Переваги клінік сімейної медицини

Відповідно до медичної реформи, започаткованої у 2009 році, провідними в Україні стали принципи сімейної медицини – галузі надання первинної лікарської допомоги. Вона покликана допомогти в лікуванні найпоширеніших захворювань. У складних випадках пацієнт отримує спеціалізовану (вторинну) чи високоспеціалізовану (третинну) допомогу. Первинні медичні послуги, що виконуються лікарем загальної практики (тобто сімейним доктором), передбачають надання їх кожному членові родини, а також проведення профілактичних заходів із метою недопущення подальшого розвитку виявленого захворювання.

Десять причин обрати клініку сімейної медицини

Кожен із нас прагне знайти саме того лікаря, якому він зможе довірити здоров’я власне та своїх дітей.

Переваги клінік сімейної медицини

Клініки сімейної медицини в цьому сенсі мають безліч переваг у порівнянні зі звичайними поліклініками. Головними з них є:

 1. Турбота про пацієнтів: діагностика та лікування в одному місці, дбайливі та доброзичливі адміністратори, конфіденційність лікарської інформації.
 2. Зручність відвідування клініки: прийом пацієнтів ведеться щодня, передбачено виклик доктора додому.
 3. Професіоналізм сімейних лікарів і спеціалістів вузького профілю, які працюють в одній клініці, а також усього медичного персоналу.
 4. Широкий профіль лікування: наявність відділень для дорослих та дітей, оснащених сучасним обладнанням для діагностики та лабораторних аналізів.
 5. Упевненість у позитивному результаті лікування: широкий профіль клініки дозволяє комплексно вирішувати проблеми зі здоров’ям усієї родини, точність діагностики гарантується постачальниками медичного обладнання.
 6. Відсутність черг, доброзичливість персоналу та затишок.
 7. Увага та медичний захист: кожен член сім’ї зможе отримати кваліфіковану консультацію у будь-який зручний час.
 8. Персональний сервіс: сімейний доктор знає анамнез та історію хвороби кожного члена родини, що дозволяє йому підбирати найефективніші лікарські засоби з урахуванням спадкових факторів.
 9. Економія часу й коштів: якщо це необхідно, можна проконсультуватися у кількох фахівців вузького профілю в одному центрі.

Відбувається постійний контроль здоров’я всієї сім’ї, що дозволяє проводити регулярні профілактичні огляди та планові щеплення. Індивідуальний підхід, кваліфікований персонал, прийнятний ціновий діапазон, сучасне оснащення сімейних клінік зробили їх популярними на ринку медичних послуг.

Які функції виконує сімейний доктор

Для лікаря загальної практики медичний супровід сімей, які довірили йому своє здоров’я, вимагає постійного вдосконалення практичних навичок, знань у кожній галузі медицини, відповідальності за рішення, що приймаються. Він є для кожного пацієнта водночас терапевтом, пульмонологом, кардіологом, інфекціоністом, гастроентерологом. Цей фахівець знає, як кожен із членів сім’ї, закріпленої за ним, переносить те чи інше захворювання, про наявність алергічної реакції на певний лікарський препарат, про існування обтяженого спадкового анамнезу захворювання, а також схильність пацієнта до шкідливих звичок. Він здійснює координацію з іншими фахівцями щодо медичних питань, спрямовує членів сім’ї на проведення профілактичних щеплень, лабораторних та інструментальних досліджень, проводить огляд, на підставі якого видає відповідну медичну документацію.

Переваги клінік сімейної медицини

Основними завданнями сімейного лікаря є профілактика, діагностика та лікування найпоширеніших захворювань, надання екстреної та невідкладної допомоги, виконання медичних маніпуляцій. Він безпосередньо підпорядковується завідувачеві відділення.

Сімейна медицина в медичному центрі Universum Clinic

Успішна робота клініки сімейної медицини в Києві базується на таких основних критеріях, як-от:

 • висока кваліфікація лікарів, які володіють сучасними технологіями та методами діагностики захворювань;
 • ефективні протоколи лікування, адаптовані під індивідуальні особливості пацієнта;
 • сучасна діагностична апаратура;
 • доступні ціни на послуги при високій якості медичної допомоги, що надається.

Ця багатопрофільна медустанова для всієї родини постійно розширює спектр своїх послуг. Бажаєте відчути себе пацієнтом клініки європейського рівня медичного обслуговування? Тоді звертайтеся до «Універсум Клінік»!

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua