Що означає число 17 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 17 у нумерології: позитивне та негативне значення

Число 17 має незбалансовану енергію і не підпорядковується нічиїй волі. Воно стрімко вривається в життя, якщо назріла необхідність серйозних змін і потрібне втручання Вищих сил, а також стрімко зникає.

Увага! 17 забезпечує грандіозний успіх тим, для кого духовне стоїть понад усе і вибиває з колії тих, хто слідує невірним шляхом і думає лише про матеріальне.

В цілому, 17 є добрим і щасливим знаком, але тільки для тих, хто вірить. Нерідко 17 вказує на езотеричні здібності.

Число 17 у нумерології

Одиниця уособлює силу і некеровану хаотичну енергію і, не маючи власної волі, пропускає через себе значення сусіднього числа, посилюючи його могутність. Сімка є проявом божественного втручання, яке збільшує одиниця, що стоїть поруч.

З погляду нумерології число 17 сприймається як «посилена сімка». І якщо втручання ззовні, обіцяне цифрою 7 ще можна якось переналаштувати і перенаправити, то волю 17 змінити неможливо. При цьому досить жорстоко і з'являється саме тоді, коли людина беззахисна і не чекає жодних ударів долі. Але не варто забувати, що 17 вривається в життя тих, хто неправильно поводиться по відношенню до своєї особистості або до оточуючих.

Значення числа 17

Число 17 спрямовує всю свою енергію та дії на благо. Але не на благо людського тіла, а на благо душі. А справжні духовні блага даються через біль та випробування, чого більшість із нас панічно боїться і тому наділяє негативним посилом. Хоча реальну небезпеку «посилена сімка» представляє лише для тих, хто зациклений на достатку, низьких потребах та ігнорує заклики душі.

Позитивне
сильна енергетика;
цілеспрямованість;
розвинене ділове чуття;
здатність керувати подіями;
неупередженість;
комунікабельність;
високий інтелект;
прагнення пізнання;
сміливість;
надійність;
чесність.
Негативне
зарозумілість;
самовпевненість;
прагнення придушення оточуючих;
марнославство;
гнів;
грубість;
прагнення влади;
впертість.

Число 17 в ангельській нумерології

Важливо! 17 – це вірний знак того, що людина рухається у правильному напрямку, здатному привести її до успіху. Відкриваються нові горизонти, і бажання гармонійно поєднуються із внутрішньою мудрістю.

Однак на голе везіння покладатися не варто: удача стане нагородою за численні старання та працю. Необхідно позбутися замкнутості, недовірливості та зайвої підозрілості, приділити своїм близьким якомога більше уваги і прагнути зберегти з ними теплі стосунки.

Число 17 як підказка від Ангела

Ангели повідомляють, що настав час зайнятися духовним розвитком і піти в себе, щоб зрозуміти, хто вас дійсно потребує. Вони попереджають про неминучі зміни, характер яких залежатиме лише від вас. Не варто розслаблятися: всі зусилля будуть гідно оцінені. Насправді все бажане набагато ближче, ніж здається.

Число 17 та характер людини

Характер людей, які мають у дати народження число 17, є досить складним. Вони можуть починати суперечку на порожньому місці і з гарячою наговорити таке, про що незабаром шкодуватимуть. При цьому вони не схильні вибачатися і намагатися виправляти ситуацію. Їхня реакція найчастіше непередбачувана, тому зайвий раз із ними намагаються не зв'язуватися. У суспільстві до них ставляться з підозрою і рідко просять про допомогу.

Такі особи точно знають, чого хочуть від життя. Вони впевнено дивляться в майбутнє, за всяку ціну досягають поставлених цілей і досягають успіху. Перед прийняттям серйозного рішення вони неодноразово аналізують передбачуваний результат.

Позитивні риси
незалежність;
успішність;
компетентність;
відвага;
чарівність;
розсудливість;
щирість;
вірність;
загострене почуття справедливості.
Негативні риси
амбітність;
запальність;
нетерпимість до правил;
схильність до конфліктів;
мінливість характеру;
егоїзм;
зухвалість;
безсердечність;
педантичність.

Число 17 та таланти

Число 17 є уособленням нескінченних можливостей управління бізнесом. Завдяки безстрашності та заповзятливості, люди, які перебувають під його впливом, повністю розкривають себе та свій потенціал у комерційній сфері. Труднощі вони сприймають не як перешкоди, бо як стимул для подальшого розвитку. Їм вдається керувати собою та вести співробітників до поставлених цілей. Вони є талановитими координаторами та управлінцями і мають широкі перспективи для самореалізації в будь-яких сферах.

Число 17 та професія

У професійному середовищі носіям числа 17 характерне прояв управлінських аспектів. Завдяки власним зусиллям, вони піднімаються кар'єрними сходами і, досягнувши мети, використовують усі відкриті можливості для самореалізації. Їм дуже комфортно у фінансовій та виробничій сферах. Відштовхуючись від своїх здібностей та уникаючи спокус, вони виходять на гідний рівень прибутку.

Найчастіше їх сферами діяльності є:

 • політика;
 • менеджмент;
 • бізнес;
 • наука;
 • психіатрія;
 • викладання;
 • акторство.

Число 17 та фінанси

Увага! У фінансовій сфері 17 попереджає про можливі нечесні угоди та надмірне захоплення матеріальним. Досягти фінансового благополуччя можна буде лише занурившись у духовне.

Число 17, наведене нумерологічним додаванням до простого числа 8 (1+7=8), з одного боку є символом великого багатства, з іншого – значних втрат. Посилання вісімки полягає в тому, що для того, щоб заробити гроші, їх потрібно витрачати. Причому багато хто, хто перебуває під впливом цієї цифри, саме так і живе. Найчастіше вони захоплюються порожніми витратами, щоб підтримувати свій соціальний статус.

Число 17 та відносини

Народжені 17 числа вибудовують зі своєю половинкою цілком гармонійні стосунки, незважаючи на присутні у них конфлікти. Вони люблять, але не показують своїх почуттів або дуже рідко про них говорять. За життям це ревниві однолюби. Якщо ж чомусь наважуються на зраду, то потім довго звинувачують і мучать себе. Ті, кого зрадили хоч один раз, найчастіше залишаються самотні, іноді розважаючи себе нетривалими інтрижками.

Дружбу такі люди намагаються вибудовувати лише з обраними, справжніми та перевіреними часом. Їм не потрібно багато випробувань і багато годин спілкування, щоб зрозуміти, хто перед ними знаходиться, і чи можна відкриватися. У них завжди є пара надійних друзів, за яких вони підуть і у вогонь, і у воду.

Міцний любовний союз можливий із народженими 1, 3, 5 та 6 числа.

Дружба – з 8 числа, що з'явилися на світ.

Взаємодії з 4, 8 і 9, що народилися, рекомендується уникати.

Число 17 та духовна сфера

Сакральним значенням 17 є нескінченність та вищий закон, уникнути якого не вдається. Будучи уособленням магії Сатурна, 17 допомагає старості і часу. Воно є втіленням сенсу обмежень і гармонію із законом. Це особлива сила, яка стримує рух, встановлює рамки та сприяє впорядковуванню хаосу.

Нумерологічні вібрації числа 17 підштовхують до прагнення знайти істину і набути сенсу життя. Під його впливом люди читають філософську та релігійну літературу та практикують нетрадиційні методи лікування. Вони подорожують з метою пізнання культури інших народів і поринають у медитацію для пізнання власного «Я». Нерідко вони не усвідомлюють силу свого духовного потенціалу.

Магічна

Важливо! Число 17 наділяє здатністю безпомилкового вибору.

Які б проблеми не вставали на шляху, людина без вагань ухвалить вірне рішення, яке абсолютно відповідає його життєвому кредо. Його ніколи не мучать сумніви і мучитимуть докори совісті. Він завжди знатиме, що вчинив абсолютно правильно.

Релігійна

У Каббалі 17 відповідає восьма сефіра Хід, що є уособленням єдності засобів і сил. 17, своєю чергою, означає порочність. Вважається, що людина, яка має 17 у своєму життєвому коді, через свою порочність і злобу здатна притягнути невдачі та горе.

В ісламі під час п'ятиразових обов'язкових молитов мусульманин робить 17 щоденних уклін.

Перша мечеть, збудована Нуем на горі Джуді, мала 17 дверей.

У християнстві 17 свічок Гробу Господнього входило до реліквій, доставлених на Русь з Єрусалиму.

Число 17 та знаки долі

Правильно тлумачений знак долі допомагає безболісно подолати уготовані випробування.

 • Не висувайте претензії Богу за нещастя, що випали на вашу частку – вони вам дано під силу;
 • Не забувайте дякувати вищим силам за дрібні радощі і велику удачу;
 • Довіряйте своїй інтуїції та користуйтеся екстрасенсорними здібностями – ви ними наділені недарма;
 • Покладайтеся на сили, які допомагають у прийнятті рішення та поводженні перешкод;
 • Служіть іншим і не гидуйте благодійністю;
 • Не входьте у спокусу і не висловлюйте своєму опоненту все, що думаєте – зайва прямолінійність надто дорого вам коштуватиме.

Число 17 та забобони

Італійці належать до 17 з великим упередженням. Це забобони прийшло до них з римської писемності. Справа в тому, що 17 при написанні римськими цифрами виглядає як XVII, а за певної перестановки символів перетворюється на VIXI, що перекладається з латини як «я жив». Зрозуміло, таке дієслово минулого часу звучить не особливо оптимістично. І навіть п'ятниця 17-а у них страшніша за п'ятницю 13-го.

Поява числа 17

Число 17, яке звернуло на себе увагу, є підтвердженням вірності вибору. Проте тим, хто переслідує гроші, варто задуматися і приділити час духовності.

Випадково

Увага! Настав час застосувати свої зухвалі ідеї на практиці, ретельно зваживши всі свої рішення – дуже велика ймовірність помилки.

Зовсім незнайома людина зможе надати відчутну допомогу. Намагайтеся більше часу проводити вдома – тоді всі серйозні проблеми будуть менш страшними.

Постійно

Всесвіт вимагає від вас дій. Проаналізуйте своє життя і постарайтеся зрозуміти, чи все в ньому так, як ви хочете. Не йдіть на поводу у негайних бажань. Витрачайте свій час лише на те, що становить справжню цінність.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua