Кольори, що підходять кольоротипу Весна в одязі з палітри відтінків

Кольори, що підходять кольоротипу Весна в одязі з палітри відтінків

Цветотип Весна – одне з найскладніших у визначенні, оскільки часто помилково приймають за Літо і Осінь. Давай розберемося, в чому його особливості та які кольори в одязі та макіяжі пасують Весні.

Особливості зовнішності кольоротипу

Кольори, що підходять кольоротипу Весна в одязі з палітри відтінків

Фото SHAYAN rti on Unsplash

Весна – це завжди тепла зовнішність. Шкіра тонка і ніжна, що ніби світиться зсередини. Температура шкіри найчастіше тепла. Колір зазвичай світлий і дуже світлий. Для Весни характерні ластовиння.

Волосся завжди теплого відтінку. Саме з цієї особливості легко відрізнити Весну від Літа. Волосся може бути будь-якого світлого кольору, від русявого до натурального блонду, але завжди присутній золотистий відтінок. Саме золото, а не мідь, як у Осені.

Очі дівчат з весняним цветотипом тільки світлі: сірі, блакитні, зелені.

Яскравого контрасту між білком і райдужкою немає, тому, незважаючи на відтінок, очі не яскраві.

Губи у Весни завжди мають теплий відтінок. Вони можуть бути яскравими або блідими, але завжди теплі.

Розрізняють чотири типи Весни:

 • Натуральна Весна: зовнішність неконтрастна, тепла, приглушена. Немає помітного розмаїття.
 • Контрастна Весна: є контраст між волоссям і шкірою. Найчастіше волосся має теплий відтінок, а шкіра – холодний рожевий відтінок. Очі яскраві, найчастіше блакитні.
 • Світла Весна: зовнішність тепла, блякла. Волосся, вії та брови світлі, з теплим відтінком.
 • Яскрава Весна: один із показників контрастує з іншими. Наприклад, тепла шкіра і волосся, і дуже яскраві виразні очі.

До речі, навесні часто можна визначити навіть за структурою волосся. Для цього кольоротипу характерні тонкі, пористі, пушке волосся, часто кучеряве або хвилясте.

Ще одна особливість – яскравий рум'янець від природи. Як правило, дівчата такого кольоротипу легко червоніють і часто не потребують рум'ян.

Кольори, що підходять кольоротипу Весна в одязі

Весні підходять життєрадісні відтінки. Зверніть увагу саме на теплі кольори, тому що вони краще підкреслять твою зовнішність. Холодні вибирай у тому випадку, якщо шкіра має рожевий підтон.

На які кольори звернути увагу:

 • беж;
 • молочний;

Кольори, що підходять кольоротипу Весна в одязі з палітри відтінків

Макіяж для квітів

 • жовтий;
 • зелений;
 • рожевий;
 • помаранчевий;
 • фіолетовий;
 • синій;
 • оливковий.

Якщо вибираєш бежевий, то це буде теплий беж. Якщо у тебе персикова шкіра, але ти любиш рожевий, віддай перевагу теплому рожевому, а не холодному.

Білий Весні носити можна, але є шанс, що зовнішність виглядатиме блідою. Врятувати ситуацію допоможе макіяж та яскраві аксесуари. Краще віддай перевагу молочному або ванільному кольору – вони якраз у твоїй колірній гамі.

Незважаючи на те, що чорний колір є базовим, навесні він часто не підходить. Правда, якщо вибрати одяг так, щоб біля обличчя був присутній теплий світлий або яскравий відтінок, наприклад, комір, то й чорний можна носити.

До речі, зверни увагу на всю блакитну гаму. Незважаючи на те, що це холодний колір, він вигідно відтіняє твоє світле волосся і надає очам глибини. Підійдуть всі відтінки синього, бірюзового, колір морської хвилі, волошка.

Жовто-жовтогарячі відтінки просто створені для кольоротипу Весна. Жовтий, гірчичний, пісочний, коричневий, помаранчевий, золотий – це все твої кольори. Експериментуй з ними, поєднуй, знаходи виграшні комбінації. Обов'язково спробуй поєднувати з ними одяг теплого відтінку бежевого кольору.

Відповідні кольори в макіяж для кольоротипу Весна

Так як у Весни від природи досить спокійна зовнішність, позбавлена розмаїття, макіяж – цінний інструмент, який допоможе виділити переваги. Головне правило – не обтяжувати особу, тому освою саме легкий варіант денного макіяжу.

Тримайте кілька рекомендацій:

 • Тональна основа Весні який завжди потрібна, оскільки може перевантажити образ. Обмежитись консилером, якщо потрібно приховати недоліки. Якщо без тонального крему нікуди, підбери легкий флюїд з невагомою текстурою, який лише злегка вирівняє тон обличчя. При цьому відтінок тонального крему має бути теплим або нейтральним. Тобі підійдуть такі відтінки, як слонова кістка, персик, теплий бежевий.
 • Пудра замінить шар тонального крему, якщо потрібно лише трохи привести шкіру до ладу. Однак віддай перевагу мінеральним засобом зі світловідбиваючими частинками, з якими твоя шкіра начебто сяятиме зсередини. Це дуже освіжає образ.
 • Рум'яна не потрібні, тому що у Весни та без них яскравий рум'янець. Якщо без цього продукту ніяк, вибирай теплі, але світлі кольори. Ідеальний вибір – класичні персикові рум'яни.
 • Тіні вибирай під колір очей. Зверніть увагу на м'які природні кольори – всі відтінки коричневого, персикового, сірого та оливкового. Чорні тіні зроблять образ надто вульгарним, якщо смоки айс – коричневі, а не чорні.
 • Чорні підводка та туш Весні не дуже підходять. Набагато виграшніше виглядають стрілки коричневого кольору і така сама туш.
 • На губах виграшно виглядають світлі помади теплих відтінків. Тут сміливо вибирай легкі текстури, перламутр, шиммерний блиск для губ – вони додадуть образу легкості та романтичності. А ось матові яскраві помади обтяжать твій макіяж.

У Весни від природи дуже гарний теплий відтінок волосся. Якщо хочеш змін, поекспериментуй із меліруванням. Радикальна зміна кольору волосся може негативно позначитися на загальному образі. Можна освітлити або затемнити волосся на 1-3 тони, але не більше. Зберігай свою рідну теплу гаму, попелясті відтінки волосся нададуть «весняному» обличчю стомлений і виснажений вигляд.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua