Який алкоголь тобі не підходить за знаком зодіаку

Найстрашніші наслідки у міцного спиртного, хоч і пиво з вином теж небезпечні. Причому на різний темперамент ці напої лягають по-різному. Як саме, розповідаємо у статті.

Який алкоголь тобі не підходить за знаком зодіаку

Але іноді навіть після однієї склянки сухого сидру стає так погано, ніби випив літр не найкращого портвейну. Ще буває, що якісь міцні напої вибивають із свідомості сильніше за інших, і наступного дня не пам'ятаєш, що навернув у п'яному чаді.

Виявляється, нестерпність різного алкоголю може залежати від знака зодіаку. Запитали у шаманки Кажетти Ахметжанової, що не варто пити навіть у найменших дозах Скорпіонам, Водоліям та іншим.

Овен

Овнов часто тягне до ризикованих пригод. Це бажання зростає у геометричній прогресії, коли представники знака випивають більше за свою норму. Тому, щоб не навернути справи, їм варто відмовитися від міцного алкоголю. Віскі, горілка або коньяк посилюють природну агресію та підозрілість Овнів. Плюс наступного ранку навіть від однієї склянки такого алкоголю представники знаку «вмиратимуть».

Телець

Який алкоголь тобі не підходить за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@ztanizlaff)

Веселі та енергійні Тельці можуть провести у клубі або на танцполі не одну годину. Проте їх часто підводить невміння обирати напої на вечір. Часто представники знаку віддають перевагу шотам — коктейлям у стопках, — бо думають, що це зручніше, адже не треба ходити піввечора з одним напоєм, а можна спробувати багато всього. Тому вечірка для Тельців закінчується раніше — від суперзабійних шотів їх «виносить» першими. Така ударна доза алкоголю Тільцям не підходить через погану переносимість міцного спиртного.

Близнюки

Близнюки люблять відпочивати у великій та галасливій компанії. Вони не люблять нікого зайвий раз спантеличувати, тому часто погоджуються на випивку, яку п'є більшість. А найпопулярніший напій під час дружніх посиденьок – це пиво. Але цей солодовий напій на Близнюків діє погано, від нього може виникнути почуття нудоти або біль голови. Причому не наступного дня, а через пару годин після першого ковтка.

Рак

Раки – емоційні і тонко відчувають люди. Тому, коли вони напиваються, стають уразливими і недовірливими. Найгірше на Раків діють коньяк, чача чи віскі. Але в цьому випадку мова не тільки про жахливий стан наступного дня і поганий настрій, а ще й про залежність, які міцні напої можуть викликати у раку. Це навіть ще більший привід для представників знаку убезпечити себе від такої компанії.

Лев

Леви, коли вип'ють, можуть безупинно розповідати про себе — свої досягнення, проблеми, рідні та інші інфоприводи, пов'язані з ними. Під час такої відвертості представники знаку можуть наговорити зайвого. Балакучість і хвастощі ставлять хрест на їхньому царському образі. Найсильніше Левам розв'язують мову червоне та помаранчеве вино. Від нього ж їх потім дуже нудить. Тож це подвійний удар — по іміджу та здоров'ю.

Діва

Дівам взагалі краще не пити. Цей знак абсолютно не розташований до такого роду проведення часу. Навіть якщо представники знаку стверджують, що їм будь-який алкоголь байдуже, це не так. Насправді найчастіше у Дів трапляється алкогольне отруєння, навіть якщо на вечірці всі пили одне й те саме, і в інших наступного дня все гаразд. Тому людям цього знака треба бути акуратнішими зі спиртним.

Терези

Який алкоголь тобі не підходить за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@kchance8)

Терези схильні до тривалих запій, бо це дуже компанейські люди. Заради гарного вечора вони можуть забути про домовленості із самим собою та випити більше. Велику небезпеку для Терезів представляють віскі та будь-які коктейлі з ним. На другому місці – горілка. Навіть один стос може збити з пантелику. Якщо планується зустріч, краще взяти сухе вино і далі не підвищувати градус.

Скорпіон

Скорпіони чудово знають, після якої чарки чи келиха вони починають дивувати. Але все одно при кожній нагоді представники знака влаштовують собі перевірки та виклики. Наприклад, можуть слабо випити відразу кілька шотів різного алкоголю або змішати кілька напоїв. Такі експерименти погано впливають на самопочуття Скорпіонів не лише найближчої доби, але можуть і підірвати здоров'я на тривалий час. Тому краще так не ризикувати та дотримуватися своєї норми.

Стрілець

Стрільці за природою дотепні та уїдливі. Ці якості гостріше виявляються напідпитку. Сильніше агресивний стан підігрівають велику кількість темного пива чи горілка. Інший алкоголь, звичайно, теж здатний пробудити негативні якості, але ці два – у топі. Через них будь-яке застілля може завершитися сваркою, причому Стрільці можуть нахамити навіть найближчим.

Козеріг

Цей знак дуже довго може не торкатися алкоголю. Але якщо почне, то це може призвести до запою з усіма наслідками. Щоб не було різких зривів, краще обмежитись пивом чи сухим вином. Крім того, після п'янок Козерога можуть впасти в апатію.

Водолій

Який алкоголь тобі не підходить за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@kelsoknight)

Водолії мають міцне здоров'я і краще за інших переносять алкоголь. Про таких людей говорять «точно всіх переп'є». Однак, незважаючи на ці плюси, а може, і з їхньої причини, Водолії також схильні до запої. Вони переоцінюють свої сили і довгий час відмовляються погоджуватися з тим, що мають проблеми з алкоголем. Найбільш небезпечний напій для Водоліїв – коньяк.

Риби

Риби при вживанні міцного спиртного схильні до різких перепадів настрою. Для загального спокою їм краще пити такі напої символічно буквально пару ковтків. Велика доза розпалює і спровокує погане самопочуття.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua