Повна несумісність: 3 знаки зодіаку, які дратують Козерогів

Представники знаків із нашого списку постійно порушують плани Козерогів. За це й потрапили у немилість.

Повна несумісність: 3 знаки зодіаку, які дратують Козерогів

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Ваги

Зв'язок Козерога та Терезів завжди буде непростим. Представники знаків — креативні та продуктивні особистості, тому вони можуть заслужити пошану один одного лише на якийсь час. Наприклад, заради перспективної співпраці. Але щойно справа завершиться, їх дороги з великою ймовірністю розійдуться. Недоліки можуть виникнути через бажання перетягнути ковдру на себе, адже людям цих знаків важливо показати свої таланти. Незважаючи на цю загальну якість, в іншому земний та повітряний знаки кардинально різні.

Козеріг завжди буде традиційним, структурованим та орієнтованим на збереження контролю. Терези більш легковажні. Таке протистояння у певний момент теж неминуче призводить до конфліктів. І якщо Терези ще можуть прийняти спосіб думок Козерогів, то ті поводяться категорично і не вибачають помилок. Особливо, якщо йдеться про робочі процеси та домовленості.

2 Лев

Повна несумісність: 3 знаки зодіаку, які дратують Козерогів Джерело: freepik.com

Козеріг знаходиться в так званому квінконсі — астрологічному аспекті, що провокує дисгармонію у внутрішньому світі людини. Квінконсом називають розташування двох знаків, між якими ще п'ять. Такі небесні об'єкти мають абсолютно несхожі характеристики, стихії, завдання.

Лев знаходиться за п'ять знак від Козерога, якщо йти по зодіакальному колу за годинниковою стрілкою. Для знака Землі це невдалий аспект, тому взаємини із представниками вогненної стихії складатимуться через один раз. Обидва знаки амбітні і хочуть бути лідерами, але діють по-різному. Консерватор Козеріг намагається завоювати його логікою, вчинками та своєю непогрішною розважливістю. Левам звичніше пустити пилюку в очі, влаштувати шоу і переманити на свій бік. Такий підхід дратує Козерогів і може спричинити жорстоку конкуренцію, навіть якщо волею долі представники знака будуть пов'язані романтичними почуттями.

3 Близнюки

Повна несумісність: 3 знаки зодіаку, які дратують Козерогів Джерело: freepik.com

З Близнюками Козеріг теж знаходиться в квінконсі — якщо йти зодіакальним колом проти годинникової стрілки. Такий мінорний аспект говорить, що між цими знаками майже нічого спільного немає. Для земного Козерога важливим є чіткий план дій і зібраність, він прямо і зосереджено йде до своєї мети, яка, на його думку, принесе йому визнання. Близнюки, у свою чергу, рухливий повітряний знак, керований Меркурієм. Такі люди прагнуть дізнатися все на світі, хочуть жити за своєю миттєвою забаганкою, а конкретний план і розпорядок для них — справжнє борошно. Тому життєвий ритм, цілі та мотиви представників цих знаків зовсім не збігаються, у зв'язку з чим у них часто не ладнають стосунки.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua