Які знаки найбільш сумісні за китайським гороскопом

Східний гороскоп відрізняється від європейського, але й у ньому є такий аспект як сумісність знаків

Які знаки найбільш сумісні за китайським гороскопом

У статті ми розповімо, які знаки Китайського гороскопу підходять одне одному і чому.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Що таке трини (чотири трикутники)

Перш ніж перейти до перерахування причин поєднання тих чи інших знаків Китайського гороскопу, розповімо, за якими ознаками вони діляться. Якщо у звичному (західному) для нас гороскопі існують знаки Землі, Вогню, Повітря та Води, то тут замість них трини, або чотири трикутники. У кожній тріні по три знаки.

 • Перший трикутник – Щур, Дракон і Мавпа.
 • Другий – Бика, Змія та Півень.
 • Третій – Тигр, Кінь та Собака
 • Четвертий – Кролик, Коза та Свиня.

За основу при розподілі брали цілі та схожі риси характеру знаків. Тому представники знаків з однієї тріни швидше знаходять спільну мову між собою — вибудовують взаємовигідні та гармонійні робітники чи особисті стосунки.

Якщо в одного з представників тріни є так званий ворог, то з великою ймовірністю його «сусіди» по трикутнику теж погано з ним взаємодіятимуть. Наприклад, Тигр і Мавпа — закляті вороги, а отже, Кінь та Собака, які перебувають у трикутнику з Тигром, теж будуть вороже налаштовані до Мавпи.

Перша тріна: Пацюк, Дракон та Мавпа

Які знаки найбільш сумісні за китайським гороскопом Джерело: кадр з фільму «Диявол носить Прада»

Пацюк, Дракон та Мавпа лише в буквальному значенні — герої різних історій. У Китайському гороскопі ці символи мають багато спільного. Всі вони за своєю суттю – новатори, прогресори і завжди націлені на користь. Люди, що народилися в ці роки мають гарну інтуїцію, часто виявляють ініціативу і, якщо зважилися на щось, то йдуть до своєї мети. Якщо люди цих знаків створять союз — шлюбний чи професійний — напевно чекатиме успіх.

Ролі розподіляються відповідно до темпераменту:

 • Дракон – без перебільшень наймогутніший східний знак. Він домінуватиме, але прислухатиметься.
 • Пацюк – інтелектуальний центр першої тріни. Всі цікаві ідеї зазвичай походять від людей цього знака.
 • Мавпа — супер парламентар, який використовує свій талант знаходити спільну мову з будь-ким.

Між собою (у будь-яких поєднаннях) представники цих знаків можуть створити максимально плідні тандеми.

Негативні якості знаків: ревнивість, егоїстичність, агресивність, мстивість. Ці особливості роблять свій внесок у міжособистісні стосунки і перешкоджають досягненню результатів.

Друга тріна: Бик, Змія, Півень

Цих героїв можна назвати найрішучішими, працелюбними та упертими тваринами у Китайському гороскопі. Люди, що народилися в ці роки, відрізняються справедливістю та чесним підходом, іноді на шкоду самим собі. Вони не сприймають лукавства та хитрощів, воліючи домагатися всього виключно за рахунок завзятості та витривалості. Також представники цих знаків не гнівливі, розважливі та вдумливі.

Який темперамент мають:

 • Змія — наймудріша тварина Східного гороскопу. У тандемі такі люди виступають совістю компанії та ніколи не приймають поспішних рішень.
 • Бик — наполегливий і стриманий символ. Людині цього знака можна довірити відповідальну та копітку роботу. Він не підведе.
 • Півень також відрізняється надійністю, але, на відміну від Бика, він веселіший і може прикрасити будь-яку жартами та креативними ідеями.

Відносини в парах із таких знаків добросерді й мудрі.

Негативні якості : егоїзм, схильність до рутини, самовдоволення, ханжество.

Третя тріна: Тигр, Собака та Кінь

Які знаки найбільш сумісні за китайським гороскопом Джерело: кадр з фільму «Ерін Брокович»

Складно знайти людей гуманніше, ніж представники цих знаків. Вони завжди будуть першими серед тих, хто заступиться за знедолених, або тих, кому пощастило менше, ніж їм. Тигри, Собаки або Коні, що народилися на рік, не приймають зради в будь-яких проявах — чи це непостійність у шлюбі або в судженнях.

Який темперамент мають:

 • Тигр — лідер за сміливістю в цій трійці, при цьому представники знаку часто впадають у стан відчаю і навіть нерозсудливості. Тому їм краще довіряти на моменті, коли вже точно все затверджено, щоби Тигри стали локомотивом і просунули справу вперед.
 • Собака відрізняється відданістю та надійністю. У відносинах і на роботі з таким партнером буде спокійно, але йому завжди потрібно давати реакцію у відповідь. Без неї представники знаку почнуть нервувати. Така реакція може призвести або до втрати інтересу або до дурних вчинків.
 • Кінь , у свою чергу, відрізняється інтровертністю та непередбачуваним характером. Але представники цього знака чудово справляються з аналізом та вибудовуванням стратегій. Тому в команді чи взаєминах їм можна делегувати все, що пов'язане з плануванням. Це їхня стихія — відвезуть, куди треба.

У романтичних, шлюбних стосунках або у дружбі ці знаки завжди захищатимуть свого партнера і до останнього відстоюватимуть інтереси того, кого вважають близькою людиною.

Негативні якості: непокірність, надмірна чутливість, впертість, схильність до буркотливості, відторгнення інших людей.

Четверта тріна: Кролик, Свиня та Коза

Представники останнього трикутника – миротворці Китайського зодіаку. Ці знаки відрізняються винятковою інтуїцією та спокоєм. Люди, що народилися в ці роки, артистичні і рідко почуваються, як то кажуть, не у своїй тарілці.

Який темперамент мають:

 • Кролик – добрий та проникливий. З такою людиною завжди можна поговорити до душі та бути впевненим, що тебе почують, а всі поради дадуть не «на відвалі».

 • Свиня добродушна та м'яка до інших. Часто ці якості заважають представникам знака, але в той же час саме вони мають у своєму розпорядженні людей до них. Більшість корисних знайомств, що народилися цього року знаходять завдяки своїй чуйності.

 • Коза у цій тріні відповідає за творчість. Представники знака артистичні та імпульсивні. Все б добре, але критику вони переживають болісно.

Як і в попередніх трійках, ці знаки чудово поєднуються між собою у всіх сферах. Відносини між ними виходять гармонійні та мирні.

Негативні якості : наївність, невпевненість у собі, песимістичність, надмірний педантизм. Ще, представники цих знаків «душать» улюблених людей своєю турботою та жертовністю.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua