Палітра кольоротипу Зима в одязі та макіяжі з теплими та світлими квітами

Палітра кольоротипу Зима в одязі та макіяжі з теплими та світлими квітами

Щоб виграшно підкреслити свою зовнішність, у виборі відтінків одягу та декоративної косметики необхідно орієнтуватися на свій колір. Якщо за кольоротипом ти Зима, зверни увагу на чисті кольори та відтінки. Швидше читай матеріал, щоби в усьому розібратися.

Особливості зовнішності кольоротипу Зима

Палітра кольоротипу Зима в одязі та макіяжі з теплими та світлими квітами

Фото автора Julia Larson: Pexels

Найчастіше визначити свій цветотип самостійно дуже складно, єдиний виняток – це Зима. З ним не залишається жодних сумнівів та питань.

Зима – яскравий і відомий цветотип. Це ті дівчата, про яких зазвичай кажуть «фатальна красуня». Основні характеристики:

 • світла шкіра;
 • темне волосся;
 • яскравий природний відтінок губ;
 • виразні очі.

Головна особливість – наявність вираженого розмаїття. Відтінок шкіри найчастіше холодний, але може бути теплим. Головне, щоб був яскравий контраст між кольором шкіри і волоссям.

У дівчат такого кольоротипу найчастіше від природи дуже яскраві губи, яким не потрібна жодна помада. Очі можуть бути будь-якого відтінку, але завжди чистого та яскравого. Тобто блакитні, смарагдові, карі очі – це завжди Зима. Жодних півтонів, на зразок сіро-зеленого, каре-зеленого.

Ще одна особливість – контраст між білками очей та райдужкою. Білки у Зими не просто білі, а блакитно-білі. Райдужка яскрава, помітна.

Природні відтінки зими завжди темні та насичені. Каштан, шатен, чорний, але обов'язково яскравий та яскравий. Температура не відіграє ролі, відтінок волосся може бути як теплим, так і холодним.

До речі, є виняток. Якщо волосся від природи світле, наприклад, русяве, але є виражений контраст у всьому іншому і відтінок шкіри холодний – це кольоротип Холодна Зима. Тут діє ті ж правила щодо вибору відтінків в одязі та косметиці, як і для класичної Зими.

Загалом, якщо ти залишаєшся яскравою навіть без макіяжу, і спостерігаєш виражений контраст у своїй зовнішності – вітаємо, ти Зима.

Палітра кольоротипу Зима в одязі

Підібрати потрібні відтінки в одязі тобі не важко. Так як зовнішність яскрава і досить безкомпромісна, вибирай такі ж кольори в одязі. Твій вибір – чисті та насичені відтінки.

Палітра кольоротипу Зима в одязі та макіяжі з теплими та світлими квітами

Які кольори носити зимові кольоротипи?

Список відповідних кольорів:

 • білий;
 • срібло;
 • синій;
 • холодний червоний;
 • фіолетовий;
 • чорний;
 • малиновий;
 • смарагдовий;
 • графіт;
 • фіолетовий;
 • фуксія.

А ось м'які пастельні відтінки можуть геть-чисто зіпсувати образ. Зима губиться в достатку м'якого нюду, бежевих, світло-рожевих і жовтих кольорах.

Найпростіший спосіб вибрати свій відтінок – прикласти його до обличчя перед дзеркалом. Якщо риси стали яскравішими, виразнішими, сміливо купуй одяг такого кольору. Якщо ж віддзеркалення в дзеркалі раптом стало виглядати втомленим, зблікло і вицвіло – це не твій колір.

Стиль одягу для квітів

Для Зими важливі не лише кольори та відтінки, а й загальний напрямок стилю. Легковажні мережива, м'які лінії і просторий крій не підійде. Підкреслити яскраву зовнішність допоможе строгий та лаконічний гардероб.

Звертай увагу на крій. Суворі лінії – чудово, згладжений та м'який силует – ну, таке. Безформний супероверсайз – точно ні. Це не означає, що тобі потрібно носити лише ділові костюми та виглядати, як Залізна Леді. Просто звертай увагу на крій, форму та фактуру тканин.

До речі, з тканинами Зима є десь розгулятися. Твою зовнішність вигідно підкреслять важкі та складні тканини. Атлас, оксамит, шовк, щільний трикотаж, шкіра – це створено для тебе.

Сміливо експериментуй із візерунками, головне, щоб вони були контрастними. Класичний горошок, клітина, гусяча лапка, смужка та божевільна геометрія ідеально підходять квіттипу Зима. А ось романтична дрібна квіточка залиш іншим кольоротипам.

Відповідні кольори у макіяжі кольоротипу Зима

У виборі відтінків декоративної косметики керуйся тим же принципом, що й у виборі палітри одягу. Тобі підійдуть чисті прості відтінки. Важливо підібрати декоративні засоби необхідної температури. Скористайся шпаргалкою:

 • Ідеальний тональний крем для Зими має холодний або нейтральний підтон.
 • Якщо хайлайтер – то тільки рожевий чи срібний, жодного золотого.
 • Рум'яна – з рожевим або фіолетовим підтоном. Від персикових відтінків тримайся подалі.
 • З помадою все просто: всі яскраві відтінки ідеально підійдуть.

Макіяж очей підбирай безпосередньо під колір очей. Хоча у Зими настільки яскрава зовнішність, що складні розтушовки та кілька різних відтінків тіней лише спрощують її. Куди краще виглядає класична чорна стрілка у поєднанні із холодно-червоною помадою.

До речі про червону помаду. У Зими губи здебільшого мають трохи синюватий відтінок. Сміливо вибирай будь-які холодні відтінки помади, навіть найяскравіші. Червона помада Зиме підходить ідеально, але вибираючи холодний відтінок декоративного засобу.

Колір волосся для Зими

З фарбуванням теж все досить просто. Тобі підійдуть усі темні насичені відтінки. Виграшно виглядає синьо-чорний колір волосся, шоколад, попелястий шатен та інші холодні кольори.

Якщо дуже хочеш стати блондинкою – будь ласка. Тільки пам'ятай, що Зимі йдуть яскраві контрастні кольори, відповідно, вибирай платиновий блонд. Уникай жовтих, пшеничних відтінків. Рудий колір – не найкращий вибір. А ось яскраво-червоний із синім підтоном тобі цілком підійде.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua