Час оновлювати резюме: 5 знаків зодіаку, які зможуть вдало змінити роботу у червні

Літо — добрий період для пошуку роботи, бо вакансій все ще багато, а конкуренції серед претендентів менше.

Час оновлювати резюме: 5 знаків зодіаку, які зможуть вдало змінити роботу у червні

  • переросла свою посаду, але керівництво не підвищує;
  • непримиренний конфлікт із начальством чи з кимось із колег;
  • обсяг робочих завдань зріс, а заробітна плата – ні;
  • захотілося змінити сферу діяльності та стати дорожчим фахівцем.

Але піти зі старої посади – це півсправи. Найскладніше це пошук нової роботи. Тому звільнятися треба обдумано, а не спонтанно, надихнувшись майбутніми перспективами, або на емоціях. Інакше можна просидіти без діла кілька тижнів чи місяців.

Перш ніж обривати усі зв'язки з нинішнім роботодавцем, підготуй ґрунт: доопрацюй та онови резюме з портфоліо, відправ їх у сподобалися компанії та не забудь про супровідні листи. На такі відгуки “ейчари” – фахівці за підбір та розвиток персоналу компанії – відповідають частіше. Розсилкою потрібно займатися у будні, але не напередодні і не відразу після свят. Тоді буде менше шансів, що твоє резюме не забруднимо серед інших листів. В окремій статті ми писали, що робити, якщо хочеш змінити роботу у «мертвий сезон».

У нашій статті розповімо, людям яких знаків зодіаку на початку червня – до 16 числа – можна відкинути сумніви та розпочати пошук посади в новій компанії. І які моменти їм перед цим слід доопрацювати.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Овен

Нинішнє скрутне становище на роботі не покращиться, якщо Овен продовжуватиме близько до серця сприймати слова колег та начальства. Представникам знака треба навчитися не приймати критику близько до серця — уразливість і недовірливість, властива Овнам, часто заважає їм рости професійно. Щоб оминути цей неприємний момент, зірки радять виявити терпіння і постаратися прислухатися до критики, а не одразу йти в оборону. Коли вдасться запровадити таку поведінку у звичку, тоді можна буде шукати нову роботу – місце, де зможеш зарекомендувати та виявити себе інакше. Найкраще.

2 Близнюки

Час оновлювати резюме: 5 знаків зодіаку, які зможуть вдало змінити роботу у червні Джерело: Unsplash (@nickmorrison)

Близнюкам, які замислюються про зміну місця роботи, необхідно поставити перед собою чітку мету. Наприклад, вирішити, в чому вони хочуть реалізуватися, який трудовий графік їм подобається і яких змін вони чекають від переходу до нової компанії. Такі орієнтири допоможуть розсіяти серпанок нерозуміння навколо справжньої роботи. Також з ними простіше сфокусуватиметься на своїх талантах, знайти та виправити професійні недоліки. При пошуку нової роботи приділили час правильному складання супровідних листів. Ці знання допоможуть тобі ємно та без зайвої бравади розповісти про свій досвід. Така підкованість вразить майбутнього роботодавця.

3 Рак

Представники знака знайдуть новий цікавий шлях розвитку, який допоможе визначитися з галуззю, де вони захочуть рости професійно. Тому гарною підготовчою базою для пошуку нової роботи стануть курси підвищення кваліфікації чи навчальні семінари. Не стався до них поблажливо, думаючи, що ти все знаєш. На початку червня не приймай поспішних рішень — дія навмання цього разу не спрацює. Зараз набагато вникати у суть і лише потім виносити вердикт.

4 Діва

Час оновлювати резюме: 5 знаків зодіаку, які зможуть вдало змінити роботу у червні Джерело: Unsplash (@brookecagle)

Це час, коли розум Дев відкрито всьому новому, а уява працює з потрійною силою. Підвищена енергійність добре вплине на роботу — з'являться нові ідеї, які відкриють перспективи, про які раніше не знали представників знака. На відміну від Раків, Діва на початку літа можна і потрібно довіряти своїй інтуїції, а не розуму. Будь-які дії, у тому числі зміна місця роботи, на які надихне чуття, принесе вигоду.

5 Терези

Соціальне життя Терезів у червні стане набагато насиченішим. Можливо, в оточенні з'являться нові знайомі, які підтримають або підкинуть цікаві варіанти для професійного зростання. З їхньою допомогою вдасться перейти на нове місце роботи або навіть поміняти сферу діяльності.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua