Що означає число 16 у нумерології: позитивне та негативне значення

Що означає число 16 у нумерології: позитивне та негативне значення

Число 16 повідомляє про досягнення достатнього матеріального рівня та необхідності задуматися про духовний розвиток. Воно допомагає позбутися негативних емоцій і справитися з матеріальним запалом. Маючи потужну енергетику, 16 відповідає за боротьбу пристрастей, визначає темперамент людини і формує навколо нього енергетичні потоки.

У класичному трактуванні посилання числа 16 полягає у переважанні фізичного над моральним та матеріального над духовним.

Увага! 16 наділяє свободою, благополуччям та добробутом, проте вимагає за це розплати. При надлишку матеріального аспекту починає страждати духовний аспект.

Число штовхає до задоволення низовинних потреб, які можуть полягати в ненажерливості, одержимості грошима, німфоманії. Його прояви необхідно вчасно утримувати, щоб зберегти цілісність життя.

Число 16 у нумерології

Одиниця, що має сильну безладну енергію, що не має вектора, посилює дію шістки, яка говорить про контроль фізичних пристрастей над духом людини. Ставши потужнішою, шістка заявляє про беззастережну перемогу матеріального над духовним, світогляду ділової людини над містичним.

Методом нумерологічного додавання 16 наділяється значенням цифри 7 (1+6=7). Непостійна та мінлива сімка постійно тягне у подорожі та наділяє своїх носіїв особливим шармом та харизмою. Її нестабільність є причиною частої зміни партнерів. Перебуваючи під впливом сімки, люди рідко зберігають вірність, гостро потребують яскравих вражень, оновлення почуттів та обміну енергією з іншими. Вони люблять не саму людину, а то почуття закоханості, яке він їм дарує.

Значення числа 16

Симбіоз різноспрямованих енергій 1, 6 і 7 нерідко створює чималі труднощі і нагадує ураган, сформований з потужних потоків енергій, що плутаються, намагаються взяти верх один над одним, і буквально видує все духовне, залишаючи лише палаючу пристрасть і прагнення до насолод. 16 змушує жити не розумом, а почуттями і прагнути різних матеріальних або тілесних втіх.

Позитивне
допитливість;
відчуття справедливості;
вміння занурюватись у саму суть;
високий інтелект;
аналітичний склад розуму;
об'єктивний світогляд;
обов'язковість;
прийняття чужих талантів та досягнень;
харизматичність;
вміння вести за собою;
вірність принципам.
Негативне
сентиментальність;
вітряність;
надмірне відчуття власного его;
невміння концентруватися;
схильність до змін;
відсутність самоконтролю;
імпульсивність;
переважання емоцій над розумом;
жорстокість.

Число 16 в ангельській нумерології

В ангельській нумерології одиниця є символом починань у будь-яких сферах. Побачивши її, можна безбоязно братися за найпростіші справи. Шістка, у свою чергу, пророкує у починаннях удачу і нерідко служить знаком похвали від ангелів.

При правильно вибраній лінії поведінки 16 обіцяє низку позитивних подій. Для появи в житті слід змінити свої принципи, які можуть створювати перешкоди на шляху до мети. Мандрівників 16 може попереджати про можливі травми, неприємності та фінансові втрати.

Важливо! Головним посилом 16 є відкриття нових можливостей. Ангели підкажуть і спрямують на правильний шлях.

При застосуванні максимальної кількості зусиль кожен може знайти вихід із безнадійної ситуації. Слід підготуватися до руйнування усталеного та вибудовування абсолютно нового.

Число 16 як підказка від Ангела

Ангели просять слідувати шляхом набуття вищого знання, працювати над розвитком сили волі, ініціативи та незалежності. Лише це допоможе впоратися з перешкодами. Слухайте свій внутрішній голос – він попередить про небезпеку, що насувається. Минаючи труднощі та набравшись унікального життєвого досвіду, вам вдасться досягти успіху. Вищі сили на вашому боці та закликають вас абстрагуватися від матеріального світу.

Число 16 в Таро

Число 16 відповідає аркан Башта, що уособлює руйнування всього існуючого, але вже не значущого. Він з'являється в розкладах напередодні нового етапу життя і носить попереджувальний характер.

Аркан може означати:

 • швидкий тріумф, за який доведеться розплачуватися;
 • руйнування захисного кокона та необхідність явити світові своє справжнє обличчя;
 • динамічний розвиток подій та безболісні зміни;
 • втрату контролю за ситуацією;
 • нездатність об'єктивно оцінювати те, що відбувається;
 • найближчу перемогу над ворогами;
 • нестабільність;
 • необхідність готовності до майбутніх труднощів;
 • кардинальну переоцінку цінностей;
 • життєві уроки, пов'язані із болем.

Число 16 у навчанні Піфагора

Згідно з піфагорійським символізмом, 16 – щасливе число, оскільки є сумою чотирьох четвірок та твором двох четвірок, які є священними тетраксисами.

Привівши двозначне число 16 до елементарного, як вимагає вчення, ми отримуємо 7 (1+6=7). Людина, в нумерологічному коді якої є сімка, має значні творчі здібності та розвинену інтуїцію, завдяки якій може наслідувати поклик серця без особливих роздумів. Він легко відноситься до життя, відрізняється недисциплінованістю та відсутністю серйозності. З таких особистостей виходять чудові промовці, художники та дизайнери.

Народжені 16 числа дуже товариські та дипломатичні. Вони легко встановлюють і підтримують контакти з людьми різних кіл, зачаровуючи їх своєю привабливістю.

Число 16 в астрології

Увага! 16 – це об'єднання двох діаметрально протилежних планет: енергійного палкого Сонця (1) та загадкової, мрійливої та недовірливої Венери (6).

Незважаючи на те, що Венера має позитивні вібрації і хорошу енергетику, водночас вона допомагає демонічним силам і всьому містичному. Сонце ж, навпаки, є символом всього сущого, основою навколишнього буття та світобудови загалом. Таким чином, 16 виявляється заручником двох ворогуючих протилежностей і породжує найсильніші конфлікти в душі того, хто народився 16 числа.

Крім того, при перетворенні на просте число, 16 виявляється у владі сильного і руйнівного Сатурна (7), що наділяє особливим непостійністю.

Під заступництвом числа 16 знаходяться Діви, Овни, Риби та Козерога, які генерують геніальні та неординарні ідеї, нерідко стаючи вченими та першовідкривачами. Їхнє життя не стоїть на місці, вони є магнітом для пригод і щоденної метушні.

Число 16 та характер людини

Під впливом числа 16 особистість, дарована людині від народження, грязне в коктейлі користі, надмірного честолюбства, недоречної розпусти та всієї низовинної складової буття. Якщо вдається не дати затонути думкам і позитивним почуттям, значення 16 перетворюється на новий життєвий етап подолання.

Позитивні риси
гуманність;
чесність;
відповідальність;
ерудованість;
проникливість;
витонченість;
винахідливість;
відвага;
миролюбність;
незалежність.
Негативні риси
недовірливість;
депресивність;
цинізм;
замкнутість;
схильність до різних залежностей;
нестриманість;
мінливість настрою;
амбітність;
марнославство.

Число 16 та професія

Люди, народжені 16 числа, однозначно наділені якостями лідера. За зовнішньої пасивністю ховається вміння ретельно планувати свої дії та координувати оточуючих. Вони люблять командувати, але не терплять підкорятися. Завжди прагнуть високих посад, щоб скоротити кількість начальників над собою. Через вплив шістки їм властива сильна сентиментальність, романтизм та потужний зв'язок із природою. Завдяки цьому, 16 також є числом усіх творчих діячів, для яких дуже важливо зберігати вірність своєму захопленню та розвивати свою майстерність.

Найбільш підходящі сфери діяльності:

 • наука;
 • окультизм;
 • реклама;
 • промисловий дизайн;
 • викладання;
 • масове мистецтво.

Число 16 та фінанси

Поєднання 1 і 6 сприяє набуттю необхідного матеріального добробуту, без будь-яких надмірностей. Усі праці, створені задля примноження фінансів, завершуються успіхом. Однак не варто забувати про духовний бік життя.

Важливо! Число 16, як і його складові, є дуже сприятливим для бізнесу і означає, що всі витрачені зусилля окупляться. Слід чітко планувати свої дії, координувати всіх учасників проекту та тримати у порядку папери.

Число 16 та відносини

У присутніх під впливом 16, часто буває багато друзів і друзів. Вроджений дар дипломатії і великодушність дозволяють легко входити в довіру, знаходити спільну мову і уникати неприємностей через свою непостійність. Стати щасливими такі люди можуть лише з тими, кого вони щиро поважають і хто у відповідь поважає їхню незалежність.

16 передбачає вибірковість у відносинах і змушує шукати того, з ким співпаде рівень духовного розвитку. Якщо така знайдеться, то стосунки збережуться на все життя. У разі наявності розбіжностей та спалахів егоїзму, союз не буде безхмарним. У ньому буде багато необґрунтованих претензій.

У сексуальних стосунках 16 є символом сили, нестриманості та агресії. Як віртуозні коханці, такі особистості мало підходять для сімейного життя. З ними важко підтримувати довготривалі стосунки.

Міцні дружні стосунки можливі з народженими 1, 7, 10, 16, 25 та 28 числа.

Ідеальна романтична сумісність із тими, хто народився 25 чи 28 числа.

Число 16 та духовна сфера

Число 16 – своєрідна гріховна сила, здатна відвести людину до найнижчих бажань. Щоб уникнути цього, необхідно докласти багато зусиль. У сакральному сенсі 16 наділено надзвичайною міццю і відображає зв'язок між внутрішнім розвитком та матеріальним благополуччям. Найефективніше 16 проявляється у житті тих, хто матеріальне ставить вище духовного.

Магічна

Магічні властивості 16 полягають у його вмінні матеріалізувати думки. Якщо людина буде по-справжньому чогось хотіти, то, найімовірніше, зможе отримати бажане. Завдяки гострому аналітичному розуму, винятковій інтуїції та схильності до новаторства він знайде нетривіальний спосіб вирішення проблеми, до якого ніхто не здогадався. А підключивши кмітливість та майстерність, зможе втілити його насправді. Якщо ж прибрати хоч один із перерахованих компонентів, вся магія випарується.

Релігійна

У Біблії одиниця – символ єднання, а шістка – знак незавершених подій, дій чи значень. Другим значенням шістки є Божа Брама. Якщо враховувати, що за вищим задумом досягти досконалості можна лише при єднанні тіла і душі, сенс числа 16 стає цілком конкретним: це знак однобокого єдності, в якому відсутня одна частина.

У Каббалі сімці відповідає сефіра Нецах «Перемога», яка відповідає за естетику, красу та емоції.

16 є одним із двох чисел, яке записується всупереч правилам писання чисел на івриті, щоб уникнути написання імені Бога.

У Корані слова «зрада» і «гидота» повторюються по 16 разів.

Число 16 та життєві завдання

Людям з нумерологічно кодом 16 необхідно:

 • контролювати власні емоції;
 • тримати себе в руках;
 • позбутися імпульсивності;
 • навчитися тримати в рівновазі особисті захоплення, духовний розвиток та повсякденне життя;
 • не вважати себе розумнішими за інших;
 • не дивитися на оточуючих зверхньо;
 • долати будь-які життєві труднощі, воскресаючи, неначе птах Фенікс;
 • не пасувати перед невдачами та пробувати ще раз;
 • відновлювати те, що зруйнували своїми руками.

Число 16 та карма

Увага! Кармічний обов'язок числа 16 полягає у зловживанні почуттями та стосунками з близькими людьми.

У минулих життях такі особи ігнорували і не цінували сімейне щастя, тих, хто їх по-справжньому любив, зраджували, зраджували, обманювали і були надмірно жорстокі по відношенню до партнера. У всьому вони керувалися виключно своїми інтересами. Через це сформувався певний кармічний обов'язок, який полягає в тому, що слід навчитися вірності, позбавитися жорстокості та байдужості, стати відповідальним у особистих відносинах та подолати власний егоїзм. Поки людині не прийде усвідомлення того, що потрібно опрацювати свою поведінку, їй так і не вдасться знайти особисте щастя.

Поява числа 16

Настав час перейти від проектів до реальних дій, але лише до тих, що мають сенс і необхідність. Слід не втрачати позитивного настрою, незважаючи на поточні обставини. Все рухається у правильному напрямку.

Випадково

Слід відкласти планування майбутніх поїздок та скасувати вже намічені. Дорогою можливе виникнення значних проблем: від крадіжки грошей до серйозної аварії.

Постійно

Число 16 повідомляє про надмірну залежність від матеріальних благ. Необхідно приділити увагу своїй душі та задовольнити її потреби. Старий період завершено, зароджується щось нове. Стримуйте свої егоїстичні пориви та намагайтеся віддавати – тоді ви зможете насолодитися гідним результатом.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua