Що означає число 11 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 11 у нумерології: позитивне та негативне значення

11 – найскладніше число в нумерології, що відображає всю різноманітність протилежних властивостей. Комбінація двох одиниць є надзвичайний мікрокосм і несе в собі сакральну силу, відповідаючи за надприродну підсвідомість. При додаванні дві одиниці закликають до дій та сприяють посиленню енергетичного, грошового та сексуального потоків.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Число 11 у нумерології

Увага! 11 в нумерології вважається керуючим числом і містить у собі набагато більший потенціал, ніж прості числа. Воно несе подвоєну енергію одиниці і при цьому таїть у собі прихований сенс двійки.

Значення числа 11

Число 11 є Духовним Посланцем і працює на рівні високих духовних вібрацій. На нього покладено важливу місію, реалізуючи яку, вона має принести користь людству. Люди, у нумерологічних картах яких зустрічається 11, повинні використовувати своє натхнення та розвиватися у духовній сфері, тим самим підвищуючи духовну свідомість усього людства.

Позитивне
розвинена інтуїція;
кмітливість;
нескінченний інтерес;
наявність творчих здібностей;
гуманність;
наснага;
прагнення пошуку істини;
здатність розуміти ситуацію та приймати вірні рішення;
миротворчість;
безстрашність.
Негативне
емоційна надчутливість;
любов до підвищеної уваги;
непрактичність;
зарозумілість;
деградація;
насильство;
схильність до песимізму;
неприйняття чужої думки;
дріб'язковість;
фанатизм.

Число 11 в ангельській нумерології

11 служить знаком схвалення та вдалого завершення усіляких планів та починань, а також попереджає про можливі труднощі або загострення будь-якої патологічної залежності. Всесвіт нагадує про наявність у людині інтуїції та неймовірної внутрішньої сили, здатних допомогти подолати всі перепони.

Число 11 як підказка від ангела

Ангели всіма способами допомагають у реалізації вашого потенціалу і закликають позбавитися прихильності до матеріального. Вони повідомляють, що настав сприятливий момент для повного прийняття своїх внутрішніх знань і втілення у життя значних планів. Не варто забувати про відповідальність, покладену на вас, за використання свого становища для допомоги оточуючим.

Ангел-охоронець числа 11

Число 11 знаходиться під заступництвом ангела Легахії, який відповідає за удачу та безтурботність. Він допомагає освоєнню медитативних практик, приведенню думок у порядок та набуттю життєвого балансу. Також сприяє вірності, щирості, відвертості та наділяє силою для подолання життєвої несправедливості.

Число 11 у ведичній нумерології

Усі цифри від 1 до 9 ведична нумерологія пов'язує з вібраціями планет. При приведенні до одиничного значення 11 стає цифрою 2 (1+1=2) і опиняється під владою Місяця, що наділяє людей такими якостями як: пасивність, нерішучість, рухливість емоцій, безпорадність.

Число 11 в авестійській нумерології

Відповідно до вчення древніх іранців, числу 11 відповідає найвища планета Вулкан, яка впливає здатність людини керувати оточуючими.

Число 11 у халдейській нумерології

На відміну від інших шкіл, халдейська нумерологія зберігає зв'язок із давніми алфавітами. У системі кожна буква відповідає певному числу від 1 до 8, а число 9 є священним і у окремому порядку. Підставою для цього вчення є ім'я людини. Число 11 тут наводиться до цифри 2 та символізує енергетичну оболонку людини.

Число 11 у китайській нумерології

Довідка. У китайців число 11 уособлює життя, що минає, духовну і фізичну смерть, руйнування і говорить про вік, нагадуючи, що людина повертається туди, звідки починала. Воно означає неминучу загрозу, з якої потрібно буде винести урок.

Також 11 є числом головного єднання неба (6) та землі (5) та сприяє встановленню досконалого Шляху (Дао) Неба та Землі.

Число 11 у каббалістичній нумерології

У вченні Каббали 11 символізує Древо Життя і відрізняється двоїстістю характеру. 11 – це Число посвячення і обряди, попередження про перебування в прикордонному стані, вказівку на нечисті світи Кліпот та приховану сфіру знання Даат, що відкриває таємниці світобудови.

Число 11 у Таро

У картах Таро числу 12 відповідає Старший Аркан Сила, що є символом пристрасті, нестримного бажання, життєвої сили, гордості та життєствердного початку. У розкладах він несе позитивне значення, оскільки містить у собі незліченну кількість енергії, і закликає до рішучого протистояння всіх мінливостей долі.

Число 11 та міфологія

Єгипетська

У стародавніх єгиптян 11 уособлювало богиню ночі Нут, яка відправляла душі померлих на небеса, опікувалася всім закоханим і давала їм час на таємні зустрічі. Також Нут захищала чаклунів та магів, які проводили обряди під її покровом.

Вавилонська

У шумеро-вавилонській міфології богиня Тіамат правила солоними водами і веліла хаосом, в чому їй успішно допомагали 11 демонів, що оточували її.

Слов'янська

Слов'яни не шанували 11, вважаючи його проміжним числом та провалом у прірву. З ним пов'язували різні катастрофи, війни та руйнування. Для них це було число Темряви та Чорнобога. Ні у зображеннях, ні у казках, ні у слов'янських міфах не зустрічається.

Африканська

З давніх-давен для африканських чаклунів число 11 являло собою символ родючості, благодаті та достатку.

Римська

Римляни поважали число 11, співвідносячи його з богинею підземного світу Прозерпіною, яка сприяла всім темним сутностям і уособлювала вільнодумство. Вважалося, що допомагає в містичних вченнях і обрядах і є дороговказом для безстрашних авантюристів.

Число 11 у вченні Піфагора

Відповідно до нумерології Піфагора, 11 було щасливим числом і свідчило про духовність, ідеалістичність, вчительство, містицизм і означало прагнення ідеалу і єднання з Божественним. Піфагорійці вірили, що 11 здатне відкрити таємні знання та наділити вмінням керувати людьми.

Число 11 в астрології

Одинадцятий будинок в астрології називається «Будинком друзів» і пов'язаний із однодумцями, колективом, надіями, загальними цілями, амбіціями та творчим виразом груп. До нього входять різні асоціації, партії, клуби, спілки і навіть секти.

Число 11 та характер людини

Важливо! Люди, у чиїй дати народження є число 11, є винятковими особами, які виявляють з раннього дитинства лідерські задатки. Нерідко вони вписують своє ім'я у історію.

Але буває, що деякі відмовляються від благ свого числа, не користуються його енергетикою і швидко деградують. У цьому випадку допоможе набуття контролю над своєю енергією та пошук золотої середини.

Позитивні риси
волелюбність;
наявність талантів;
лідерські якості;
доброта;
здатність бачити знаки долі;
незалежність від чужої думки;
енергійність;
харизматичність;
комунікабельність;
приховані паранормальні здібності.
Негативні риси
цинізм;
егоїстичність;
уразливість;
відсутність терпіння;
невміння розставляти пріоритети;
важлива амбітність;
підвищене честолюбство;
анархічність;
агресія;
постійне балансування на межі розвитку та саморуйнування.

Число 11 та професія

Що знаходяться під впливом числа 11, мають неординарні здібності, чим привертають до себе оточуючих. Вони чудові співрозмовники та командні особи. Довіряючись інтуїції, здатні досягати значних кар'єрних висот. Найчастіше стають керівниками, політиками, дипломатами, викладачами, бізнесменами, артистами та психологами. Успішно реалізують себе як парфумери, ресторатори та кухарі.

Число 11 та відносини

11 сприяє гармонійному вибудову відносин, певної частки непередбачуваності і залучення в життя потрібних людей. Під керівництвом цього числа людині рідко вдається впоратися зі своїм потягом, тому йому необхідний розуміє партнер, здатний приділяти йому належну увагу, турботу та контролювати ситуацію.

Для чоловіків

Завдяки своїй харизмі, чоловіки легко домагаються бажаного. Вони не терплять жодного тиску, відчайдушно потребують перемог, прагнуть бути головними у всьому і керувати не лише своїми домочадцями, а й друзями. Якщо їх відмовляються сприймати як лідера, розгоряються серйозні конфлікти.

Для жінок

З жінками важливо виявляти тактовність та щирість. Якщо стосунки сходять нанівець, слід якомога делікатніше повідомляти їх про розлучення. Без підтримки близьких вони схильні впасти в депресію та опуститися. Однак, опинившись на дні, здатні від нього відштовхнутися та змінити своє життя.

Число 11 та духовна сфера

Увага! 11 повідомляє про наявність величезного потенціалу та розвиненої інтуїції, здатності до розгадування таємниць та занурення у потойбічний світ.

Однак для розкриття потенціалу слід працювати над розвитком наявних здібностей. Наявність нестандартного мислення сприяє ухваленню неординарних рішень.

Магічна

Під управлінням фіктивної планети Прозерпіни, число 11 має дуже містичну ауру. Це може принести як благословення, так і прокляття. 11 символізує надмірність у всіх її проявах і дає як доленосне просвітлення, так і безумство думок.

Релігійна

Християнство

У Біблії число 11 було символом безладу, роз'єднаності та неорганізованості. Християни ставилися до нього з побоюванням і, розуміючи його як гріховність та волелюбність, довгий час його забороняли.

Індуїзм

Індуси вважають 11 абсолютно позитивним та динамічним числом. У їхній релігії існує 11 апсарів і 11 форм Рудри.

Фен Шуй

Відповідно до фен-шуй, 11 є символом успіху і зводиться до цифри 2, яка вважається дуже легкою та сприяє подвоєнню властивостей сусідніх цифр.

Число 11 татуювання

Цифрові татуювання можуть сильно впливати на людину. Енергія числа 11 сприяє розвитку здібностей та підкоренню нових вершин. 11 є символом жіночого початку та двоїстості при зведенні до одиничного значення.

Поява числа 11

Слід проаналізувати свої думки і зрозуміти, що саме «проскочило» в голові в момент появи числа 11. У будь-якому випадку, варто позбавитися негативу і налаштуватися лише на приємні емоції та події.

Випадково

Можливі як заплановані, так і спонтанні важливі зустрічі та дзвінки, які здатні внести в життя значні зміни.

Постійно

Настав час тверезо оцінити свої плани та зважити свої вчинки. Тільки це допоможе слідувати у правильному напрямку і не піддаватися спокусам.

Уві сні

Важливо! 11 може бути як попередженням про потенційну небезпеку або надзвичайне бунтарство, так і повідомленням про взаємні почуття. Сакральні властивості числа, сприяють здійсненню задуманого та реалізації планів.

Яке значення має число 11, якщо це

Число дати народження

Народжені 11 числа, сміливі та сильні особи, готові до ризику та здатні бачити будь-які дрібниці та використати їх на своє благо. Вони народжуються щоб стати героями та удачливими авантюристами. Однак слід пам'ятати, що енергія 11 не завжди є поруч. Іноді треба брати на себе відповідальність. Навчившись справлятися з впливом 11, можна буде зрозуміти, коли ризик буде виправданий.

Для чоловіка

У чоловіків, народжених 11 числа, гостро розвинене почуття прекрасного. Завдяки неординарному складу розуму, вони стають чудовими винахідниками та письменниками. А ініціативність та вміння аналізувати допомагають їм досягати висот у різних сферах.

Для жінки

Жінки, що з'явилися на світ 11 числа, мають потужну магічну енергетику, яку слід тримати під контролем. Вони інтелектуальні, сміливі, талановиті, бачать людей наскрізь і добре знають собі ціну. До вибору супутника життя вони підходять дуже відповідально і йдуть під вінець з тим, хто не зрадить їх у будь-якій ситуації.

Число букв імені

Люди, чиє число імені 11, є гучними балагурами, які за мить можуть замкнутися у собі. Вони непередбачувані і часто вплутуються в те, що їм не під силу. Будучи психологами та філософами від природи, вони здатні впоратися зі своїми проблемами, доклавши до цього безліч зусиль. Амбіції не дозволяють їм залишатися на других місцях, а нерішучість – ухвалити важливі рішення. Проте, починаючи діяти, вони у всьому досягають успіху.

Число на годиннику 11:11

Увага! Час 11:11 закликає не відступати від наміченого шляху та діяти саме так, як планувалося спочатку.

Всесвіт все влаштовує найкращим чином, тому не варто побоюватися нашкодити запланованому. Можливі неймовірні збіги та чудові прояви випадковостей.

Докладніше: Що означає 11:11 на годиннику?

Номер квартири/будинку

Квартира або будинок під номером 11 – ідеальне житло для молодят. Воно підходить тим, у чиїй сім'ї панує любов, і хто якнайбільше часу хоче проводити разом. У цьому будинку хочеться займатися спортом та магією, у ньому немає місця фальші та брехні. 11 нагадує, що на всі події, що відбуваються, впливає душевний стан, і що все здатне налагодитися – варто тільки цього захотіти.

Сумісність людей із числом 11

Не рекомендується пов'язувати своє життя з тими, чия кількість народження дорівнює п'яти. При цьому довгострокове партнерство можливе з власниками чисел дня народження, які рівні або дають у сумі 1, 2, 8 та 11.

Міцна дружба складеться з носіями 1 та 3, недоброзичливі стосунки будуть з 4 та 5.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua