Кварцова лампа при прищах: лікувальну дію

Позбавити шкіру від проблемних вугрів і прищів допоможе кварцова лампа при правильному підході до процедури. Вона посилює імунну систему, очищає пори і має бактерицидну властивість. Позитивний ефект здійснюється завдяки ультрафіолетових променів, які проходять через кварц і потрапляють в самі глибокі шари епідермісу. Щоб не нашкодити шкірі і всьому організму, слід проводити процедуру схвалення доктора, за правильною схемою і враховувати обмеження на використання.

Кварцевая лампа при прыщах: лечебное действие

Кварцова лампа: лікувальна дія

Кварцування допомагає:

  • поліпшити глибокі шари епідермісу обличчя;
  • позбутися від мікробів і бактерій, які стають причиною захворювань шкіри;
  • нормалізувати обмінні процеси в клітинах шкірного покриву;
  • очистити пори і розкрити їх;
  • підвищити захисні функції організму.

УФ-промені, які проходять через кварцове скло, допомагають запобігти і позбутися від дерматологічних хвороб, якщо проходити всі етапи згідно інструкції.

Систематичне застосування кварцування усуває юнацькі прищі і вугри, знімає почервоніння та висипи. При регулярному використанні якісної лампи шкіра омолоджується, стає більш підтягнутою і менш сприйнятливою до різних бактерій і збудників дерматологічних хвороб. Ультрафіолетова лампа може стати хорошим доповненням в косметологічній практиці і замінити таблетки від вугрів при з’явився недугу.

Як лікують прищі за допомогою кварцу?

Спочатку потрібно отримати схвалення лікаря для проходження кварцування та індивідуальні рекомендації по схемі лікування. На очі одягаються спеціальні захисні окуляри, які запобігають опік сітківки і рогової оболонки ока. Шкіра з акне, на яку буде впливати кварц, змащується захисним кремом. Дальність апарату для ультрафіолетового опромінення повинна бути не менше ніж 50 см, інші частини шкіри не залишаються відкритими. Вони закриваються бавовняною тканиною.

Кварцова лампа прогрівається кілька хвилин і тільки потім можна їй впливати на епідерміс. Тривалість першого сеансу становить півхвилини, надалі збільшується на кожні 60 секунд при наступних процедурах. Максимальна кількість — 5 процедур, після яких обов’язково робиться тривалий перерву. Серед протипоказань для кварцування виділяють туберкульоз в гострій формі, вірусний гепатит і ракові пухлини. Не можна проходити процедуру ультрафіолетового випромінювання людям з недугами крові і захворюваннями серцево-судинної системи.

 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: