Значення імені Аркадій для хлопчика: походження, характер та доля

Життєрадісний, товариський, добродушний, чесний – такий Аркадій. Значення імені становить інтерес для його власників. Також ця інформація принесе користь батькам, які думають назвати так сина. Що означає ім'я, який вплив має на характер і долю? У статті можна прочитати відповіді на ці запитання.

Яке походження та значення імені Аркадій

Спочатку варто розібратися в тому, звідки воно взялося і що означає. Яке ж походження та значення імені Аркадій? Дослідники одностайні в тому, що воно має грецьке коріння. Утворилося воно від імені Аркадіос, яке було досить популярним у Стародавній Греції. До нашої країни воно прийшло разом із християнством.

Значення імені Аркадій для хлопчика: походження, характер та доля

Отже, походження імені Аркадій розкривається вище, але що воно означає. Найбільш популярна версія свідчить, що його значення – «мешканець Аркадії». Таку назву мала острівна частина Стародавньої Греції. Чоловіки, які проживали у цьому регіоні, заробляли на життя тваринництвом. Тому одне з можливих значень імені – пастух.

Астрологія

Планета-покровитель – Сатурн.

Знак зодіаку – Водолій.

Камінь-талісман – турмалін.

Сприятливий колір – червоний.

Сприятливий день – субота.

Рослина-талісман – горох.

Тотемна тварина – чапля.

Дерево-талісман – евкаліпт.

В дитинстві

Мам та тат, які збираються так назвати свого сина, не може не цікавити значення імені Аркадій для хлопчика. Життєрадісний, активний, енергійний – так можна коротко описати цю дитину. Аркаша повстає проти будь-якої несправедливості, захищає інших дітей, яких хтось ображає.

Значення імені Аркадій для хлопчика: походження, характер та доля

У маленького Аркадія дуже багато друзів. Нові знайомства він заводить легко, завжди відкритий для спілкування. Також малюк відрізняється допитливістю, любить досліджувати нові місця, отримувати нову інформацію.

Аркадій – дуже активна дитина, проте батькам не варто перейматися своєю безпекою. Хлопчик відрізняється обережністю та передбачливістю.

Підліток

Продовжуємо розповідати про значення імені Аркадій, характер та долю його володаря. Яким він стає у підлітковому віці? У цей період дається взнаки його м'яка натура. Аркадій може губитися у складних ситуаціях, виявляти ранимість, уразливість. Життєві невдачі стають серйозним стресом для нього.

З навчанням цього хлопця серйозних проблем не виникає. Аркадій не прогулює уроки, старанно виконує домашні завдання. Контролювати його батькам не потрібно, він з усією справляється сам. Точним наукам хлопчик віддає перевагу.

У підлітковому віці Аркадія виникає бажання перебувати в центрі уваги. Заради цього він може робити божевільні вчинки. У шкільному колективі цей хлопець може стати лідером.

Дорослий

Яким стає у дорослому віці чоловік на ім'я Аркадій? Добродушний, життєрадісний, чарівний – таким він залишається протягом усього життя. Ніщо не може змусити цього чоловіка змінити свої принципи, він залишається вірним їм до глибокої старості.

Значення імені Аркадій для хлопчика: походження, характер та доля

Аркадій охоче приходить на допомогу всім, хто цього потребує. Йому легко вдається помирити ворогуючі сторони, він знаходить спільну мову з будь-якою людиною. Також цей чоловік вирізняється обов'язковістю. Якщо вона щось обіцяє, то неодмінно виконує. Іноді Аркадій потребує самотності. Йому подобається залишатися віч-на-віч із собою і розмірковувати про долі людства.

Позитивні сторони

Який вплив має на характер Аркадія значення імені? Які позитивні риси має цей чоловік?

Значення імені Аркадій для хлопчика: походження, характер та доля

 • Позитивний настрій. Ніщо не може змусити Аркадія втратити віру у світле майбутнє. Він упевнений у позитивному результаті будь-якої справи, за яку береться.
 • Доброта. Аркадій – людина, яка ніколи не пройде повз чужі страждання. Він обов'язково запропонує допомогу тому, хто її потребує.
 • Привітність. Власник імені легко сходиться з різними людьми. Спілкуватися з ним легко та приємно.
 • Енергійний. Аркадій – людина, яка постійно перебуває в русі. Йому подобається перебувати у кругообігу подій.

Негативні сторони

Звичайно ж, у Аркадія є не лише переваги, а й недоліки. Ця людина не любить працювати, воліє вести пустий спосіб життя. Йому властиво легковажне ставлення до всього. Власнику імені бракує серйозності.

Також не можна не відзначити підвищену вразливість Аркадія. Образи, завдані йому іншими людьми, він пам'ятатиме роками. Заради справедливості варто відзначити, що мстити ця людина з найбільшою ймовірністю не стане.

Кар'єра, доля

Як впливає значення імені Аркадій на вибір професії? Цей чоловік неодмінно має використати свій талант спілкування. Він легко ладнає з людьми, вміє впливати на них. Також Аркадію легко вдається гасити конфлікти, приміряти ворогуючі сторони. Юрист, викладач, соціальний працівник, менеджер – існує безліч професій, в яких він зможе досягти успіху.

Значення імені Аркадій для хлопчика: походження, характер та доля

Також не можна не згадати про прагнення Аркадія допомагати людям. З цього хлопця може вийти чудовий лікар.

Власник імені – людина, позбавлена честолюбства. Він легко принесе в жертву свою кар'єру, якщо вона перешкоджатиме іншим інтересам. Аркадій працює не заради грошей та високих постів, йому важливо насамперед насолоджуватися самим процесом. Якщо цей чоловік довго займатиметься справою, яка йому не до душі, то ризикує впасти в депресію. Сім'я та друзі для нього важливіші за кар'єру.

Секс, кохання

Що означає ім'я Аркадій, якщо говорити про стосунки його володаря із протилежною статтю? Ця людина не надає особливої ваги сексу. З підліткового віку займається пошуками свого ідеалу, не захоплюється випадковими зв'язками. Від стосунків із жінкою ця людина чекає стабільності та спокою. Його легко злякати надмірними проявами почуттів, сценами ревнощів.

Значення імені Аркадій для хлопчика: походження, характер та доля

Ідеал Аркадія – дбайлива та розуміюча дівчина, яка здатна стати для нього не лише відданою подругою, а й люблячою матір'ю. Якщо цей чоловік зустріне таку жінку, то буде готовий присвятити їй все життя.

Шлюб, сім'я

Аркадій – людина, яка з найбільшою ймовірністю одружується рано. Дружину він може вибрати з однокурсниць або навіть однокласниць. Якщо дружина буде хоч трохи схожа на його ідеал, він стане непоганим чоловіком. До сім'ї Аркадій ставиться з любов'ю, надає їй великої важливості.

Дружина Аркадія має розуміти, що обмежувати його свободу не варто. Якщо спробувати завадити його зустрічам із друзями, то нічого хорошого з цього не вийде. Також можливі короткочасні любовні інтриги з іншими жінками. Великого значення сам власник імені цих зв'язків не надає.

З Аркадія виходить чудовий батько. Він із задоволенням проводить час із дітьми, багато часу приділяє їхньому вихованню.

Захоплення, хобі

Чим може захоплюватись хлопець на ім'я Аркадій? Насамперед слід згадати про те, що цій людині подобається працювати руками. Чоловік може робити ремонт різних речей. Також відпочити та відволіктися від турбот йому допомагає виконання дрібної роботи по дому.

Значення імені Аркадій для хлопчика: походження, характер та доля

Аркадій із задоволенням займається спортом. Чи цей чоловік стане цілеспрямовано відвідувати фітнес-клуб. Швидше він віддасть перевагу активним командним іграм, наприклад, футболу та баскетболу. Також ця людина навряд чи відмовиться провести час на природі. Його легко умовити вирушити на рибалку або на шашлики.

Розумові заняття також цікаві для цього чоловіка. Читання, настільні ігри, розгадування кросвордів – він може мати різні захоплення. Також не можна не згадати про те, що Аркадій – поціновувач хорошої музики.

Таємниця

Які секрети зберігає власник? На нових знайомих Аркадій справляє враження людини м'якої, добродушної, зговірливої. Однак він залишається таким далеко не завжди. У принципових питаннях цей чоловік непохитний, у деяких випадках навіть виявляє агресію. Багато хто дивується, коли дізнається про те, що Аркадій здатний дати відсіч.

Гороскоп

Що ще можна розповісти про чоловіка на ім'я Аркадій, значення імені та долю його власника? Багато залежить від того, під яким знаком зодіаку народилася людина.

 • Овен. Простий, щирий, наївний – так можна описати його за кількома словами. Хлопець абсолютно не розуміється на людях, що не заважає йому добре з ними робити. Він легкий у спілкуванні, тому оточуючі тягнуться до нього. Аркадій легко прощає все, зокрема й зраду. Сім'ю він створює у зрілому віці, тому що йому подобається холостяцький спосіб життя.
 • Тілець. Чи не з перших років життя ця людина прагне незалежності. Він честолюбний, схильний переоцінювати свої можливості. Чоловік ставить собі мети, яких може досягти. До чужих порад практично ніколи не прислухається, болісно реагує на критику. Чудово, якщо він зустріне жінку, здатну м'яко спрямовувати його.
 • Близнюки. Неврівноважений, нестримний, емоційний, довірливий – так можна описати кількома словами цього чоловіка. Він сліпо вірить у дружбу, кохану жінку схильний ідеалізувати.
 • Рак. Чоловік-мрійник, якому протягом усього життя не вдається спуститися з неба на землю. Здатний впасти у залежність від коханої жінки, при цьому шкодуватиме про втрачену свободу.
 • Лев. Егоїстичний, впевнений у собі, що йде напролом – така ця людина. Чоловік іноді дозволяє собі занадто різкі судження, його легко вивести з себе. Навколишнім нелегко знаходити з ним спільну мову. Аркадію-Льву необхідна вольова та сильна супутниця життя.
 • Діва. Цей чоловік неспроможна жити без адреналіну, ризику. Йому подобається долати перешкоди по дорозі до поставленої мети, завойовувати недоступних жінок. Чергова перемога сповнює його гордістю.
 • Терези. Доброзичливий, ввічливий, неконфліктний – така ця людина. Аркадій-Терези має великий успіх у протилежної статі, легко знаходить підхід до будь-якої дами. Швидколітні зв'язки він віддає перевагу серйозним відносинам, цінує свою свободу. На створення міцної сім'ї стає здатним лише у зрілому віці.
 • Скорпіон. Сильний, енергійний, дратівливий – так його можна описати за кількома словами. Цей чоловік ні з ким не ділиться своїми думками, не підпускає до себе людей. Друзі йому необхідні самоствердження, як і і любовні перемоги. Аркадій-Скорпіон може не одружуватися ніколи, віддати перевагу шляху холостяка.
 • Стрілець. Активний, рухливий, енергійний, життєлюбний – така ця людина. Аркадій-Стрілець прагне ідеального кохання, є романтиком у душі. Протилежну стать він поважає, у будь-яких питаннях готовий поступатися своїй обраниці. Однак зневажати собою ця людина не дозволяє, не терпить настирливості.
 • Козеріг. Замкнений, потайливий, честолюбний, завзятий, терплячий – так можна описати кількома словами цього чоловіка. Заради своєї мети ця людина готова працювати цілодобово безперервно. Він віддає перевагу серйозним відносинам, уникає швидкоплинних зв'язків.
 • Водолій. Волелюбна, незалежна, активна – така ця людина. Він ненавидить нудьгу, завжди готовий зайнятися чимось цікавим. Аркадій-Водолій товариський, легко зближується з людьми. Він завжди готовий допомогти тим, хто цього потребує.
 • Риби. Ця людина належить до категорії ідеалістів. Він має розвинену інтуїцію, яка допомагає йому приймати правильні рішення. Цей чоловік потребує схвалення оточуючих, йому не вистачає впевненості у собі.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua