На гривню, але дешевше: 4 знаки зодіаку, які на всьому заощаджують

Гроші, звичайно, люблять рахунок, але люди цих знаків дотримуються такого правила надто буквально.

На рубль, але дешевше: 4 знаки зодіаку, які на всьому заощаджують

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Діва

Економні Діви дають оточуючим привід вважати їх справжніми скнарами. Люди цього знака охоче приймають подарунки від інших, але самі не відрізняються щедрістю. Похід по магазинах у їхній компанії може стати випробуванням: вони прискіпливо порівнюють речі, шукають найвигідніші варіанти і не заспокояться, навіть якщо потрібно провести півдня в супермаркеті. Витрачати гроші на благодійність Діви не люблять. Вважають за краще радувати тільки себе та близьких. Все тому, що Діви – трудоголіки. Вони переконані, що кожен має забезпечувати свої потреби сам.

2 Козеріг

На рубль, але дешевше: 4 знаки зодіаку, які на всьому заощаджують

Цей знак, на відміну від Діви, заощаджуватиме навіть на своїх потребах. Козероги через скнарість часто не наважуються навіть на дійсно потрібні покупки, а якщо і роблять їх, то після шкодують і страчують себе, тому що «можна було б і дешевше знайти». Жінки-Козероги також люблять обмінюватися непотрібними речами та нескінченно блукати гаражними розпродажами у пошуках вигідної угоди. Якщо потрібно купити нову машину або зробити ремонт, вони тягнути до останнього.

3 Телець

Улюблена гра жінки-Тельця – “витратити не своє, а чуже”. Тому представницям знака найчастіше вдається зберегти вміст власного гаманця. Однак, якщо Тельці закохуються, то можуть і розщедритись — для коханої людини їм нічого не шкода. В інших випадках нічого подібного від них не варто чекати – розум Тельцов не дозволяє їм бути марнотратними. Також Тельці намагаються триматися подалі від благодійних заходів, адже вони неохоче розлучаються із грошима, навіть якщо кошти підуть на допомогу іншим. З цієї ж причини люди цього знаку не люблять дарувати свої речі та давати гроші у борг. Виняток – прохання близького друга про допомогу. І тут Тельці поворчать, але допоможуть. .

4 Близнюки

На рубль, але дешевше: 4 знаки зодіаку, які на всьому заощаджують

Близнюки виявляють упертість і важливість у фінансових питаннях. Вони люблять точний розрахунок і намагаються бути практичними, щоби не витрачати зайвого. Більшість заробленого Близнюки відкладають, і вони добре виходить збирати. Коли набирається велика сума, представники знака зазвичай купують щось не лише для себе. Вони купують річ, техніку чи нерухомість з урахуванням інтересів коханих людей. Але просто так подарунки вони не дарують — лише у свята. Щедрий жест з боку Близнюків означає, що вони дуже хочуть на когось справити враження, але це швидше виняток, ніж правило. У борг гроші представники знаку намагаються не брати, бо їм потім шкода віддавати.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua