Що означає число 15 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 15 у нумерології: позитивне та негативне значення

Число 15 вважається одним із найщасливіших і поєднує в собі дві цифри з дуже потужною енергетикою, що дає фантастичний ефект. Після нумерологічного згортання (1+5=6) під впливом шістки властивості 15 змінюються. До них додається сердечність, душевна теплота, прямолінійність та чесність. Поряд із цим, у характері людини домінують найяскравіші риси одиниці та п'ятірки.

Число 15 у нумерології

Активна і сильна одиниця підштовхує до дій, причому не має значення, хорошими вони будуть або поганими. Сила її хаотична та не спрямована. Вона позитивно впливає на інтуїцію, допомагає приймати правильні рішення і робить людей професіоналами у своїй сфері діяльності.

П'ятірка – знак подорожей, який дозволяє засиджуватися одному місці і постійно кличе в дорогу. Вона є потужним магнітом для грошей та фінансової удачі і незамінна для бізнесменів, які часто вирушають у ділові поїздки.

Увага! Відповідно до нумерології, 15 призначається для ділових людей, які мають залізну хватку і комерційну жилку, націлених на успіх і багатство.

За допомогою енергії одиниці вдасться подолати всі перешкоди, а з силою п'ятірки – розвинути інтуїцію та навичку своєчасного укладання вигідних контрактів та договорів. Людину, яка здатна адаптуватися до обставин і користується магією числа 15, навряд чи щось зможе зупинити.

Значення числа 15

Число 15 чудово комбінує ділові та романтичні характеристики. Воно є уособленням достатку, везіння у справах, щастя, грошового доходу та благополуччя. Афоризм «Будинок – повна чаша» під його заступництвом втілюється у реальність. 15 наділяє людину добродушністю, любов'ю до ілюзій та бажанням прикрашати навколишній світ. Через це він часто буває обдурений і використаний.

Позитивне
безкорисливість;
благодійність;
емпатія;
альтруїзм;
потужна енергетика;
амбітність;
лідерські якості;
гострий аналітичний розум;
рішучість;
доброта.
Негативне
схильність до ідеалізації;
довірливість;
надмірна відкритість;
егоїзм;
самобичування;
висока навіюваність;
любов до грошей та азартних ігор;
надмірне делегування повноважень.

Число 15 в ангельській нумерології

У нумерології ангелів 15 є символом дій, прагнень, істини та внутрішніх змін, які завжди бувають помітні оточуючим. Це зростання, що не залежить від віку та статусу, творчість та потенціал. При цьому важлива робота над собою, а не голе везіння. Досвід, набутий у процесі, виявляється ціннішим, ніж отриманий результат. Але, якщо не буде прагнення розвитку, то навіть сприятлива енергія числа 15 не зможе принести успіх.

Число 15 як підказка від Ангела

Ангели закликають слідувати за амбіціями, мріями та добиватися поставленої мети. Сформулюйте якомога чіткіше свої бажання та запишіть їх. Складіть докладний план їх виконання і почніть втілювати їх у життя. Ангели повідомляють про свою підтримку та свою присутність. Вони благословляють вас і дарують найнесподіваніші можливості. Що б не відбувалося, вони підбадьорюють вас і повідомляють, що ви здатні набагато більше. Вкладайте душу у всі свої вчинки, і благословення не покинуть вас.

Число 15 у китайській нумерології

Число 15 має жіночий початок і перебуває у владі водної стихії. Воно вказує на стабільність, умиротворення, спокій та повідомляє про мінливий життєвий шлях.

При приведенні до простого числа (1+5=6) позначає достаток, багатство та кар'єру та описує всі напрямки світла: Північ, Схід, Південь, Захід, верх і низ. Також шістка виражає шість емоцій: веселощі, любов, радість, ненависть, горе та гнів.

Довідка. Китайці намагаються прокидатися о 6 годині ранку, щоб активувати програму успішного виконання всього задуманого, і призначати ділові зустрічі на 6 годину вечора.

Число 15 у каббалістичній нумерології

Число 15 відповідає шоста еманація Тіферет, що символізує гармонію, красу, прогрес і баланс. Шістка завершує все матеріальне, що передує їй до цього в цифрах Каббали. Вона є знаком завершеності, духовності, цілісності та сильної віри в Бога.

Згідно з Каббалом, цифра 6 означає професію інженера.

Число 15 у містичних навчаннях

На думку іспанського міфолога Хуана Керлота, “15 явно еротично і асоціюється з дияволом”. Насправді, в Таро одним із значень 15 Аркана є Бафомет – нижчий аспект, уподібнений до диявола.

У біблійній числовій символіці 15 є числом духовних піднесень і має таємничий зв'язок із проблемою добра і зла.

Окультні філософи та практики ототожнювали 15 з вихором, що володіє двоїстою природою.

З погляду арканології, суть 15 полягає у виборі шляхів, закладених у природі Аркана, що визначає містичний корінь числа 15, що дорівнює числу 6.

15 – це сума трьох п'ятірок, що є числом життя та любові, і чверть від 60 – священного числа Іштар та числа верховного небесного бога у Вавилоні.

15 намистин було в човен, співвіднесених з ключовими подіями в житті Христа і Діви Марії.

15 чоловік входило до римського кворуму і допускалося до читання та трактування книги Сівілл.

15 чудес Будди виставлялося у монастирях.

15 днів у буддистів триває “Велика молитва” Монлам Чхенмо, приурочена до Нового року.

Число 15 в астрології

Сонце і Юпітер заохочують до числа 15. Одиниця наділяє енергією, впевненістю та високим становищем, п'ятірка – везінням, удачею та безліччю сприятливих можливостей. Шістка, отримана шляхом підсумовування 1 і 5, знаходиться під заступництвом Венери, яка є планетою гармонії, талантів, матеріального добробуту та любові.

Народжені 15 числа – знатні мандрівники та талановиті особи, здатні робити гроші навіть із повітря. Їм властиво волелюбність, рішучість та впевненість у своїх силах. Вони чудово знають собі ціну, не ласі на лестощі і стійкі до неконструктивної критики.

Число 15 та характер людини

Важливо! Найбільш характерними рисами людей, що мають у нумерологічному коді 15, є схильність до змін місць, непосидючість і прагнення нових відкриттів. Поряд із цим вони прив'язані до своїх будинків та оточення.

Нерідко, завівши сім'ю, вони починають вести осілий спосіб життя. У цьому випадку їм вкрай необхідно хоча б іноді вибиратися за новими враженнями, інакше вони просто зачахнуть.

Позитивні риси
розумний матеріалізм;
відходливість;
товариськість;
гнучкість сприйняття;
дипломатичні навички, дотримання домовленостей;
здатність цінувати красу;
вміння любити дітей;
загострене почуття справедливості.
Негативні риси
запальність;
імпульсивність;
наївність;
надмірна вразливість;
ранимість;
залежність від чужої думки;
легке попадання під вплив.

Число 15 та професія

Енергія числа 15 сприяє розкриттю творчих та художніх здібностей, наділяє приємним голосом та добрим слухом, надихає та підштовхує до звершень. Найбільш відповідними сферами діяльності є:

  • мода;
  • музика;
  • медицина;
  • індустрія краси;
  • дизайн;
  • книговидання.

Завдяки комунікабельності, людям, які перебувають під впливом 15, вдається добиватися керівних посад у соціальних сферах. Також їм цікава творчість, що має конкретний результат втілення. Наприклад, винахід або модернізація будь-якого пристрою.

Число 15 та фінанси

Число 15 є покровителем підприємництва та магнітом для прибутку, успіху, вигідних контрактів та надійних партнерів. Поєднання одиниці та п'ятірки дає потужний стимул до розвитку, дозволяє чітко бачити орієнтири та досягати цілей шляхом менших витрат. Бізнес, запущений 15 числа, розвиватиметься, процвітатиме і приноситиме стабільний дохід.

Число 15 та відносини

Для відносин число 15 дуже сприятливо. Воно сприяє любові, взаєморозумінню та набуттю гармонії, дозволяє йти рука об руку з партнером, долати всілякі перепони та покращувати добробут. Носії 15 схильні до ідеалізації, романтичні, і чекають від своєї половинки того ж. Вони не допускають руйнування свого внутрішнього світу і вимагають інтелектуального та духовного єднання з обранцем. При цьому вони не є однолюбами, звертають увагу на інших і борються за різноманітність.

Шлюб, укладений 15 числа, обіцяє бути міцним, щасливим та довговічним.

Число 15 та духовна сфера

Увага! У духовному сенсі числу 15 характерна подвійність. З одного боку, це боротьба, а з іншого – творчий розквіт. 15 – це абстрактне мистецтво, а цілком конкретні реальні винаходи.

Магічна

Магічний посил 15 полягає в енергії щастя, удачі та багатства. Цей код може бути не відчувається людиною, але він буде працювати і вести його до звершень. Одиниця повідомляє про наявність важливої життєвої місії, а п'ятірка – про приховані здібності, які слід виявити та розвивати. Сакральне значення числа 15 полягає у незалежності та новаторських ідеях. Якщо в життя часто приходить це число, варто чекати глобальних змін і прислухатися до своєї інтуїції, яка допоможе зробити правильний вибір.

Фен Шуй

15 несе енергію Янь і уособлює дохід, багатство, достаток та матеріальне благополуччя. Хорошим знаком вважається, коли шістка (1+5) входить у номер телефону, трапляється у номері квартира або вдома, номер автомобіля.

Число 15 та здоров'я

Люди, у чиїй дати народження є число 15, схильні до захворювань нирок, вуха, горла, носа та легенів, емоційних розладів та різких перепадів настрою. У зрілому віці можливе порушення кровообігу та проблеми із серцем. Особливу увагу здоров'ю слід приділити у віці: 15, 24, 33, 42, 51, 60, 69, 78, 87. Щасливими числами є: 6, 8, 14, 15, 23, 24, ворожим – 8.

Число 15 та карма

Народжені 15 числа впоралися із завданням минулого втілення на 80%. Протягом усього минулого життя їм заважало прагнення лідерства та егоїзм. Зараз їм потрібно вчитися переводити своє его в справжнє лідерство через співпрацю та розуміння потреб оточуючих. Також у минулому мало місце звернення до окультних спеціалістів або самостійне заняття окультизмом. Так як у випадку з числом 15 півтони Вищим силам невідомі, необхідно визначитися: на темній стороні ви стоїте чи не світлою. Темна сторона приведе до того ж шляху, що й у минулому: обману, шахрайству, зіткненню людей лобами та створення хаосу. Світла змусить пройти через очищення і дозволить стати людиною, яка добре відчуває.

Поява числа 15

Позбавтеся обмежень і звільніть місце для нового. Зосередьтеся на своїх прагненнях, і Всесвіт подарує вам можливість для втілення у життя високих ідеалів.

Випадково

Ви перебуваєте на порозі змін. Необхідно зробити правильний вибір та довіритися долі. Навіть якщо новації вас лякають, не треба їх побоюватися. Нехай не зараз, але в майбутньому користь від них буде відчутною.

Постійно

Слід приділити увагу своїй сім'ї та домашній атмосфері та внести у своє життя позитивні зміни. Якщо ви сконцентровані на кар'єрі, це буде вкрай непросто.

Особливості числа 15

Поява числа 15 завжди пророкує зміни і повідомляє про значущість майбутніх подій, які вплинуть на ваше життя. Не виключено, що вибір буде визначальним для подальшої долі. Варто прийняти всі зміни, оскільки вони є неминучими, і не робити необачних вчинків, наслідки яких можуть бути незворотними.

Важливо! Число 15 повідомляє про наявність унікальної можливості в короткий час досягти значного успіху, поміняти рід діяльність, створити бізнес та побудувати кар'єру. Не варто забувати: прорахунки можуть бути фатальними та сильно відкинуть назад.

Яке значення має число 15, якщо це

Номер квартири/будинку

Прекрасний стан та сприятлива атмосфера квартири номер 15 створюють чудові умови для комфортного проживання. Тут завжди затишно, прибрано та витають апетитні аромати. Техніка ламається вкрай рідко, а домочадці практично не хворіють і завжди сповнені енергії. Господарі щасливі та гостинні, проте не слухають чужих порад і живуть своїм розумом.

Число на годиннику 15:15

Час 15:15 вказує на сферу любові. Самотнім ангели повідомляють, що незабаром вони набудуть любовного зв'язку, а закоханим – що їхні стосунки перейдуть на новий рівень. У разі зіткнення з труднощами варто довіритися Вищим силам і повністю розраховувати на їхню допомогу. Нині період важливих змін. Необхідно проаналізувати своє становище і постаратися зрозуміти, на чи правильному ви шляху. Не розмінюйтеся на дрібниці, сконцентруйтеся на важливих речах.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua