Підтяжка нитками в косметології контуру обличчя – які найкращі для овалу

Підтяжка нитками в косметології контуру обличчя – які найкращі для овалу

У косметології багато естетичних проблем вирішуються різними, іноді діаметрально протилежними способами. Це рухає науку наперед, стає джерелом інновацій, революційних відкриттів.

Одним із таких став нитковий ліфтинг, до послуг якого охоче вдаються і чоловіки, і жінки. Підшкірна імплантація ниток, що забезпечують ліфтинг-ефект – найкращий вибір пацієнтів із вікової групи 50+.

Чому цей вік

Підтяжка нитками в косметології контуру обличчя – які найкращі для овалу

Фото автора George Milton: Pexels

У цей час вже не приховаєш найретельнішим і найдорожчим доглядом вікове в'янення шкіри. Потрібна підтримка іншого рівня. Прибрати мішки під очима, зморшки на лобі та біля очей, пролапс дерми, складки носогубного трикутника, розмитий контур – під силу космонітям.

Такий ліфтинг – розумний вибір корекції без страху та болю. Безперечний плюс процедури – коротка реабілітація. Природність забезпечує механічна фіксація шкіри ледь помітними нитками. Тривалість результату – різновид використовуваного матеріалу. Ризик ускладнень після підтяжки обличчя нитками невеликий, сеанс займає трохи більше години.

На повне відновлення йде близько півтора місяця, шрамів немає. Ефект накопичувальний, зберігається до 5 років.

Загальні відомості

У косметології використовують три основні варіанти ниток для корекції вікових змін шкіри:

  • мезоніті;
  • ліфтингові нитки;
  • армуючі нитки.

Ти, напевно, чула про мезоніті на шкоду всім іншим, не таким популярним і тому поширеним. А це не зовсім правильно: мезоніті дають найслабший ліфтинг-коригуючий ефект. По суті – це биостимулирующие нитки. А що це означає?

Вони використовують потенціал самої дерми, роблячи шкіру щільнішою, покращуючи її зовнішній вигляд за рахунок активації здатності самокорекції, що залишилася. На підтяжку практично не лишається сил. Адже про вікову шкіру.

Тобто, за великим рахунком, мезоніті не розгладять мімічні зморшки, не приберуть брилі і друге підборіддя, а лише призупинять формування, що вже почалося. У 50+ вони можуть допомогти пацієнта зі шкірою у відмінному стані, уповільнивши візуальне старіння.

Ліфтингові нитки легко вирішать ці проблеми. Вони можуть переміщати та утримувати тканини в новому положенні. Цей тип ниток розробив наш співвітчизник М.А. Суламанідзе за два роки до Міленіуму. Сьогодні ними користується світ.

Останній тип ниток займає проміжну позицію. Установка армуючих ниток дозволяє зменшити глибину зморшок, активувати синтез ендоколагену та покращити пружність дерми, але ліфтинг-ефект дає не дуже помітний (гравітаційний птоз середньої величини).

Підтяжка нитками в косметології контуру обличчя – які найкращі для овалу

Нитки для підтяжки обличчя

І ще, крім ниток, для ліфтінг-процедур потрібні спеціальні голки-провідники. Але все ж таки основа-основ – стерильні, біологічно сумісні нитки. Звідки вони беруться? Зараз дізнаємось. Для омолодження використовують багато різновекторних ниток зі своїми особливостями.

Різновиди ниток на кшталт дії

Було б дуже просто мати три типи ниток і працювати з ними в різних ситуаціях, з різновіковими пацієнтами, проблеми шкіри у яких суворо індивідуальні. Насправді все набагато складніше та розумніше.

Ниток багато і діляться вони на різні категорії, групи та підгрупи.

Нитки для ліфтингу, що не розсмоктуються.

Їх використовують для корекції вираженого пролапс шкіри, вікових проблем. Це процедура армування дерми. Ще недавно для цього використовували дріт з дорогоцінних металів: інертних і тому дермою, що не відторгаються.

Сьогодні їх витіснили інноваційні матеріали на полімерній основі. База – поліпропілен або тефлон. Вони не деградують близько 5 років, демонструючи чудові результати підтяжки. Вводяться глибоко, тому ефективні у ліфтингу середнього та поверхневого шару шкіри.

Показані такі нитки пацієнтам до 50 років, але із явними віковими проблемами. Установка армованих ниток, що не розсмоктуються, створює проблеми для проведення інших косметологічних процедур.

Нитки аптос (Aptos)

Сьогодні ці нитки визнані найефективнішими у світі. Завдяки товщині та формі вони надійно піднімають та фікують усі підшкірні шари, блокують птоз. Нитки змінюють текстуру і склад протягом однієї лінійки засобів, підлаштовуючись під зону, що кректується.

Аптос можуть бути такими, що не розсмоктуються з поліпропілену та біодеградуючими з капролактону, що активують синтез ендоколагену. Аналогами дії цих ниток є тефлонові Gore-Tex (теж не схильні до біодеградації).

Нитки, що саморозсмоктуються

Це біодеградуючі нитки, вони формують каркас з ендоколагену та гіалуронової кислоти. Розраховані на пацієнтів середнього віку. Ефект – близько трьох років. Діляться за якістю матеріалу: з капролону/капролактону, полідіоксанону, полімолочної кислоти.

Полідіаксононові (мезоніті)

Вважаються профілактичними для гравітаційного птозу. Рекомендовані для пацієнтів віком до 40 років. Вони найтонші, їхня батьківщина – Південна Корея, ставляться неглибоко, в гіподерму, тому не забезпечують ліфтинг.

Їхня ефективність пояснюється впливом на структуру шкіри: збагачення дерми молочною кислотою, що активує синтез колагену, ревіталізація та омолодження, пов'язане з цим механізмом.

Біоніті

Це армування рідкими нитками, які славляться своєю безпекою. Вони саморозсмоктуються з подальшим формуванням каркаса із сполучнотканинних волокон. Вони майже натуральні, замкнені в гелі та використовуються за особливою технологією.

Підшкірно тонкою голкою вводять склад із гіалуронової кислоти та оксиду цинку. Він твердне і формує стійкий каркас-сітку, мінімізуючи зморшки. Рідкі нитки поступово виводяться з організму та діють дуже м'яко.

Проте не можна коригувати серйозні вікові проблеми. Ефект зберігається до 3 років, і навіть віддаленими вони продовжують працювати.

Полімолочні нитки

Сама назва говорить про їхнє походження. Полімолочна кислота – це волокно, яке регенерує тканини та уповільнює старіння, активуючи оновлення клітин. Молочна кислота – природна речовина, яка впрацьовується в організмі щомиті при розпаді цукрів.

Підтяжка нитками в косметології контуру обличчя – які найкращі для овалу

Giphy

Багато спеціалістів рекомендують ці нитки для першої процедури підтяжки після 30 років. Важливо, що після встановлення ниток та реабілітації можна проводити будь-які косметологічні та естетичні процедури.

Нитки Resorblift (резорбліфт)

Це різновид полімолочних ниток. Родом із Франції, у РФ використовуються понад 5 років. Після введення в шкіру нитки розчиняються та активують продукцію ендоколагену, який замінює собою нитки, утворюючи каркас.

Це природна допомога шкірі при омолодженні через регенерацію клітинних структур. Надійна, безпечна та ефективна.

Комбіновані нитки

Гібрид біодеградантів та недеградуючих. В основі – комбінація поліпропілену та полімолочної кислоти. З'явилися близько 5 років тому, але стали популярними. Нерозсмоктуються компоненти дають п'ятирічний ефект, біодеградуючі – допомагають зберігати результат незмінним протягом трьох років.

Нитки, різні за текстурою та профілем

Їх також кілька варіантів:

  • лінійні або гладкі – допомагають трохи скоригувати проблемні ділянки шкіри обличчя: підборіддя, вилиці, лоб. Для закріплення ниток роблять надрізи до 5 мм;
  • коги або нитки з насічками, які активно закріплюються в шкірі, використовуються для корекції підщелепної області, провисання дерми, зморшок носогубного трикутника (для кожної області насічки особи підбираються індивідуально). Вводяться під шкіру на 4-5 мм через мікропроколи, розсмоктуються протягом року, заміщаючись колагеном;
  • спіральні нитки гарантують сильний ліфтінг. Вони більш пружні, щільні, укорочені, повертаються у вихідне становище після натягу. Комбінуються з іншими різновидами, панацея для пацієнтів зі шкірою, яка витончена. Рекомендовані для моделювання тих областей особи, що перебувають у постійному русі: щоки, носогубні складки;
  • у формі конуса – комбіновані різновиди, у яких рівномірно розташовані по всій довжині конусоподібні вузлики, які легко кріпляться у шкірі. Основа, що не розсмоктується, міцно утримує шкіру, а волокно через рік розпадається.

Який вид ниток для обличчя потрібний тобі, порадить лікар в індивідуальному порядку.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua