6 імен, які можуть зіпсувати життя дитині-Раку

В астрології вважається, що ім'я потрібно підбирати, у тому числі з урахуванням ключових характеристик дитини. Невідповідне ім'я може не збігтися по енергетиці із сузір'ям і погано позначитися на характері.

6 імен, які можуть зіпсувати життя дитині-Раку6 імен, які можуть зіпсувати життя дитині-Раку

Кожен знак зодіаку має «правильні» і «неправильні» імена. Перші врівноважують характері і приглушують недоліки, а другі посилюють негативні риси. З нашої статті ти дізнаєшся, якими іменами не можна називати дитину-раку, яка народилася в період з 21 червня по 22 липня. Також дамо загальну характеристику знака, яка допоможе зрозуміти, які риси характеру переважають у народжених під цим сузір'ям. Це прояснить нестикування з енергетикою імен із нашого списку.

Загальна характеристика знаку

Рак – найвразливіший і найвразливіший знак зодіаку у всьому астрологічному циклі. Люди, народжені під цим сузір'ям, відрізняються тривожністю і недовірливістю, але при цьому примудряються створити міцну сім'ю і підтримувати своїх близьких. Не варто чекати від Раків романтичних жестів чи спонтанних вчинків. Представники знаку прагнуть стабільного і навіть передбачуваного життя. Тому вони не люблять сюрпризи та неузгоджені з ними рішення. У близьких людях Раки найбільше цінують відданість своїм словам, самі вони також намагаються не давати порожніх обіцянок.

У дитинстві Раки відрізняються чутливістю та емоційністю. Іноді їм складно взаємодіяти з товариськими однолітками через сором'язливого характеру. Проте іншого такого відданого друга, як дитина-Рак, просто не знайти.

Імена, якими точно не варто називати хлопчика-раку

6 імен, які можуть зіпсувати життя дитині-Раку Джерело: Unsplash (@zahraamiri_)

1. Анатолій

Нерішучий хлопчик-Рак стане ще інфантильнішим з ім'ям Анатолій. При виборі такого імені, кажуть астрологи, батькам потрібно бути готовими до постійних істериків та сліз. Ними дитина висловлюватиме своє невдоволення. Можна сказати, що така поведінка характерна для багатьох дітей, але в цьому випадку слізна реакція не буде ситуативною, а повноцінною частиною поведінки.

Також Анатолію зі знаком Рака буде непросто у спілкуванні з однолітками. Велика ймовірність, що хлопчик з таким ім'ям виросте складною та закритою особистістю з егоїстичним та шкідливим характером. У дорослому віці він нав'язуватиме свою думку через тиск на жалість або маніпуляції, сам може холоднокровно ставитися до чужих переживань і прохань.

2. Борис

Ім'я Борис — войовниче та сильне. Разом з чутливістю, властивою Ракам, вийде проблемний мікс. Дитина з таким поєднанням якостей матиме загострене почуття справедливості, причому оцінювати ситуацію вона буде лише суб'єктивно — тільки так, як здається правильною їй. Через таку внутрішню установку хлопчик-Рак з ім'ям Борис поводитиметься агресивно — стане завсідником гучних суперечок, скандалів і навіть бійок. Дорослий чоловік із таким знаком зодіаку ризикує стати грубою та жорсткою людиною. Сузір'я посилить усі негативні риси сильного імені: войовничість, задиристість та невміння шукати компроміси.

3. Тарас

Фантазер Тарас стане ще мрійливішим під впливом характеристик сузір'я Рак. З одного боку, уява — це добре, воно дозволяє мислити поза звичними рамками. Проте захопленість своїми фантазіями у хлопчика-Рака з таким ім'ям трохи зашкалюватиме. Його відрив від реального життя заважатиме йому ставити цілі у житті. Дорослий Рак з ім'ям Тарас ризикує залишитися людиною, яка любить будувати повітряні замки.

Найбільш непридатні імена для дівчаток-раків

6 імен, які можуть зіпсувати життя дитині-Раку Джерело: Unsplash (@allahyarijavad)

1. Олександра

Уперта дівчинка-Рак стане ще нестерпнішою з ім'ям Олександра. Маленька Саша нещадно контролюватиме оточуючих людей і намагатиметься керувати ними. Незважаючи на очевидні задатки лідера, Олександра не зможе почуватися серед ровесників ватажком. Вони будуть уникати або дражнити її через командирські замашки. Доросла жінка-Рак із таким ім'ям братиме більше, ніж може вивезти.

2. Інга

Капризний Рак наділить маленьку Інгу суперечливим характером. Дівчинка з цим ім'ям відрізняється дуже складною вдачею, яка посилить без того непростий знак. Маленька Інга може виявитися непередбачуваною і надто емоційною особою, що виводить оточуючих своїми примхами. Доросла жінка-Рак із таким ім'ям часто йтиме на поводу в сьогохвилинних бажань.

3. Ельвіра

Під впливом емоційного Раку маленька Ельвіра поводитиметься нестерпно. Дівчинці з таким ім'ям буде складно контролювати свою поведінку. Вона почне вирішувати всі питання з позиції сили та скандалів. Доросла Ельвіра може стати імпульсивною та дратівливою особистістю. До того ж, ревнивий Рак зробить жінку з таким іменем складною у спілкуванні з чоловіками.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua