Барофорез для шкіри обличчя – що це за процедура газорідинного пілінгу

Барофорез для шкіри обличчя – що це за процедура газорідинного пілінгу

Багатьом знайома приказка у тому, що людина, народившись, вже починає старіти. Що стосується шкіри, то частка істини в цьому є. Звичайно, не відразу, а після того, як досягнуто піку її зрілості, вичерпані всі можливості самовідновлення, дерма починає в'янути.

Відбувається це не завжди після звичних 25 або 35 років, буває, що процес старіння шкіри стартує набагато раніше. З'являються перші зморшки, водний баланс порушується, а значить тургор та еластичність знижуються, а шкіра візуально стає старшою. Протистоять таким змінам сьогодні безліч процедур. Але найбільш затребувані – мезотерапія і газорідинний пілінг або барофорез, що прийшов їй на зміну. Про нього й поговоримо сьогодні.

Особливості процедури

Барофорез для шкіри обличчя – що це за процедура газорідинного пілінгу

Фото автора Kebs Visuals: Pexels

Скажімо відразу, мезотерапія та барофрез не доповнюють, а замінюють один одного. Справа смаку. Але у газорідинного пілінгу маса переваг перед мезотерапією. По-перше, це атравматична процедура, вона не порушує цілісності дерми.

Процедура інноваційна і використовується нещодавно, але вже встигла набрати популярності. Сама назва барофорез розкриває суть дії. «Бар» – це тиск, а «форез» – перенесення у перекладі російською. У ході процедури насправді відбувається перенесення активних діючих речовин косметичних засобів углиб дерми під високим тиском.

Для цього сконструйовані спеціальні пристрої з аплікаторами, які проводять активні бьюті-речовини в шкіру.

Краще, якщо і сироватки, апаратура належатиме одному бренду. Але суть одна: шкіра не травмується, дискомфорту немає, приголомшливий ефект. Крім того, у процесі проведення маніпуляції:

 • на відміну від мезококтейлів, препарат проникає у найглибші шари шкіри. Це стало можливим за рахунок використання спеціального аплікатора плюс завдяки мікродіаметру та мінімальній масі молекул косметичних засобів. Діаметр активних молекул не перевищує 4 нм і вільно проходить через найвужчі пори сухої шкіри;
 • бьюті-засоби, які використовують для барофорезу не просто заповнюють втрачені корисні речовини та вологу, а й запускають синтез ендоколагену та гіалуронової кислоти в дермі, то безпосередньо омолоджує її;
 • у газорідинного пілінгу відсутня реабілітаційний період. Невелика краса від насадки зникає самостійно через пару годин;
 • немає травм шкіри, немає і ризику вторинного інфікування, ускладнень, побічних ефектів;
 • результат від барофорезу миттєвий, ніж може похвалитися мезотерапія. Достатньо однієї процедури, щоб шкіра засяяла, стала підтягнутою, гладкою, зволоженою. Введення активних речовин за допомогою струменя стисненого повітря буквально на очах вирівнює мікрорельєф, тон дерми, підвищує його щільність, пружність. зникає пігментація, вугри, мінімізується глибина шкірних складок, пори звужуються, сальні залози балансуються; м'язи обличчя розслабляються;
 • тривалість сеансу вбирається у 40 хвилин;
 • барофорез всесезонний;
 • процедура не вимагає дотримання якихось обмежень у побуті після закінчення, а ефект тримається до року без будь-яких процедур, що підтримують.

Звичайно, краще провести курс сеансів газорідинного пілінгу. Скільки саме підкаже лікар залежно від віку пацієнта та стану шкіри. Барофорез орієнтований поліпшення стану вікової дерми.

Барофорез для шкіри обличчя – що це за процедура газорідинного пілінгу

Процедура кисневого барофорезу обличчя

До речі, це чи не єдина процедура, яка підійде жінкам і в 50+, і в 60+, які бояться операцій або з якихось причин не можуть їх провести. Отже, порівняно з мезотерапією ефективність значно вища.

Показання та протипоказання

Взагалі, легше сказати, у яких ситуаціях не використовують газорідинний пілінг чи барофорез для обличчя. Показів безліч, і всі гарантовано безпечні. Як ти розумієш, перш за все – це вікна дерма, що в'яне.

Тут барофорезу немає рівних: висока концентрація пептидів, які легко проводяться в дерму на задану глибину, активно активує м'язи обличчя, вони тонізуються і автоматично підтягують овал, прибирають дрібні зморшки, розгладжують більш глибокі складки шкіри.

Паралельно запускається вироблення власного колагену, що теж додатково робить свій внесок в омолодження і оновлення дерми. Окрім цього:

 • барофорез рекомендують за наявності мімічних зморшок. Причому байдуже, скільки тобі років. Посміхатися, будувати гримаси, багато говорити властиво, якраз молодим. Повітряна кисть видаляє спазм м'язів, розслаблює їх, живить клітини шкіри. І заломи, «гусячі лапки» капітулують просто на очах. Це працює і в носогубному трикутнику, і при нависанні верхньої повіки, при брилях, другому підборідді, мішках під очима. А ефект тримається рік! Пам'ятай, будь ласка;
 • барофорез робить пори вузькими. Клітини насичуються вологою, водно-сольовий обмін нормалізується, тому широкі через дефіцит вологи та гіперпродукцію себуму (шкірного сала) пори приходять у норму;
 • препарати, введені в шкіру барофорезом, усувають запалення, активують регенерацію клітин, прибирають подразнення, акне, купероз, розацеа, хлоазму, вугровий висип різного генезу, навіть демодекоз;
 • газорідинний пілінг працює з пігментними плямами, ластовинням, віковою пігментацією, перешкоджає фотостарінню, прибирає шрами від ранок та опіків, постакне;
 • суха та тьмяна шкіра – не проблема для газорідинного пілінгу. Він балансує кровообіг, наповнюючи клітини киснем, забезпечує їм нормальне харчування, зволоження, захищає від ультрафіолету, фонової радіації.

Протипоказань менше:

 • висока температура, гарячка, озноб;
 • герпес у стадії загострення;
 • поверхнева піодермія;
 • абсцедування;
 • відкриті рани;
 • хронічні дерматози;
 • вагітність та лактація;
 • індивідуальна нестерпність компонентів.

Хід процедури

Як правило, система, що працює в режимі барофорезу, використовує стислий газ, повітря або будь-яке рідке середовище: розчин низькомолекулярної гіалуронової кислоти з комплексом вітамінів та мікроелементів – для введення у глибокі шари шкіри.

В результаті утворюється двофазний потік, який під високим тиском (6 бар) через сопло розміром не більше 0,1 мм розганяється до швидкості надзвуку (З00 м/сек). Це дозволяє сформуватися нанокраплям.

Вони проникають у шкіру через протоки потових та сальних залоз, отвори волосяних фолікулів. На глибині дерми низькомолекулярні частинки активно впливають на клітини, прибираючи першопричину проблем зсередини.

Барофорез для шкіри обличчя – що це за процедура газорідинного пілінгу

Giphy

Максимальну ефективність забезпечує повітряна кисть. Процедура практично безболісна, може використовуватись для будь-якої зони, навіть у чутливої дерми. Все-таки певний дискомфорт є – від тиску та температури, але він мінімальний. Барофорез триетапен:

 • Підготовчий етап називають Сool peeling. Проводять демакіяж, зі шкіри гіалуроновим пілінгом видаляють усі рогові нашарування, забруднення. Пори розкриваються, епідерміс стає м'яким;
 • основний етап – нанесення робочого складу із пептидами. Тут працює повітряний пензель, до якого приєднаний резервуар для розпилення спеціальної сироватки. Це потік повітря, який спрямовується на проблемні зони та подає її на поверхню шкіри. Сироватка під тиском глибоко проникає в дерму, запускаючи процеси омолодження. Паралельно здійснюється мікромасаж;
 • підсумкова маніпуляція – нанодесерт – нанесення сироватки з активним киснем.

Кількість підходів на одній оброблюваній поверхні дає різний ефект:

 • одна обробка – з'являється рум'янець через посилення кровотоку в епідермісі;
 • два або більше підходів – викликають відтік крові із капілярів, освітлюють дерму. Це круто за наявності куперозу.

Треба дуже обережно ставитись до багаторазової обробки ділянки шкіри. Надмірне відлущування може пошкодити дерму, витончити її. Для досягнення результату достатньо однієї процедури з одним підходом.

Проте трапляються випадки, коли шкіра вимагає додаткової уваги. Тоді курс процедур укладається в 5-7 сеансів з інтервалом 10-20 днів.

Барофорез продовжує дію вже введених у шкіру філерів та ботулотоксинів. Тобто його сміливо модно проводити на підтримку улюблених тобою процедур.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua