Зміни свою долю: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 травня до 5 червня

Овна має один з найвдаліших тижнів на рік, Дів можуть підвищити на посаді, а Водоліям краще купити тест на вагітність.

Зміни свою долю: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 травня до 5 червня

Самореалізація . Настав час добиватися виконання найсильніших бажань. Зараз у тебе є для цього все необхідне: і впевненість у своїх силах, і працездатність. Складається постійне коло спілкування, в якому ти почуватимешся як риба у воді. Почни вчитися чогось корисного. Спілкуйся якнайбільше — тобі необхідно відточити навички комунікації.

Вдалі дні: 30.05, 4.06

Телець

Гроші . Цього тижня ти матимеш можливість сконцентрувати всі сили саме на заробітках. Ти зараз усвідомлюєш, наскільки важливим є матеріальний фундамент для будь-якої справи, наскільки фінансова стабільність дозволяє почуватися вільною. Загалом це гарний час для будь-яких придбань, але уникай великого шопінгу в середині тижня. Є можливість витратити гроші даремно або купити щось неякісне і непомірно дороге.

Вдалі дні: 31.05, 2.06

Близнюки

Зміни свою долю: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 травня до 5 червня

Раціон . Повноцінно харчуйся – ти дуже викладаєшся в повсякденному житті, потрібно поповнювати сили, щоб не знеструмити організм. Багато проблем на цьому тижні ти можеш вирішити без сторонньої допомоги. Головне, з чого треба почати — ліквідувати хаос у своїх планах. Вибери першочергові відносини, з них і стартуй. Така концентрація дозволить тобі не розпорошуватися на те, що може зачекати. Чи не відкладай візит до лікаря.

Вдалі дні: 1.06, 2.06

Рак

Відновлення . Зараз ти відчуваєш занепад сил як фізичних, так і психологічних. Варто влаштувати собі невеликий перепочинок, звести до мінімуму активність зовні, поринути у свій внутрішній світ. Якщо є можливість взяти коротку відпустку на 2-3 дні або відгули і провести час вдома в тиші та спокої, скористайтеся цим. Все це дозволить тобі на кінець тижня наповнити своє тіло силою, отримати новий заряд психологічної витривалості.

Вдалі дні: 4.06, 5.06

Лев

Друзі . На них цього тижня, як то кажуть, світло зійдеться клином. Якісь нагальні завдання ти не зможеш вирішити, не відновивши попередньо давні дружні зв'язки. Спілкування буде корисним ще й тому, що багато давніх образ, як ти помітиш, випарувалися, вони навіть не вимагають обговорення. Натомість, з'явилися нові теми для обговорення, приводи для цікавих зустрічей. Відносини заграють новими фарбами та подарують масу позитивних емоцій.

Вдалі дні: 31.05, 1.06

Діва

Досягнення . Не чекай, доки начальство тебе помітить. Зараз якраз такий час, коли треба виявляти ініціативу, пропонувати щось нове, сміливо претендувати на позицію, що звільнилася і здається тобі дуже привабливою. Скромність у цих справах якраз не чеснота. Варто відкрито заявляти про свої бажання та прагнути отримати те, на що націлилася. За сміливість і натиск ти будеш винагороджена підвищенням на посаді та зростанням доходів.

Вдалі дні: 2.06, 5.06

Терези

Зміни свою долю: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 травня до 5 червня

Перспективи . Обов'язково відбудуться зміни у звичному перебігу життя. Зверніть увагу на ті з них, які обіцяють розширення світогляду, зміцнення авторитету, а також зростання твоєї популярності в будь-якому середовищі. Ти правильно вибереш виш для подальшого навчання, успішними виявляться і далекі поїздки. Якщо не вдасться виїхати за кордон, вибирай подорожі півночі нашої країни, наприклад, бюджетні річкові тури.

Вдалі дні: 1.06, 4.06

Скорпіон

Емоції . Напруження пристрастей цього тижня виявиться високим: ти близько до серця прийматимеш і те, що відбувається у тебе на роботі, і те, що сказав тобі лікар. Хоча критичні ситуації в обох цих галузях малоймовірні. Просто на роботі від тебе потрібно більше зусиль, ніж зазвичай. При цьому твоя праця дуже швидко окупиться, як і підвищена турбота про себе. Намагайся більше рухатися, частіше бувати на свіжому повітрі, лягай раніше спати.

Вдалі дні: 1.06, 3.06

Стрілець

Популярність . Навколишній світ потребує тебе — про це тобі скажуть і запрошення, що почастішали, відвідати публічні заходи, і інтерес до тебе інших людей, і пропозиції про співпрацю. Розглядай найцікавіші варіанти. І не забувай про людину, яка надала тобі підтримку, коли ти була не така помітна. Є можливість зустріти людину, яка займе у твоєму житті важливе місце на багато років. Не проґав цей шанс.

Вдалі дні: 3.06, 5.06

Козеріг

Зобов'язання . Ти ще раз зможеш відчути, наскільки сильне у тебе почуття обов'язку. Прийде виконувати обіцянки, які ти обдумано або не дуже роздавала раніше. Напевно, ти зможеш розплатитися з більшою частиною боргів, якщо такі у тебе є. Розглядай пропозиції щодо зміни місця роботи та навіть роду діяльності. Зараз добрий час, щоб поповнити скарбничку знань — запишись на тренінг чи пройди онлайн-курс в Інтернеті.

Вдалі дні: 1.06, 4.06

Водолій

Зміни свою долю: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 травня до 5 червня

Кохання . В особистому житті настав час, коли тобі випаде шанс набути щастя. Це можуть бути романтичні стосунки, коли ви з партнером упиватиметеся взаємними почуттями. У деяких представників знака здійсниться мрія про дитину: народиться малюк або вдасться завагітніти. Дуже плідний період для творчих особистостей. З'явиться нове цікаве хобі, а з ним і друзі. Відповідний час для відпустки або відрядження.

Вдалі дні: 2.06, 5.06

Риби

Сім'я . Найкраще ти почуваєшся у рідних стінах. Відносини між домочадцями здаються зараз майже ідеальними, ти неодноразово вразишся порозуміння між членами своєї сім'ї. Підходящий період для вкладень в облаштування будинку. Можна придбати меблі, текстиль, оновлювати дизайн інтер'єру. Подумай, мабуть, ти давно не збирала родичів. Організуй домашнє свято з випічкою та задушевними розмовами про все на світі.

Вдалі дні: 1.06, 3.06

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua