Веселі простачки або депресивні ерудити: все про Близнюків — найоднозначніший знак зодіаку

Що ховається за товариськістю та легкістю Близнюків, як вони поводяться у відносинах і з грошима, а також розбір характеру на прикладі Джолі, Деппа та Монро.

Веселі простачки або депресивні ерудити: все про Близнюків — найоднозначніший знак зодіаку

Загальна характеристика Близнюків

Близнюки – люди, що народилися в період з 21 травня до 21 червня. Ними керує планета Меркурій і наказує стихія Повітря. Представники цього знака комунікабельні та легкі у спілкуванні, а також відрізняються веселим характером та яскравим темпераментом. Крім того, Близнюки енергійні – вроджена чарівність допомагає їм легко встановлювати зв'язки з різноплановими людьми.

Але не варто думати, що ті, хто народився під цим знаком, — веселі простачки. Вони ерудовані, інтелектуально обдаровані, добре орієнтуються у потоці інформації. Тому легко вивчають іноземні мови, займаються літераторством, виявляють себе в акторській професії. Серед близнюків багато медійних особистостей, журналістів, критиків, диспетчерів, вчителів, маркетологів.

Веселі простачки або депресивні ерудити: все про Близнюків — найоднозначніший знак зодіаку Юлія Терентьєва, астропсихолог Близнюки люблять перебувати в центрі уваги, часто «штовхають» полум'яні промови, висловлюючи громадську думку. Такі люди не переносять самотності і завжди шукають їжу для розуму. Вони люблять подорожувати, займатися спортом, завжди знайдуть вихід із скрутного становища. Близнюки люблять піклуватися про оточуючих, щиро розуміють їхні потреби, але часто лізуть у чуже життя без попиту.

Люди цього знака часто страждають на депресії. За маскою яскравої, енергійної людини ховається чутлива натура. Щоб досягти успіху в житті, Близнюкам потрібно вчитися самодисципліни та контролю своїх емоцій. Необхідно бути терпиміше до критики і намагатися глибше розуміти близьких людей, їхні потреби та прагнення.

У чому слабкість Близнюків

За легкістю та невимушеністю Близнюки приховують свої слабкі та негативні сторони:

  • Боязнь відповідальності.
  • Непостійність поглядів.
  • Чи не вміння доводити справи до кінця.
  • Легковажність.
  • Безтактність.

Мінуси Близнюків у відносинах

Веселі простачки або депресивні ерудити: все про Близнюків — найоднозначніший знак зодіаку Юлія Терентьєва, астропсихолог Мінливість властива Близнюкам і у відносинах, адже їм потрібна постійна зміна кола спілкування. Тому вони швидко спалахують, але так само швидко можуть охолонути, якщо людина втрачає для них інтерес. У коханні Близнюки шукають участі, живого спілкування та уваги до своєї персони. Тривала прихильність може виникнути, якщо партнер буде настільки ж мінливим, як і самі Близнюки, а також легкий на підйом.

Як близнюки ставляться до грошей

Матеріальна сторона життя Близнюків не менш мінлива, ніж їх характер. Вони люблять витрачати гроші, легко переходять від багатства до злиднів. Єдине, що може стабілізувати їхній матеріальний стан — тренування концентрації та дисципліни. Подолаючи свої недоліки, Близнюки досягають високих цілей.

Призначення у роді

Якщо в сім'ї народжується дитина-Близнюк, це означає, що настав час внести гнучкість у відносини батьків і налагодити спілкування з родичами. Люди цього знаку – миротворці. Вони можуть зігріти теплом самотніх та помирити тих, хто у сварці.

Веселі простачки або депресивні ерудити: все про Близнюків — найоднозначніший знак зодіаку Юлія Терентьєва, астропсихолог Близнюки народжуються, якщо в роду не вистачає контактності, активності, запанував застій в емоційній чи матеріальній сфері. Призначенням цих людей можливо уловлювання численних потоків інформації. Іноді Близнюки народжуються в роду, де раніше було сильне нерозділене кохання або прихильність, яка завдала шкоди всім його членам.

Щоб Близнюки могли виконати своє призначення, їх треба виховувати у коханні. Батьки повинні стати дитині найкращими друзями і приймати її такою, якою вона є. Спроба натиснути на авторитет призведе до закриття каналу дії. Дитина виросте затиснутою, пригніченою, їй буде важко виконати своє призначення.

Саме тому не можна сказати, що знак зодіаку грає ключову роль самореалізації людини. Для повноцінного розуміння потрібен ретельний аналіз натальної карти, необхідне опрацювання Місяця (відносини з матір'ю) та Сонця (взаємини з батьком). Наскільки людина зможе виконати своє призначення, залежить також від її прагнення духовно розвиватися та вдосконалюватися як особистість.

Зірки, що народилися під знаком Близнюків

В акторському середовищі дуже багато людей, що народилися під знаком Близнюків. Вони мають необхідну легкість, енергійність, товариськість, багатогранні і неповторні у своїх проявах.

Мерилін Монро

Веселі простачки або депресивні ерудити: все про Близнюків — найоднозначніший знак зодіаку

Монро відрізнялася легким відкритим характером, була жіночною та елегантною. Як усім Близнюкам, Мерилін постійно була потрібна їжа для розуму, так що вона не була дурною блондинкою. Актриса скуповувала книги, щоб ліквідувати брак базової освіти, мала глибокий інтелект, який суспільство не змогло розглянути.

Незважаючи на успішну кар'єру, Мерілін завжди шукала теплого спілкування у своєму оточенні. Як багато публічних людей, зірка не змогла зрозуміти, де маска, яку наділ на неї соціум, а де її справжні бажання. Проте Монро повною мірою реалізувала акторський талант.

Веселі простачки або депресивні ерудити: все про Близнюків — найоднозначніший знак зодіаку Юлія Терентьєва, астропсихолог Згідно з Формулою душі актриси, їй потрібно було прагнути не кар'єри, а формування сімейних відносин, домашнього вогнища, духовності. Душі байдуже, який шлях їй нав'язує соціум. Мерилін не змогла наслідувати своє призначення. Можливо, цим і зумовлений її ранній відхід із життя.

Джонні Депп

Відомий актор, який зіграв невтомного авантюриста, пірата Джека-горобця, народився 9 червня. За характером Деп дуже схожий на свого персонажа. Центральна планета у його Формулі душі – Венера. У чоловіків вона свідчить про яскравий талант, багатство та успіх у жінок.

Веселі простачки або депресивні ерудити: все про Близнюків — найоднозначніший знак зодіаку

Марс у його карті вказує на агресію, активність. Ці якості зірка виявляє у своїх ролях. В акторській діяльності реалізується вплив та інших, не менш сильних планет – Урана та Нептуна. Перший відповідає за екстравагантність та шокуючу поведінку. Другий – за містичні переродження, скандали та інтриги.

Не дарма більшість героїв, яких грає Депп, — це ексцентричні одинаки, які балансують на межі геніальності та божевілля. Незважаючи на багатоплановість та багатозадачність, актор дуже працелюбний. Він відрізняється підвищеною критичністю щодо себе, прагне досягти досконалості у улюбленій справі.

Анджеліна Джолі

Веселі простачки або депресивні ерудити: все про Близнюків — найоднозначніший знак зодіаку

Джолі народилася 4 червня. Як і всім Близнюкам, їй властива двояка натура, яка часто ставала предметом обговорення преси. Актриса страждала на анорексію, істерики, які змінилися поїздками у справах ООН, усиновленням дітей та благодійністю. Більшість її планет знаходиться в сузір'ї Овна, тому характер актриси відрізняється запальністю. А ось своєю популярністю та титулом найсексуальнішої жінки вона зобов'язана Венері.

Але, незважаючи на це, Анджеліна досі не може знайти супутника життя. Вона тяжіє до солідних, старших чоловіків, але вплив Козерога в її карті дуже слабкий, тому кожен новий союз поступово руйнується через її власні страхи і сумніви. Проте актриса все ж таки вірно слідує своїй карті. Їй призначено самореалізацію через дітей. Вони дозволяють Джолі витрачати свій енергетичний потенціал.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua