Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 січня

Більша частина тижня пройде під впливом спадного Місяця в Діві. Це означає, що будь-яке прибирання, яке ти почнеш, пройде легко і продуктивно. Ти зможеш відтерти будь-які плями!

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 січня

Понеділок, 9.01

Обов'язково знайди час для спілкування з дітьми, якщо не хочеш засмучуватися через їхню не дуже хорошу поведінку. Це прекрасний період для того, щоб краще зрозуміти своїх нащадків та пишатися ними. Якщо дітей у тебе поки що немає, приділи більше уваги іншим членам сім'ї. Подзвони батькам чи особисто їх навести.

Вівторок, 10.01

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 січня

Все, що ти вважаєш плодами своєї творчості, може цього дня отримати визнання оточуючих. Добре, якщо ти зважишся взяти участь, наприклад, у благодійній виставці. Можна починати втілювати нові креативні ідеї. Це може бути як витвір мистецтва, так і кулінарний або дизайнерський шедевр.

Середа, 11.01

Вдало піде будь-яка домашня робота, особливо якщо ти попередньо не полінуєшся прорахувати витрати на втілення в життя своїх планів і складеш хоча б приблизний погодинний розклад. Ось так і здобувається досвід тайм-менеджменту. Це здавалося б незначним, але результат приємно здивує.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 січня

Цього дня тобі доведеться згадати все, що ти колись знала про правила ведення переговорів та дипломатії взагалі. Не виключено, що завдяки таким зусиллям ти зможеш утихомирити навіть саму розлютовану людину. Допоможуть терпіння, вміння усунутись у конфліктних ситуаціях, а також паличка-виручалочка – почуття гумору.

Субота, 14.01

Сприятливий час для того, щоб зайнятися своєю зовнішністю. Твоє прагнення упорядкувати шкіру і волосся дозволить тобі обрати цього дня дійсно хорошого перукаря або косметолога. Також є шанс, вивчивши новинки парфумерії, дуже вдало купити парфуми, які завоюють назавжди твоє серце.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua