Що робити, якщо хлопець не пише першим, але відповідає

Що робити, якщо хлопець не пише першим, але відповідає

Останнім часом знайомства через соціальну мережу стали особливо популярними. Це зумовлено, перш за все, зайнятістю більшості людей, а також сильним стиском завести романтичну розмову в реальному житті.

Але навіть тут дівчата хочуть, щоби чоловіки писали їм перші. Але це не так просто зробити, коли в реальному житті ви навіть не знайомі, а об'єкт зітхання зовсім не в курсі, що ти відвідуєш його сторінку. Є кілька способів досягти чоловічої уваги в інтернеті.

Що робити, якщо хлопець не пише першим, але відповідає

Що робити, якщо хлопець не пише першим, але відповідає

Image by Anastasia Gepp from Pixabay

Насправді це не так уже й складно. Ключова умова – щоб людина тобою зацікавилася. Спробуй скористатися наступними актуальними порадами, які вже встигли зарекомендувати себе як найефективніші:

 • Постав лайк.

Це найпоширеніший і дієвий спосіб привернути увагу чоловіка. Ним користуються як дівчата, і хлопці. Ти начебто й проявляєш свою зацікавленість, але при цьому не нав'язуєшся. Лайки можна ставити як під фото, і на пости.

 • Напиши коментар під повідомленням чи знімком.

Це непоганий спосіб заявити про своє існування та спровокувати хлопця написати в особисті повідомлення першим. Тільки треба постаратися зробити фразу оригінальнішою, а не просто «привіт». Інакше йому буде банально нецікаво тобі писати.

 • Встанови найкраще фото на свій профіль.

Мотив старий як світ. Чим красивіший і оригінальніший аватар, тим більше повідомлень та компліментів ти отримуєш. Не факт, звісно, що напише саме той, у кому безпосередньо зацікавлена сама дівчина. Але спробувати варто.

Головний підводний камінь у цьому питанні – ризик перестаратися. Занадто відвертий знімок відштовхуватиме пристойних кавалерів, які не шукають легких та дешевих розваг. Крім того, коханий може вирішити, що тебе цікавлять одноразові зв'язки.

 • Вивчи його сторінку і оформи свою в схожому стилі.

Наприклад, зроби кілька постів, подібних до тих, що розміщені у хлопця. А якщо ти оформиш їхній репост на свою стіну, то чоловік напевно відреагує набагато швидше. Але не варто показувати себе нав'язливою.

Репост та лайк кожного коментаря чи зображення відверто насторожують. У світі сучасних технологій дуже часто зустрічаються фальшиві акаунти, власники яких насправді є або шахраями, або чоловіками за жіночими фото.

Зрозуміло, що хлопці стали набагато обережнішими, ніж раніше, щоб не потрапити на хитрощі або розлучення. Тож будь готова, що твою сторінку спочатку детально вивчатимуть. І тільки потім, якщо не залишиться жодних сумнівів, хлопець напише.

Що робити, якщо хлопець не пише першим, але відповідає

Чому хлопець не пише перший?

 • Надіслати запит у друзі.

Фактично натяк у чоло. Ти навіть можеш нічого не писати при цьому. Як показує практика, більшість хлопців надзвичайно цікаві, тож у 95% випадків самі щось напишуть у повідомленні, щоб з'ясувати, хто ти взагалі така і для чого надіслала запит.

 • Додати в друзі якнайбільше знайомих з його списку.

У такому випадку твій обліковий запис буде досить часто мелькати у нього в реченні познайомитися. Така система є практично у кожній соціальній мережі. І чим частіше ти з'являтимешся в нього перед очима, тим вищі шанси отримати повідомлення від предмета таємного обожнювання.

 • Стань загадковою.

Прості акаунти взагалі не приваблюють протилежну підлогу. Наскільки б ти була милою і нехитрою, а свою сторінку слід зробити максимально інтригуючою для хлопців.

Пиши двозначні пости, виставляй оригінальні фото, зроби деяку інформацію схованою. Нехай чоловік захоче дізнатися про тебе більше, додатись у друзі, написати повідомлення та поставити запитання. Це реально працює. Адже всі хлопці трохи мисливці.

Чому чоловіки не пишуть першими

Щоб спровокувати хлопця зробити старт у віртуальному спілкуванні, необхідно розуміти, в чому причина його мовчання. І тут варіантів може бути кілька:

 • Його вже відшивали.

Це банальний страх вкотре напоротися на ті самі граблі. Кому ж приємно отримувати від воріт поворот? Більшість хлопців тому й мовчать у ганчірочку, що переживають за свою ніжну душевну організацію, яка так схильна до комплексів.

 • Ти його не цікавиш.

Що робити, якщо хлопець не пише першим, але відповідає

Image by Anastasia Gepp from Pixabay

Грубо, зате чесно. Давай подивимося правді у вічі. У всіх уподобання на протилежну підлогу різні. Якщо ти вже проявляла активність на його сторінках, але повідомлення так і не дочекалася, найімовірніше, вся справа в банальній відсутності взаємної симпатії.

У такому разі продовжувати спроби особливого сенсу немає. Якщо ти не збираєшся якось перебудувати свою зовнішність під його переваги. Але чи треба жертвувати індивідуальністю заради примарного роману? Загалом не факт.

 • Він думає, що в тебе є хтось.

Таке також зустрічається повсюдно. Особливо це стосується красивих та дуже ефектних зовні дівчат, у яких на сторінці багато фото з друзями та на тусовках. Чоловік здатний вирішити, що ти, напевно, зайнята, а коментарі та лайки залишаєш чисто заради приколу.

 • У вас немає спільних точок перетину ви Мережі.

Найпростіше розпочати діалог, коли у вас спільні друзі. Інший варіант має на увазі членство в одних і тих же групах за інтересами. Це завжди може стати початком для приємного та перспективного спілкування. Якщо ви не пов'язані, перетнутися вкрай проблематично.

 • В нього вже є дівчина.

І такий варіант теж більш ніж можливий. Не має значення, який статус стоїть у нього на сторінці. Не всі хлопці навіть виставляють спільні фотографії зі своїми другими половинками. А ось у знайомстві цілком можуть бути й не зацікавлені. Тож самі писати не стануть.

 • Гордість та принципи.

У чоловічому менталітеті вже з дитинства закладено певну впертість, пов'язану з дівчатами. Мовляв, якщо ти їй сам напишеш, це означатиме слабкість і прихильність, чим представниці прекрасної статі неодмінно скористаються.

І що відбувається в результаті. Всі ці хлопці сидять і чекають, поки до них самих хтось не постукає у личку із зізнанням у симпатії. Тоді вони ще, можливо, подумають, відповідати чи ні. Настільки безініціативним чоловікам і писати-то не варто. Інакше так і все тягтимеш на собі.

Змусити хлопця написати тобі першою цілком реально. Потрібно лише грамотно його зацікавити. Так що в першу чергу переглянь оформлення своєї сторінки, а потім почні проявляти активність на його обліковому записі.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua