться переглянути свої плани на вихідні. Свята позаду, і настав час повертатися на грішну землю з її турботами і проблемами. Не виключено, що змінити наміри змусить банальну відсутність грошей. Або ти відчуєш, що варто урізати раціон, який склався під час зимових канікул, і повернутись до звичних обсягів їжі. У будь-якому випадку варто виходити зі своїх можливостей.

Вдалі дні: 9.01, 10.01

У цій статті ви дізнаєтеся:

Телець

Сім'я . Обставини складуться так, що тобі доведеться боротися з гнівом і вчитися стримувати емоції. Ти зараз некомфортно почуваєшся навіть серед найближчих людей і можеш запросто рвати усталені зв'язки. Дивись не переоцінити свої сили та свою самостійність. Незабаром життя може підкинути тобі ситуацію, з якою ти навряд чи впораєшся поодинці. Намагайся згладити конфліктні моменти, підключи свою природну дипломатичність.

Вдалі дні: 11.01, 15.01

Близнюки

Почни рік на позитиві: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 січня

Поїздки . Приготуйся багато подорожувати — якщо не в інші міста та країни, то в межах свого регіону. Тобі не раз доведеться вирушити в дорогу цього тижня. Варто ретельно готуватися навіть до найкоротшої подорожі. Не забудь взяти із собою документи, що засвідчують особу, а також гроші. На тебе чекають найпозитивніші враження. Приємним бонусом може стати відвідування магазинів, де ти зможеш придбати речі, що тішать тебе.

Вдалі дні: 9.01, 14.01

Рак

Гроші . Все не так погано та безперспективно, як тобі здається. Ти явно перебільшуєш свої неприємності. Особливо тебе непокоїть фінансове становище. А дарма, адже ти не в змозі реально оцінити стан справ у цій сфері, оскільки у твоєму сприйнятті переважають страхи та недовірливість. Так, якийсь час доведеться пожити в режимі економії, але голод та відмова від найнеобхіднішого тобі не загрожують. Перейди на щось позитивне і не пов'язане з фінансами.

Вдалі дні: 11.01, 13.01

Почни рік на позитиві: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 січня

Здоров'я . Вже на початку тижня ти відчуєш нездужання. Можливо, доведеться навіть поїхати до стаціонару, щоб пройти обстеження і за результатами курс лікування. У будь-якому разі намагайся витрачати менше сил і енергії на справи необов'язкові, другорядні. Навіть роботу зараз варто поставити на друге місце. Не кажучи вже про домашні турботи. Не приховуй від близьких свій стан. Вони зрозуміють та візьмуть основні турботи на себе.

Вдалі дні: 10.01, 15.01

Терези

Зміни . Розслабитися точно не вдасться. Навпаки, ти кипітимеш пристрастями. Будь-які зміни цього тижня викликають у тебе сильні переживання, емоції. З цього стану ти, швидше за все, не зумієш вийти швидко та без втрат. Але не все так безнадійно. Допоможе довірче спілкування із домочадцями. Ймовірно, настав час повернутися до розмови, яку ти вже починала вести з ними раніше, — час багато чого прояснити, з багатьма розібратися. Це тебе заспокоїть.

Вдалі дні: 9.01, 12.01

Почни рік на позитиві: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 січня

Конфлікти . Ти зіткнешся з неприємними сторонами людської натури. Спалахуватимуть конфлікти, сварки, ймовірні стреси. Прийде пробиватися до мети, долаючи опір інших людей, які також відстоюють свою точку зору. Не виключено, що тобі доведеться допомагати комусь у тяжкій життєвій ситуації. Нервів додасть спілкування з представниками банків і страхових компаній. Зате вдало вирішаться питання, пов'язані зі спадщиною.

Вдалі дні: 12.01, 13.01

Водолій

Партнерство . Розраховуй лише на себе. Не варто особливо спиратися ні на ділових партнерів, ні на другу половину. Обставини складуться так, що вони не зможуть тобі допомогти. Орієнтуйся на власні сили та можливості – це варіант, при якому, якщо що, ти будеш найбільш захищеною. Має бути серйозні переговори, які можуть багато чого змінити. У справах тобі допоможе не лише професіоналізм, а й природна інтуїція.

Вдалі дні: 14.01, 15.01

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua