Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 травня до 5 червня.

Бережемо сили і не марнуємо емоції — спадаючий Місяць підштовхує нас до самоаналізу, вдумливого спостереження за навколишнім світом і собою, терпінням.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 травня до 5 червня.

Понеділок, 30.05

Будь рухливою та легкою на підйом. Не відмовляйся від спілкування, навіть якщо воно є незапланованим: може прийти інформація, яка змінить твоє життя. Знайди час для читання та вправляйся в грамотності. Можна спробувати себе як блогер, не бійся висловити публічно свої думки, відгук буде найсприятливішим.

Вівторок, 31.05

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 травня до 5 червня. Фото: pexels.com

Непоганий день для походу магазинами. Але краще, якщо ти поїдеш туди з повним усвідомленням того, що саме потрібно придбати. Попередньо варто ознайомитися з пропозиціями магазинів в Інтернеті — можливо, для того, щоб порівняти ціни, зробити вибір та здійснити покупку цього буде достатньо.

Середа, 1.06

Мабуть, тобі доведеться виступити у ролі захисника для когось із домочадців. Не важливо, дитина це буде, стара чи доросла людина — кожен у цей день потребує підтримки з боку своєї сім'ї. У процесі з'ясування стосунків намагайся не доводити до серйозного конфлікту, вирішуй проблеми дипломатичним шляхом.

Четвер, 2.06

У цей день необхідно дотримуватися розумної обережності. Особливо якщо ти намагаєшся влаштуватися на роботу та проходиш співбесіду. Не треба під час розмови надавати особисту інформацію, яка аж ніяк не належить до твоїх трудових обов'язків. Факти можуть бути витлумачені не на твою користь.

П'ятниця, 3.06

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 травня до 5 червня. Фото: pexels.com

Спробуй викроїти час для кулінарних вправ та експериментів. Сьогодні корисно робити різні заготівлі – консервовані чи заморожені. Все, що ти заготуєш про запас, буде доречним вже найближчим часом. Клич у помічники членів сім'ї, як літніх, так і юних – усім можна знайти заняття до душі.

Субота, 4.06

Діти або молодші родичі можуть мати матеріальні проблеми. Допоможи їм вирішити їх у міру можливості. Маленькій дитині обов'язково купи іграшку, яку він просить: заощадиш на чомусь іншому. Приділи час і увагу домашньому вихованцю, переконайся в тому, що йому зроблено всі необхідні щеплення.

Неділя, 5.06

Амбіції та творчість — сьогодні ці поняття заважають одне одному. Можливо, варто відмовитись від амбіцій і у спілкуванні з коханим. Тобі ж буде простіше. Уникай ситуацій та розмов, які провокують боротьбу за лідерство та самоствердження. Не варто зараз оплачувати майбутню відпустку, можливі технічні збої.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua