Чистюля або нечупара: як представники різних знаків зодіаку доглядають будинок

Хтось не може сидіти на місці та постійно вичищає квартиру, а комусь гори пилу — не аргумент для збирання.

Чистюля або нечупара: як представники різних знаків зодіаку доглядають будинок

Якщо їм нудно або вони не можуть заснути, раптово ніщо не здається таким важливим, як чищення духовки. Овни також дуже охайні, хоча іноді їх одяг може цього не відбивати. У них не завжди є час, щоб погладити або вчасно випрати одяг. Овни не люблять мити посуд, тому намагаються рідше готувати самі, частіше замовляють їжу з ресторанів чи ходять до кафе.

Телець

Тільці стежать за тим, щоб все виглядало красиво та акуратно, бо не хочуть давати нікому приводу засуджувати їх. Але це головна причина. Представникам знака щиро подобається наводити лад – регулярно мити жалюзі, вікна та прибирати шафи. Генеральне прибирання Тельці можуть проводити найчастіше рази на тиждень. Для когось така охайність – дикість, для них – норма. Люди цього знака чудово справляються з делегуванням справ, тому вони завжди є помічники. Так що, якщо Телець взявся за прибирання, всі домашні теж будуть втягнуті в цю дію, причому не помітно для себе.

Близнюки

Близнюків постійно щось відволікає від їхньої витівки провести велике прибирання в будинку. Вони навіть можуть почати, але в процесі відвернуть увагу на цікаву статтю в журналі, який збиралися викинути, і все — весь процес постане. Представникам знаку подобається справляти хороше враження, тому вони стежать за своїм зовнішнім виглядом, але не за чистотою в будинку. Більше того, Близнюки здатні створювати бардак на порожньому місці. У голові у людей цього знака дуже багато ідей, їм просто ніколи забиратися. Ідеальний спосіб підтримувати порядок у разі — це замовляти прибирання будинку.

Рак

Раки дуже емоційні та віддані своїй справі. Але таке емоційне залучення зазвичай наводить їх до апатії. Але, незважаючи на те, що їх дуже легко поранити, Раков можна назвати добрими господинями, які не закидають роботу вдома через нудьгу. Вони прагне створити в будинку люблячу та гармонійну атмосферу, і їм вдасться здивувати всіх смачними домашніми стравами.

Лев

Чистюля або нечупара: як представники різних знаків зодіаку доглядають будинок Джерело: Unsplash (@portuguesegravity)

Леви не неохайні, просто в них дуже багато інших справ. Представники знака іноді можуть настільки захопитися думками про те, як справити враження своїм зовнішнім виглядом, що ігнорують порядок у квартирі — його ж ніхто, крім них, не побачить. Тому можуть не мити підлогу по два тижні, забути про брудний посуд у раковині або не помічати плями на плиті.

Діва

Діви люблять, щоб усе було організовано, на своїх місцях і абсолютно чисто. Вони не просто акуратні – вони схиблені на чистоті. Підігріває це бажання вроджений перфекціонізм Дів. Представники знаку намагаються підтримувати поряд і будинок, і особисте життя. У їх шафах все ідеально розкладено по кольорах, їжа на день збалансована, а посуд виблискує від чистоти. Що стосується відносини, то вони не залишають у своєму житті людей, які, на думку Дів, забруднюють їхній інформаційний простір.

Терези

Терези будуть заправляти ліжко кожен день, регулярно мити посуд, але при цьому не почуваються погано, якщо не змінять фільтр для води в належний термін. Загалом, у питанні прибирання Терези знаходяться десь посередині — вони й не нечупари, а й чистюлями їх не назвати. Зате люди цього знаку отримують мотивацію, коли хтось приходить у гості або якщо кохана людина робить комплімент на рахунок їхнього дбайливо складеного взуття в коридорі.

Скорпіон

Ставлення до порядку у Скорпіона межує з одержимістю, тому ніколи не відчуває простір навколо себе досить чистим. Таке саме ставлення в нього до тіла. Представники символу люблять скраби для тіла, маски для обличчя, грязьові ванни – все, що допоможе їм «скрипіти» від чистоти. Скорпіонам також подобається мати чистий та акуратний будинок, хоча вони неохоче запрошують гостей. Але не через сором, а через любов до приватності.

Стрілець

Стрілець вважає себе охайним та акуратним. Але найчастіше їхня квартира чи спальня виглядають, немов після урагану. При цьому люди цього знаку не вважають погромом у своєму будинку погромом. Швидше, творчим безладом, у якому вони чудово орієнтуються. Стрільцям не потрібно багато часу, щоб навести свій лад у житловому просторі.

Козеріг

Козерога серйозно ставляться до будь-якої роботи, за яку беруться. Тому серед представників знаку багато хороших господарок, які намагаються утримувати житло у бездоганному стані. Особливо якщо планується візит гостей. Представники знаку люблять складати списки справ. Вони допомагають їм нічого не забути. Генеральне прибирання Козероги проводять не часто, бо немає сенсу «генералити», коли протираєш підлогу та пил щодня.

Водолій

Чистюля або нечупара: як представники різних знаків зодіаку доглядають будинок Джерело: Unsplash (@theblowup)

Водолію швидко стає нудно, тому представник знаку часто забуває мити посуд або виносити сміття. Його ентузіазму вистачає буквально на 1-2 дні, після обіцянки підтримувати порядок сходить нанівець. Пояснюється це ще й тим, що Водолії — волелюбні. Їм не подобається, що прибирання у тижневому плані впливає на його загальний розклад. І якщо від неї ніяк не відвернутися, то на упорядкування Водолій витратити від сили хвилин 15 — і це буде більше для очищення совісті.

Риби

Вишуканість та сором'язливість – відмінні риси Риб. Ті, хто народився під цим сузір'ям, вбирають хороші манери, як губка. Але дотримуються їх не завжди. Іноді вони йдуть у протест. Тому в чистоті Риби не дуже сильні, точніше, не стабільно сильні.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua