На роду написано: як дізнатися характеристику своєї особи за датою народження

День твого народження – справжнісінький код. У ньому зашифрований і сектор кохання, і родова програма та багато чого ще.

На роду написано: як дізнатися характеристику своєї особи за датою народження

— Навіщо ти народилася і яке твоє призначення в соціумі
— Чому з тобою відбуваються ті чи інші ситуації
– Де знаходиться твій сектор грошей
— Як виглядає твій сектор кохання
— Дізнатися про родову програму
— Побачити енергетику здоров'я та зрозуміти причини хвороб
— Обчислити, ким ви були в минулому житті і як це впливає на ваше сьогодення
— Проаналізувати сприятливі та несприятливі періоди за роками

Як дізнатися характеристику своєї особи за датою народження

Розрахунки в нумерології допомагають нам розкрити важливі життєві аспекти у матриці долі, потім застосувати ці знання та скоординувати своє життя. Наприклад, у дати народження зашифровані відповіді на питання, що стосуються грошей та кохання, а також родова програма. Головне, навчитись правильно її аналізувати.

Ти дізнаєшся, що таке матриця долі та як, знаючи дату та місце свого народження, правильно її розшифрувати за допомогою аркан карт Таро.

Про що говорить дата твого народження

1. Для чого ти народилася і яке твоє призначення у соціумі

Ти можеш дізнатися, чим маєш займатися для того, щоб заробляти гроші. Таку діагностику важливо провести кожній людині. І що раніше, то краще. Якщо зробити такий розрахунок, наприклад, підлітку, який замислюється над тим, чим йому займатися, на кого йти вчитися або ким працювати, то йому буде значно простіше знайти свою місію та мати грошовий дохід.

2. Чому з тобою відбуваються ті чи інші ситуації

Іноді трапляється так, що людина з одного боку дуже любить свою роботу, а з іншого, не хоче займатися обраним ремеслом. Від подібних різночитань походить внутрішній конфлікт. У розрахунку матриці долі можна побачити причину душевного дискомфорту та побудувати певну лінію поведінки, у якій приміряються протилежні риси характеру. Як тільки все стане на свої місця, людина почне приймати себе такою, якою вона є, займатися своєю улюбленою роботою і правильно відпочивати, щоб відновлювати свою енергію.

3. Де знаходиться твій сектор грошей

На роду написано: як дізнатися характеристику своєї особи за датою народження Елена Гамаюн, психолог-таролог Ти зрозумієш, як покращити своє фінансове становище та перейти певний грошовий поріг. Як це сталося з однією із моїх клієнток. Вона звернулася до мене зі скаргами на сильну дратівливість та апатію. До того ж у моєї клієнтки на тлі стресу різко погіршився зір. Через війну опрацювання проблеми з'ясувалося, що у грошовому призначенню в неї зовсім інший напрямок діяльності. Коли причина всіх бід була встановлена, моя клієнтка відразу поставила собі коучингове питання: «Що я можу зробити, щоб почати займатися новою справою?» та пройшла навчання за рекомендованою спеціальністю. Потім вона напрацювала невеликий досвід як помічниця і десь через 2,5 роки відкрила своє дизайнерське агентство, яке приносить їй пристойний дохід. До речі, у плані здоров'я та особистого життя теж все кардинально змінилося на краще.

4. Як виглядає твій сектор кохання

Якості та риси характеру, які є у твого партнера, не завжди співпадають із тими людськими якостями, які потрібні тобі насправді. Ти можеш відчувати це інтуїтивно, але відкидати подібні думки. Розрахунок дати народження допомагає точно зрозуміти, кого та де треба шукати. По матриці часто видно, де можна зустріти свою другу половину, у сфері занять. Вивчи карту сумісності з потенційним або нинішнім партнером, щоб розібратися в тому, яка людина тобі дійсно потрібна і чи підходить тобі той коханий, який вже є сьогодні.

5. Дізнатися про родову програму

Часто невдачі переслідують через негативні пологові програми, сформовані раніше. За допомогою спеціальних медитативних налаштувань ти можеш нейтралізувати мінусові програми та вивести своє життя на інший рівень розвитку.

6. Побачити енергетику здоров'я та зрозуміти причини хвороб

Хвороби можуть виникати з різних причин, добре видно в матриці людини. Це може бути неправильно обране поле діяльності, яке забирає сили, або партнер, з яким немає взаєморозуміння та належного розвитку. Це теж спричиняє зриви та хвороби.

7. Обчислити, ким ви були в минулому житті і як це впливає на ваше сьогодення

Мінусові, негативні коди, сформовані ще в минулих житті, можуть руйнувати сьогодення. Але все можна виправити, тому що є методики, що дозволяють ці коди перевести в плюс. Також з минулого життя тобі могли дістатись таланти та здібності, які ти маєш використати в цьому житті. Але якщо ти про них тільки здогадуєшся і ніяк не розвиваєш, то вони так і залишаться нереалізованими.

8. Проаналізувати сприятливі та несприятливі періоди за роками

Аналіз матриці долі допоможе зрозуміти коли і чим тобі краще займатися, щоб бути на піку удачі.

На роду написано: як дізнатися характеристику своєї особи за датою народження Елена Гамаюн, психолог-таролог Наприклад, жінка збирається шукати собі чоловіка, а їй у цей час потрібно будувати кар'єру, чи навпаки, їй потрібно шукати чоловіка, а вона будує кар'єру. Або був у моїй практиці такий випадок. У сім'ї не вдавалося народити дитину, але після точного підбору сприятливого періоду для зачаття, жінка без жодного еко завагітніла та народила прекрасного малюка.

Як дізнатися характеристику своєї особи за датою народження

За матрицею долі розраховується не менше 60 кодів, тому в цій статті ми розрахуємо і розберемо лише код твоєї візитної картки – характеристики тебе як особистості, того, що ти несеш у світ і як тебе сприймають інші. Ця інформація допоможе зрозуміти, чи правильно ти визначила свій життєвий шлях — чи зможеш реалізуватися та стати фінансово благополучною.

  • Якщо ти народилася з 1 по 22 число включно, то код твоєї візитної картки буде як число народження за паспортом.
  • Якщо ти народилася 23, 24, 25 тощо, тоді складай дві цифри. Отримане число буде шуканим кодом.

Наприклад, дата народження 17.04.1952. Отже, фінансовий код 17.
Дата народження 23.10.1977. Фінансовий код = 2+3 = 5.

Після того, як ти визначилася з грошовим кодом, подивися, які перспективи він відкриває.

Інтерпретація матричних кодів

Усі грошові коди поділяються на 3 типи:

  1. лідерські,
  2. магічні,
  3. творчі.

Зверніть увагу, що твій код може відноситися не тільки до однієї категорії. Універсальність значно розширює твої можливості.

Представники з лідерськими кодами: 1, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 15, 16, 19, 21.
Це люди-лідери, які досягають великого добробуту. Перед ними відкрито великі перспективи. Вони мають енергію для заробітку. Такі люди повинні жити як мінімум успішно, як максимум – багато. Якщо ти входиш у цю групу, то знай, що тобі потрібно прагнути кар'єрного зростання і великих заробітків. Є всі шанси досягти неймовірних висот.

Порада: У тебе є потенціал, але необхідно надихатися, насичуватися енергією та рухатися у бік бізнес-сфери.

На роду написано: як дізнатися характеристику своєї особи за датою народження

Представники із магічними кодами: 1, 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20.
Магічні коди допомагають людині реалізовувати те, що звичайна людина реалізувати не може. Такі люди можуть працювати зі свідомістю та підсвідомістю. У них діє правило: що захотіли, те й отримали. Також вони часто відчувають потребу надавати допомогу іншим.

Порада: Забери страхи, внутрішні обмеження, стеж за своїми думками та розвивай інтуїцію. Якщо у твоїй даті є одна з цих цифр, налаштовуй на позитив та візуалізуйте успіх.

Люди із творчими кодами: 5, 6, 12, 14, 17, 22.
Ці люди повинні займатися творчістю в тій чи іншій професії, щоб жити удосталь. Причому вони необов'язково мають бути артистами, дизайнерами, художниками. Їм також підійде робота із людьми. Крім того, людина з одним із цих чисел у дати народження має можливість генерувати ідеї для свого заробітку.

Порада: Ти можеш бути дуже забезпеченою і заможною, якщо правильно застосовувати свою енергію. Не бійся креативити: знаходити та розвивати джерела для своєї творчості.

Якщо ти незадоволена своїм фінансовим становищем, задумайся, можливо, ти не на своєму місці. Прислухайся до себе і починай рухатись у потрібний бік. Наприклад, отримай додаткову освіту, та спробуй себе у новому напрямку. Коли людина йде шляхом своєї місії, тоді Всесвіт завжди говорить «так» і допомагає йому. Пам'ятай, що ніколи не пізно змінити своє життя. Шанс є і в 30, і в 45 і 57!

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua