3 знаки зодіаку, яким зірки обіцяють любовні невдачі у січні

Ну і що, що в коханні не щастить! Проте можна сфокусуватися на інших сферах.

3 знаки зодіаку, яким зірки обіцяють любовні невдачі у січні

У січні 2023 року душевні потрясіння та випробування почуттів на міцність чекають одразу кілька знаків зодіаку. Народженим під цими сузір'ями, яким потрібно заздалегідь приготуватися до турбулентного періоду у відносинах і
запастися терпінням. З нашої статті ти дізнаєшся, представники яких знаків у січні опиняться за бортом «любовного човна». Не переймайся, якщо знайдеш у списку свій знак. Все тимчасово, швидше за все, ситуація зміниться вже в лютому.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Телець

Останні кілька років планет Уран гуляє за знаком Телець «на широку ногу». Таке заступництво заважає сталості у відносинах і може бути причиною застою. Черговий розворот Урану у прямий рух у січні
принесе істотні зміни у особисте життя представників знака. Але ступінь впливу залежатиме від власних дій та прийнятих рішень. У твоїх силах визначити, чи піддаватися на спокусу «звільнитися від усього і почати з чистого аркуша» чи ні.

Планета кохання — Венера — також вплине. У середині січня вона перебуватиме у напруженому аспекті до Урану — у цей період потрібно бути акуратнішим у вираженні почуттів. Зірки перевірятимуть твою внутрішню стійкість щодо слабких місць. Впоратися з таким викликом допоможе усвідомлення, що Телець – це знак, який славиться своєю витримкою.

2. Ваги 3 знаки зодіаку, яким зірки обіцяють любовні невдачі у січні Джерело: freepik.com

Цей січень точно не дасть Терезам занудьгувати. Планета Марс, яка відповідає за партнерську сферу представників знака, повільно виходитиме у прямо рух. У процесі вона пожвавить свої звичні функції — різкість, категоричність та войовничість. Також свій внесок зробить Венера — покровитель Терезів. Через уже згадану опозицію з Ураном вона підштовхуватиме до негайних змін через необдумані рішення. Такий підхід завжди загрожує конфліктами.

Терезам, як тільки вони відчують такий порив, важливо взяти паузу. Наговорити зайвого завжди встигнеться. Натомість краще зробити акцент на вроджену якість знака — врівноважувати. У тому числі емоційні пориви – свої та партнера.

3. Скорпіон

3 знаки зодіаку, яким зірки обіцяють любовні невдачі у січні Джерело: freepik.com

Залишок січня вимагатиме від Скорпіонів прояву найкращих якостей — високого рівня стресостійкості та вміння здорово мислити, коли навколо всі божеволіють від припливу емоцій. Особливо активною буде партнерська сфера — у бізнесі та особистому житті. І якщо в першому випадку спокійна форма діалогу та прояснення суті справи дасться просто, то питання любовних зв'язків стане гострішим. Крапки вирування почнуть формуватися приблизно 15 та 23 січня. У цей період розпал пристрастей, раптових бажань і різких слів може бути максимальним. Але хтось попереджений, той майже переміг. Отже, Скорпіонам потрібно тримати свій хвіст за вітром змін.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua